Summer at Smith College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه های پیش دبستانی تابستانی در کالج اسمیت فرصت های تحریک آمیز و منحصر به فرد را برای زنان جوان دبیرستانی فراهم می کند که مایلند در زمینه کلاس های آموزشی و فراتر از آن، منافع علمی خود را دنبال کنند. هر ساله این برنامه ها بیش از 200 زن جوان را به آزادی برای کشف موضوعات پیچیده و جذاب، تقویت برنامه های کالج و نمونه گیری از تجربه دانشجویان اسمیت در حین تحصیل و تحصیل با دانشجویان انگیزه و بلند پروازانه از سراسر جهان می پردازد. اسمیت به این برنامه ها از جوانان بسیاری از ملیت ها و زمینه های مختلف نژادی و اجتماعی و اقتصادی که از یک جامعه فکری فوق العاده ای تشکیل می دهند، استقبال می کند. محیط یادگیری دستکاری، همکاری، اکتشافی، چالش برانگیز و غنی در مدل های نقش است. اعضای هیات علمی اسمیت، در حالی که تشویق علاقه و اشتیاق دانشجویان و کمک به آنها برای توسعه مهارت های علمی جدید، در کلاس درس توجه شخصی می کنند. شرکت کنندگان طعم زندگی کالج را در پردیس 147 هکتاری زیبا در اسمیت، با ساختمان های پوشش داده شده با سحر و جادو سنتی، باغ های با شکوه و Paradise Pond می بینند. دانشجویان در خانه های کالج زندگی می کنند، و دانشجویان مقطع کارشناسی اسمیت به عنوان سرپرستان مهاجر و کمک های آموزشی کار می کنند. تمام وعده های غذایی در اتاق های ناهار خوری خدمت می کنند. محوطه اسمیت، فقط چند قدم دور از مرکز شهر Northampton، ماساچوست است، که به طور مرتب به عنوان یکی از بهترین شهرهای کالج و بهترین شهرهای کوچک هنر در کشور اشاره شده است. دانش آموزان در هر روز در کلاس ها و کارگاه های آموزشی قرار می گیرند و می توانند از فعالیت های مختلف فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و هنری سازمان یافته در شب و آخر هفته استفاده کنند. در اینجا زنان جوان به طور جدی به عنوان دانشمند، دانشمند، نویسنده، محقق و رهبر مورد توجه قرار می گیرند.

برای دانشجویان بین المللی

برنامه های پیش دبستانی کالج اسمیت هر ساله از سراسر جهان به برنامه های ما دانشجویان بین المللی می دهد. شما خواهید دید که کلاس های کوچک ما، شبیه تجربه های دانشجویان در اسمیت، آموزش های استثنایی را در محیطی قرار می دهند که زنان به طور جدی به آن پی می برند و الهام می گیرند که به عنوان رهبران برتر عمل کنند. اسمیت در منطقه شمال شرقی ایالات متحده واقع شده است، منطقه ای با بیشترین میزان دانشجویان بین المللی در هر جای کشور.

مهارت در زبان انگلیسی

هنگام درخواست یک برنامه، لطفا توجه و علاقه خود را به موضوع و همچنین سطح مهارت انگلیسی خود را در نظر بگیرید. به منظور موفقیت در برنامه های چالش برانگیز ما باید به اندازه کافی مهارت در زبان انگلیسی داشته باشید تا بتوانید با سخنرانیهای کلاس درس شرکت کنید، در گفتگوهای گروهی شرکت کنید، با سرعت خواندن و نوشتن انگلیسی، ارتباط برقرار کردن و ارتباط با همتایان خود ارتباط برقرار کنید. مهارت انگلیسی شما برای داشتن یک تجربه مثبت بسیار مهم است.

آزمونهای مهارت انگلیسی (TOEFL یا IELTS) برای شهروندان بین المللی مورد نیاز است. آنها برای دانش آموزانی که به زبان غیر از زبان انگلیسی آموزش می دهند مورد نیاز است. اگر یک دانش آموز به مدت دو سال یا کمتر به زبان انگلیسی آموزش داده شود، آنها هنوز مجبورند نتایج آزمون زبان انگلیسی را ارائه دهند. دانش آموزانی که به مدت سه سال یا بیشتر به انگلیسی آموزش داده اند، نیازی به ارائه نمرات ندارند.

لطفا توجه داشته باشید که نیازهای آزمون بر اساس شهروندی است نه بر روی آنکه دانش آموز در مدرسه شرکت کند.

نمرات زیر توصیه می شود:

  • TOEFL: ما حداقل نمره TOEFL 90 را توصیه می کنیم
  • آیلتس: ما حداقل نمره کل آیلتس 6.5 را توصیه میکنیم

زندگی در اسمیت

بخش بزرگی از تجربه شما یک احساس واقعی برای زندگی کالج و زندگی مستقل خواهد بود. خود را در یک محیط دانشگاهی غرق کنید که به شما الهام می بخشد، با اضافه شدن مزایای نظارت و هدایت مراقبین از مدیر مسکونی و کارورزان.

زنده

لذت بردن از یک اتاق در یکی از خانه های زیبا Smith، هر کدام با یک اتاق نشیمن است که به عنوان یک پایگاه بزرگ خانه خدمت می کند. دانش آموزان در خانه های Talbot، Lamont، Gillett و Northrop قرار دارند. خانه های اسمیت دارای اتاق های تک و دو نفره هستند و بیشتر شرکت کنندگان هم اتاق خود را دارند.

هر خانه دارای سالن غذاخوری خاص خود است و غذای اسمیت خوشمزه و مغذی است. سه وعده غذایی در روز ارائه می شود. کارکنان خدمات ناهارخوری رژیم های غذایی بدون گلوتن، گیاه خواری و وگان را در بر می گیرند. آنها همچنین با شرکت کنندگان که دارای محدودیت های رژیم غذایی هستند نیز کار می کنند.

یک روز معمولی

کلاس ها از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر می باشد. بعد از آن شما می توانید از تمام امکانات دانشگاه استفاده کنید (اسمیت دارای دو ورزشگاه، استخر سرپوشیده، مسیرهای داخل و خارج از فضای باز و امکانات تنیس، دادگاه اسکواش، استودیوی رقص، کروکت و مرکز تناسب اندام اسمیت همچنین به موزه هنرهای برجسته، باغ گیاه شناسی برده شده و گلخانه ای می آید) و به سفرهای میدانی می پردازد که بعدا، شب ها و تعطیلات آخر هفته به عنوان بخشی از آموزش و پرورش (موسیقی، تئاتر) می باشد. همیشه یک فعالیت سازمان یافته برای پیوستن وجود دارد و یا شما می توانید با دوستان خود از برنامه صرف. هر برنامه برخی از فعالیت های خود را خارج از کلاس ارائه می دهد، اما ما همچنین فعالیت هایی را که همه دانش آموزان مایل به شرکت در آن هستند، برنامه ریزی می کنیم. همچنین گارانتی های اختیاری وجود دارد که هزینه های جداگانه ای را نیاز دارند.

تماس

دفتر برنامه های تابستانی

خیابان بلمونت 30
کالج اسمیت
Northampton MA 01063

تلفن: 413-585-4455
فکس: 413-585-4344
ایمیل: summerprecollege@smith.edu

مکان ها

نورثمپتون

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید