Sullivan County Community College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به SUNY سالیوان ، کالج جامع جامعه در سیستم SUNY (دانشگاه ایالتی نیویورک) خوش آمدید. ما متعهد هستیم که برای کمک به شما در آماده سازی آینده ، اعم از اولین شغل خود ، انتقال به کالج یا دانشگاه چهار ساله یا ارتقاء مهارت های شخصی و حرفه ای خود ، به شما کمک کنیم.121664_adult-blur-book-series-545062.jpg

ماموریت ما

SUNY سالیوان برنامه ها و منابعی را برای آموزش ، الهام بخشیدن و توانمند سازی دانش آموزان و جامعه گسترده تر فراهم می کند. از طریق تعالی در امر تدریس و یادگیری ، ما دانشجویان را برای دنیایی متنوع و بهم پیوسته آماده می کنیم و از تغییرات مثبت اقتصادی و اجتماعی در استان سالیوان و پس از آن پشتیبانی می کنیم. ما اقدامات پایدار را الگوبرداری می کنیم و شهروندی با مسئولیت اجتماعی ، زیست محیطی و اقتصادی را از طریق یک فرهنگ برتر از تعالی ارتقا می دهیم.

پردیس ما

محوطه شهری 405 هکتاری ما در کوههای دیدنی Catskill کمتر از دو ساعت از شهر نیویورک و آلبانی واقع شده است. این مجموعه دارای یک سری از نه ساختمان به هم پیوسته به علاوه پل Gerry Fieldhouse است. ساختمانهای دانشگاه ما ، از جمله تئاتر سلیگ واقع در مرکز مجتمع ، توسط شرکت معماری ادوارد دورل استون طراحی شده است121665_adolescent-attractive-backpack-1462630.jpg

دانشجویان ما (از پاییز 2014)

1647 دانشجو (930 تمام وقت و 717 پاره وقت) در دانشکده ثبت نام کردند و یک گروه از نظر جمعیتی متنوع را تشکیل می دادند. علاوه بر این ، 71 درصد از این دانشجویان ساکن شهرستان سالیوان هستند.

اعتبارنامه ما

SUNY سالیوان توسط کمیسیون آموزش عالی ایالت میانه واقع در خیابان 3624 Market ، فیلادلفیا ، PA 19104 معتبر شناخته شده است. تلفن: (267) 284-5000.

برنامه های درسی ما توسط دانشگاه ایالتی نیویورک و وزارت آموزش و پرورش ایالت نیویورک تصویب می شود. کلیه برنامه های درسی برای آموزش جانبازان تحت قوانین عمومی مربوط به تصویب می رسد ، و این کالج توسط دانشجویان تابعیت و مهاجرت ایالات متحده ، دفتر وزارت امنیت داخلی ایالات متحده ، برای حضور دانشجویان خارجی تصویب می شود. اعتبار اسناد و مجوزها می توانند به صورت آنلاین یا از طریق دفتر معاون رئیس جمهور در امور دانشگاهی و دانشجویی بررسی شوند.

برنامه های شغلی ما به دلیل ارائه برنامه های تجاری خود که به همت دانشکده علوم و دانشیار رشته های علمی کاربردی به پایان می رسد ، توسط انجمن دانشکده های دانشکده و دانشکده های تجاری معتبر ملی معتبر شناخته می شود.

برنامه درسی پرستاری توسط دبیرستان آموزش ایالتی نیویورک ، دفتر صدور مجوز حرفه ای ، معتبر شده و ثبت می شود.121666_beautiful-blur-casual-935756.jpg

پایدار سالیوان

پایداری در قلب کاری است که ما در SUNY سالیوان انجام می دهیم. تعهد ما به مسئولیت های زیست محیطی و اجتماعی همه چیز را از عملیات دانشگاه به برنامه درسی ما اطلاع می دهد.

ما سالهاست که درگیر عملكردهای پایدار در محوطه دانشگاه هستیم ، از جمله سیستم زمین گرمایی برای گرم كردن و خنك كردن ساختمانهای ما و اخیراً نصب آرایه فتوولتائیك 3 كیلووات و توربین بادی 2.5 کیلووات برای آموزش انرژی تجدید پذیر در دست استفاده. در سال 2015 ، SUNY Sullivan با Sullivan Solar Garden LLC LLC توافقنامه خرید برق را امضا کرد که شامل نصب مزرعه خورشیدی 9 هکتار ، 2.15 مگاوات (7056 PV ماژول) در محوطه دانشگاه است.

دانش آموزان SUNY سالیوان با نصب سقف سبز در محوطه دانشگاه که به کاهش هزینه های گرمایشی و سرمایش کمک می کرد ، کمک کردند و دانشجویان ما هر سال بیش از 3000 پوند مواد غذایی ضربتی را با استفاده از یک منطقه کمپوست هوایی اجباری در دانشگاه جمع می کنند و کمپوست می کنند. ما ایستگاههای پر کننده بطری آب ، لوله کشی با جریان پایین را اضافه کرده ایم و سیستم های اتوماسیون روشنایی و اتوماسیون خود را جهت بهبود بهره وری انرژی خود ، مقاوم سازی کرده ایم و روشنایی خورشیدی بیرونی را برای روشن تر کردن مسیر پیاده روی منتهی به میدان بیس بال ما نصب کرده ایم. ما یک باغ جامعه ارگانیک داریم و یک باغ توت فرنگی ساخته شده است - ابتکاری که توسط برنامه افتخارات ما و دانشجو و مدیریت و مدیریت ساختمانهای سبز ساخته شده است. برخی از مواد غذایی پرورش یافته در باغ ما توسط خدمات ناهار خوری دانشگاه استفاده می شود و بیشتر ابتکارات پایداری Chartwells را پیشبرد می کند. ما به طور مداوم موجودی انتشار گازهای گلخانه ای خود را به روز می کنیم و استراتژی هایی را برای کاهش ضایعات به اجرا می گذاریم و سیاستهای خرید خود را به روز می کنیم تا بهتر تعهد خود را نسبت به پایداری نشان دهد.

این اقدامات و سایر تلاشها به کاهش هزینه های انرژی ما ، ایجاد کارآمدتر امکانات و تأثیرگذاری بر محیط زیست کمک می کند. با این حال ، تعهد ما به پایداری به همین جا ختم نمی شود.

SUNY سالیوان به سرعت در حال تبدیل شدن به یک رهبر در آموزش پایداری است. دوره های کارشناسی ارشد تعمیر و نگهداری و مدیریت ساختمان سبز ما و دوره های مطالعات پایداری ، پایه و اساس نیروی کار جدید "یقه سبز" را پایه گذاری می کند. برنامه مطالعات زیست محیطی ما رویکردی مبتنی بر علمی برای مقابله با موضوعات پیچیده اکولوژیکی امروز ارائه می دهد. ما همچنین متعهد هستیم که با شروع کلاس دگردیسی متولدین ، پایداری را در طول برنامه درسی خود تزریق کنیم. دوره دگردیسی با عملکرد فردی و با انجام یک پروژه خدمات کلاس پایدار محور ، فرهنگ تعالی را ارتقا می بخشد. ما حتی کارگاه ها و دوره های غیر اعتباری برای گسترش مهارت های مربوط به پایداری شخصی یا حرفه ای شما نیز داریم.

مکان ها

Loch Sheldrake

Address
112 College Road, Loch Sheldrake, NY 12759
Loch Sheldrake, نیویورک, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید