توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید دانشجویان بین المللی! جنوب غربی اورگان کالج یک دولت، کاملا معتبر، دو سال کالج که آماده دانشجویان بین المللی برای موفقیت در آموزش و پرورش خود حالی که در آغوش فرهنگ آمریکایی به طور کامل در یک جامعه پر جنب و جوش است. دانش آموزان می توانند مدرک فوق دیپلم و یا برنامه های گواهینامه کامل کوتاه مدت در بیش از 50 حوزه موضوعی علمی به دست آورند. ما همچنین در محل موسسه آشپزی برای دنبال یک حرفه ای در هنر آشپزی و پخت و قنادی هنر است. برای دانشجویان برای تکمیل مدرک کارشناسی، جنوب غربی اورگان کالج یک محل عالی برای تکمیل دو سال اول مدرک لیسانس (برنامه های آماده سازی 2 + 2 انتقال) قبل از انتقال به دانشگاه چهار سال، مانند دانشگاه اورگان یا هر یک از دانشگاه ایالتی اورگان و سایر دانشکده ها و دانشگاه های سراسر ایالات متحده است.

برنامه های بین المللی دانش آموزان در SWOCC به طور خاص برای اطمینان از یک تجربه آموزشی و شخصی موفق در میان دانشجویان خارجی ما نیز به عنوان به ترویج درک متقابل فرهنگی ایجاد شد. خدمات برای دانشجویان بین المللی شامل آکادمیک و مهاجرت مشاوره، مشاوره شخصی و رویدادهای خاص / فعالیت. ما به کمک به دانشجویان بین المللی را به یک محیط مختلف آموزشی و فرهنگی تنظیم متعهد است.

تجربه جنوب غربی! شما یک فضای شخصی و مراقبت با اعضای هیئت علمی و کارکنان که علاقه به شما و آینده خود را پیدا کنید. ما مطمئن هستیم که شما به زودی خواهید دید که جنوب غربی است که واقعا یک خانه دور از خانه هستند.

نکته:

زبان انگلیسی زبان مادری از استرالیا کانادا، نیوزیلند، و انگلستان مورد نیاز به اثبات تسلط به زبان انگلیسی شهروندان ایالات متحده که علاقه مند به تحصیل در خارج می توانید برنامه های دانشجویی دفتر بین المللی برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

ISP دانشجو از زبان مشتریان

جومپی I. از ژاپن (به دانشگاه اورگان منتقل شده است)

به عبارت ساده، من می توانم یک مطالعه بهتر در خارج از کشور برنامه از آنچه SWOCC ارائه می دهد تصور نیست. از روزی که من از توکیو وارد شدند، از آن شده است تحریک زندگی در اورگان و تجربه تحصیل در در کوس بای من اجازه داد تا به عنوان یک فرد رشد و کشف استعدادهای خود من.

در محوطه دانشگاه، اندازه کلاس کوچکتر به من کمک کرد فعال در بحث کلاس شرکت کنند. استادان بسیار دوستانه و جذاب و من قادر به حفظ روابط با آنها بوده است. من به تعامل و صرف وقت با کیفیت با افراد جالب هر روز است. جامعه ای که SWOCC در است و همچنین کاملا فوق العاده است. من افتخار گرفتن در تئاتر موزیکال درگیر بود و تجربه فقط ارزشمند بود. آنها بسیار پذیرش و مراقبت بودند و همیشه به من تحت فشار قرار دادند برای دستیابی به بیشتر.

من نمی توانم موفق به ذکر آب و هوای زیبا شمال غرب، بیش از حد، که من آرامش ذهنی و جسمی به ارمغان آورد. من در حال حاضر یک کنجکاوی بسیار گسترده تر، تمایل به تحصیل نگه داشتن خودم، و بدون ترس از پذیرش چالش های جدید است.

Yumezo Densaki از اوزاکا، ژاپن (به دانشگاه جنوبی آرکانزاس منتقل شده است)

اولین کالج من در ایالات متحده در کالیفرنیا بود و من زندگی آمریکایی لذت می برد. اما من احساس کردم برای تغییر شرایط است که من همیشه با بسیاری از ژاپنی بود، صحبت کردن زبان مادری من. دو سال پیش، من تصمیم به انتقال به SWOCC.

مردم در SWOCC بسیار جذاب و مهربان بودند، و یک محیط بزرگ را به مطالعه و انگلیسی صحبت می کنند برای من وجود دارد. همچنین، من در این برنامه بیس بال شرکت شد. ما تا به حال تمرین در هر بعد از ظهر، صبح زود کار ناشران سه بار در هفته، و من به کلاس در صبح رفت. به صداقت، آن سخت بود برای من به ترکیب بیس بال و مدرسه، اما روز من پر از هیجان بود.

در این فصل 2013 سال، من یک پارچ برجسته تیم بود. و من به دانشگاه جنوبی آرکانزاس با کمک هزینه تحصیلی بیس بال از پاییز 2013 منتقل شده است. من خیلی هیجان انگیز برای بازی در اینجا و مطالعه مدیریت کسب و کار است. SWOCC من قوی ساخته شده است. من بسیار خوشحالم که من به SWOCC آمد هستم.

ریگان S. از بریتیش کلمبیا، کانادا

من به SWOCC آمد به بازی بسکتبال و مطالعه عدالت کیفری، در عین حال من از فقط سال اول من با بیش از فقط این دو چیز آمده است. SWOCC فرصتی برای یادگیری از اساتید فوق العاده، بازی بسکتبال، و همچنین در یک مکان زیبا زندگی می کنند به من داد.

در پایان دانشگاهی از آن، اجازه دهید من SWOCC تعاملی در تمام کلاس های خود را با کلاس های کوچک و انواع زیادی از مردم از مراحل مختلف در زندگی است. در پایان ورزشی از آن، آنها امکانات ورزشی فوق العاده با یک برنامه بسیار سرافراز.

SWOCC نیز فرصت را برای زندگی می کنند و تجربه در سواحل غرب زیبا به من داد. این دریاچه در محوطه دانشگاه، سواحل گسترده و افزایش بی پایان اضافه چیز خاصی به تجربه کنید.

سارا K. از ژاپن

من به اورگان ساحل آشپزی موسسه (OCCI) رفت. من چیزهای بسیاری آموخته اند و نیز بسیاری از دوستان. من غذاهای بسیاری را از سراسر جهان از اروپا، آسیا، آمریکا به دست داده اند.

من عاشق چقدر کوچک کلاس بود. اندازه کلاس من کمتر از 30 بود و سن متفاوت است. آن را خوب به کار با افراد جدید و همچنین با افرادی که سالها تجربه بود. من هم دوست که مدرسان آشپز زمان برای کار با دانش آموز بود. ما نه تنها تا به حال تجربه زیادی از پخت و پز و پخت، اما ما نیز برخی از کلاس های دانشگاهی مانند ریاضی، نوشتن، گفتار، و غیره بود این کلاس ها در دراز مدت کمک کرده و به من یک آشپز بهتر و دقیق ساخته شده است.

من هم دوست رفتن به OCCI به دلیل حق مسکن دانشجویی در محوطه دانشگاه! من پنج دقیقه پیاده روی از مدرسه بود و زندگی در پردیس سرگرم کننده بود. من به ملاقات با افراد جدید نه تنها از OCCI بلکه از کالج جنوب غربی است.

است که بسیاری برای در ورزش دانشگاه، باشگاه کار وجود دارد، و ما نیز یک دریاچه است. حافظه های مورد علاقه من از پخت و پز با دوستان من باشگاه فوتبال داخلی بود. است کارهای زیادی برای انجام برای همه برای لذت بردن وجود دارد.

Ryohei K. از شیگا، ژاپن

وقتی که من 18 بود، من تصمیم به رفتن به آمریکا برای تحصیل به زبان انگلیسی و به بازی بیس بال وجود دارد پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان. رفتن به کشور های دیگر و زندگی وجود دارد توسط خودم بود برای پسر 18 ساله که همیشه با خانواده و دوستان او شده بود آسان نیست. که توسط بسیاری از مردم حمایت، با این حال، من قادر به رفتن به SWOCC آمریکا بود محل چشمگیر ترین برای من است. همه چیز وجود دارد جدید بود. من بسیاری از مردم جدید را ملاقات کرد، و بسیاری از شانس است که من هرگز به حال اگر من در ژاپن می ماندم. من یکی از یکی از اعضای تیم بیس بال SWOCC بود، و آنچه که من از این برنامه رو می تواند توسط کلمات توضیح داده شود. من هم تیمی بزرگ و مربیان بزرگ بود. البته، گرفتن نمرات خوب و بازی بیس بال در همان زمان بود آسان نیست، اما روز من در این تیم با هم تیمی و مربیان من صرف به وضوح گنج من.

من به هر کسی که از من حمایت کرده بود در حالی که من در ایالات متحده بود از شما بسیار سپاسگزارم سپاسگزار هستم، و من واقعا امیدوارم که من می مردم من ملاقات دوباره روزی را ببینید.

شلبی ص از کلرادو، ایالات متحده

استادان در SWOCC واقعا برجسته! یک تعادل خوبی از حرفه ای و گاه به گاه که واقعا منجر به یادگیری وجود دارد. که، همراه با بدن دانش آموز عالی، ساخته شده است اقامت من ارزشمند و یکی که من به احتمال زیاد به فراموش کنم.

Ningxin S. از شانگهای، چین

این شگفت انگیز برای تحصیل در SWOCC است. وقتی که من به اینجا آمدم، احساس کردم این یک محل عالی برای مطالعه است. پردیس بزرگ است، و مردم پسند است. کلاس کوچک است به طوری که شما می توانید بسیاری از فرصتی برای صحبت به معلم خود را دارند. علاوه بر این، از آن آسان است برای تبدیل شدن به یک دوست به آنها. دانشجویان اینجا بی قید هستند، و آنها واقعا بین المللی مثل من استقبال کرد. تا کنون، من در حال حاضر به حال بسیاری از دوستان آمریکایی، و من آنها را خیلی دوست دارم.

اگر شما در یک موضوع خوب است، شما می توانید یک شانس برای تبدیل شدن به یک معلم خصوصی در آزمایشگاه تدریس خصوصی داشته باشد. این یک تجربه با ارزش برای همه است. مسکن هم خوب است. آن را صلح آمیز و امن است. شما را به راه شما به اینجا می آیند دوست دارم.

به هر حال، اگر شما به دنبال یک آموزش و پرورش دانشگاه، SWOCC بهترین انتخاب شما است. شما می توانید همه چیز را می خواهید در اینجا یاد بگیرند، و تبدیل شدن به یک فرد بهتر است. من عاشق SWOCC بسیار، و من مطالعه سال دوم من در اینجا به پایان برسد و دریافت مدرک کاردانی من. من زمان را فراموش نکنید زمانی که من در SWOCC به سر برد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

مقطع کاردانی

Southwestern Oregon Community College

دانشیار علوم (ع) تاکید زیست شناسی دریایی است برای دانش آموزان که قصد انتقال به دانشگاه اورگان (UO) و مدرک خود را در موسسه اورگان زیست شناسی دریایی (OIMB)، در رشته زیست شن ... [+]

اهمیت علوم زیست شناسی (AS) برای دانش آموزانی که قصد انتقال به دانشگاه اورگان (UO) و تکمیل مدرک خود را در مؤسسه زیست شناسی دریایی اورگان (OIMB)، متخصص در زیست شناسی دریایی طراحی شده است. پیش زمینه ارائه شده توسط این بزرگ، به هر حال، کاملا مناسب برای آماده سازی تاکید بالای بخش در دیگر زمینه های حرفه ای مانند مدرسه پزشکی، دندانپزشکی، و یا دامپزشکی است.

این درجه AS به عنوان ارائه شده، نیز مورد نیاز برای AA / OT را برای سهولت انتقال به UO ارضاء می کند. با تکمیل الزامات آموزش عمومی برای AA / OT، و همچنین دوره های توصیه شده علمی، دانش آموزان قادر به انتقال به UO و تکمیل BS در زیست شناسی دریایی و یا BS در زیست شناسی با توجه به زیست شناسی دریایی.... [-]

آمریکا Coos Bay
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Southwestern Oregon Community College

کاردانی در رشته علوم، با تاکید در جنگلداری، دانش آموزان فراهم می کند با یک مقدمه به دانش فنی و علمی مربوط به رشته جنگلداری و مدیریت جنگل. ... [+]

دانشیار تاکید علوم جنگلداری

مدرک کارشناسی ارشد، با تاکید در جنگلداری، دانش آموزان را با مقدمه ای از دانش فنی و علمی مربوط به زمینه مدیریت جنگلداری و جنگل فراهم می کند. این مجموعه ای از کلاس های مورد نیاز برای مدرک دکترای علوم را برآورده می کند و همچنین نیازهای بخش پایین در دانشگاه ایالتی اورگان (OSU) را برای مدرک لیسانس علوم در جنگلداری مطابقت می دهد. یک قرارداد امضاء شده با وزارت جنگلداری در ایالت ایالت اورگان وجود دارد که اجازه می دهد تا دانش آموزانی که این درجه AS و این دو دوره اضافی را برای ورود به OSU به عنوان مدرسه در برنامه جنگلداری به پایان برسانند. فراتر از الزامات درجه AS، دانش آموزان باید دوره ی زیست شناسی جنگل (FOR 240) را از OSU بگیرند که می تواند به صورت آنلاین انجام شود. علاوه بر این، دانش آموزان باید یک دوره فیزیک را که بر مبنای محاسبات نیست، بگیرند. در حال حاضر، SWOCC ارائه نمی که البته.... [-]

آمریکا Coos Bay
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Southwestern Oregon Community College

دانشیار مطالعات علم در دوران کودکی آموزش و پرورش و خانواده درجه تاکید منجر به مدرک کارشناسی در توسعه انسانی، آموزش و پرورش دوران اولیه کودکی و یا علوم اجتماعی با گواهینام ... [+]

مدرک تحصیلی در زمینه تحصیلات و تحصیلات در دوران تحصیلات تکمیلی تحصیلات تکمیلی به مدرک لیسانس در زمینه توسعه انسانی، تحصیلات ابتدایی در دوران کودکی و یا علوم اجتماعی با گواهینامه در دوران کودکی آموزش می دهد. دانش آموزان می توانند برای تعدیل در دانشگاه Southwestern AS تقاضا کنند که اگر شرایط تحصیلی برای دو سال اول هر موسسه چهار ساله دارای مجوز منطقهای ارائه شده در مدرک تحصیلی، تحصیلات ابتدایی، تحصیلات خانوادگی، توسعه انسانی یا کودک باشد، درخواست می شود. تحصیلات تکمیلی دانشگاه لیبرال اوکرای شمالی در اوایل دوران تحصیلات تکمیلی در دوران تحصیلات تکمیلی با درجه تحصیلی SWOCC بیان شده است. درجه تحصیلات خود را نیز با دانشگاه دولتی پورتلند از طریق برنامه رشته تحصیلی خارجی خود تعریف کنید.... [-]

آمریکا Coos Bay
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Southwestern Oregon Community College

دانشیار علوم / اورگان انتقال کسب و کار (ASOT-BUS) درجه است که در نظر گرفته شده برای آماده سازی دانشجویان برای انتقال به یک برنامه کسب و کار کارشناسی در یک موسسه سیستم دان ... [+]

مدرک علمی / اورگان انتقال کسب و کار (ASOT-BUS) درجه ای است که در نظر گرفته شده برای آماده سازی دانش آموزان برای انتقال به یک برنامه کسب و کار مدرک کارشناسی در موسسه دانشگاه اورگان (OUS). دانش آموزانی که این مقطع را دریافت می کنند، نیازهای تحصیلی عمومی واحد پایین تحصیلی دوره های مدرک لیسانس این مؤسسه را برآورده می کنند.

دانش آموزانی که با این درجه انتقال می کنند، برای اهداف ثبت نام جوانترند. پذیرش در مدرسه کسب و کار / برنامه هر موسسه OUS پس از اتمام مدارک ASOT-BUS تضمین نمی شود.... [-]

آمریکا Coos Bay
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کاردانی علوم

Southwestern Oregon Community College

دانشیار دانشکده شیمی در Southwestern Oregon Community College دانشجویان را برای انتقال به مدرسه 4 ساله به عنوان دانشجویان در رشته های شیمی و یا رشته های بیوشیمی آماده می ... [+]

دانشیار علوم در شیمیدانشیار دانشکده شیمی در Southwestern Oregon Community College دانشجویان را برای انتقال به مدرسه 4 ساله به عنوان جوانان در رشته های شیمی و یا رشته های بیوشیمی آماده می کند. برنامه درسی دانش بنیادی از زمینه های اصلی شیمی را فراهم می کند، شامل یک سال کامل از شیمی عمومی و شیمیایی است. دانش آموزان تجربه آزمایشگاهی را در سنتز آلی، روش های تحلیلی و طیف سنجی به دست خواهند آورد. شیمی علم مرکزی نامیده می شود و به همین علت به عنوان پایه ای برای حرفه ای در بسیاری از زمینه ها مانند پزشکی، علم محیط زیست و علوم مواد می باشد.... [-]
آمریکا Coos Bay
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کاردانی علوم کاربردی

Southwestern Oregon Community College

کاردانی در رشته علمی کاربردی کشورهای مستقل مشترک المنافع طراحی دیجیتال طراحی شده است برای موفقیت دانشجویان برای مشاغل در زمینه گسترش از طراحی های دیجیتال و تولیدات رسانه ... [+]

کاردانی در رشته علمی کاربردی کشورهای مستقل مشترک المنافع طراحی دیجیتال طراحی شده است برای موفقیت دانشجویان برای مشاغل در زمینه گسترش از طراحی های دیجیتال و تولیدات رسانه آماده از طریق یک برنامه درسی یکپارچه در معرض افراد برای طراحی اصول و استراتژی فنی. پس از اتمام موفقیت آمیز از درجه AAS کشورهای مستقل مشترک المنافع طراحی دیجیتال، دانش آموزان آماده برای انواع موقعیت ورود به سطح در زمینه های متعدد طراحی دیجیتال می باشد. دانش آموزان دانش و رسیدن به یادگیری مهارت های به دنبال فرصتهای شغلی در حرفه های خلاق و پشتیبانی در چنین صنعتی رسانه ها به عنوان فیلم و ویدئو، طراحی گرافیک، تولید، توسعه بازی، انیمیشن، و طراحی وب سایت. برخی از مشاغل موجود در رسانه عبارتند از: طراح تولید، اپراتور دوربین، تولید جلوه های بصری، سازنده چند رسانه ای، تکرار، دستیار تولید، گرافیست، دستیار هنر، طراح وب، و دیگر فرصت های حال ظهور است.... [-]

آمریکا Coos Bay
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
1988 Newmark Avenue
Coos Bay, Oregon, 97420 US
Social Media