Snow College (Community College)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کشف یاتا

یوتا با باد، آب و زمان مجسمه سازی شده است به پارک های ملی نفس گیر، خرید جهانی و انواع فرصت های تفریحی. به عنوان دولت # 1 در ملت برای رشد شغلی، هیچ جایگاهی بهتر برای کسب آموزش با تمرکز بر آماده سازی دانش آموزان برای موفقیت در بازار جهانی وجود ندارد.

بهترین کالج در امریکا!

کالج برفی به طور مداوم به عنوان یکی از مؤسسات برتر آموزشی در کشور رتبه بندی می شود ، و این امر مکانی مناسب برای دانشجویانی است که به دنبال دستیابی به موفقیت های دانشگاهی در یک محیط دانشگاه سرگرم کننده ، امن و مسکونی هستند. با داشتن پردیس های واقع در افریم ، ریچفیلد و گزینه مدرک آنلاین ، دانشجویان می توانند مدرک دانشگاهی را در رشته های کاردانی هنر ، علوم یا علوم کاربردی ، با تعداد زیادی گواهینامه تخصصی و کوتاه مدت آموزش حرفه ای کوتاه مدت و دیپلم از جمله مدرک لیسانس مهندسی نرم افزار و مدرک لیسانس کسب کنند. در موسیقی با تأکید بر موسیقی تجاری.

شما می توانید همه چیز مورد نیاز برای موفقیت در تحصیلات خود را در کالج برفی پیدا کنید و با کمترین مسکن ، شهریه و هزینه در ایالت یوتا ، می توانید بدون شکسته شدن بانک ، این کار را انجام دهید.

سی ان ان پولی به دلیل فارغ التحصیلی زیاد و / یا نرخ نقل و انتقالات خود به یک دانشگاه چهار ساله رتبه 6 کالج برفی را داده است. TheBestSchools.org نه تنها به خاطر داشتن مقرون به صرفه ترین شهریه در ایالت ، بلکه به دانشجویی اسنو اظهارات بالایی داد ، بلکه دانش آموزان می توانند پس از اتمام مدرک ، مهارت های لازم را برای ورود به نیروی کار نشان دهند. ماهنامه واشنگتن برای ارائه پشتیبانی دانشجویی و محیطی برای دانشجویان که در آن می توانند شکوفا و موفق شوند ، کالج برفی را بالاتر از بقیه قرار داده است. Ratemyprofessors.com رتبه بندی خود را بر اساس نظرسنجی های دانشجویی از تجربه کلاس خود انجام می دهد و کالج های مقرون به صرفه رتبه های خود را بر اساس قیمت مناسب و اعطای بودجه بورس تحصیلی ایجاد می کنند.

مکان ها

افریم

Address
150 College Ave
84627 افریم, یوتا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید