توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تکسارکنا - به دانشگاه تگزاس A & M خوش آمدید

بیانیه ماموریت

به عنوان یک عضو از تگزاس A & M سیستم دانشگاه، تگزاس دانشگاه A & M-تکسارکنا (TAMUT) یک دانشگاه جامع منطقه ای است که دانش آموزان با تجارب آموزشی آکادمیک به چالش کشیدن، جذاب، و با ارزش از طریق آموزش با کیفیت، بورس تحصیلی، خدمات پشتیبانی دانشجویی، های شرکت برنامه برنامه نویسی، پژوهش و خدمات فراهم می کند. از طریق توجه شخصی از اساتید و کارکنان، دانش آموزان این فرصت را برای به دست آوردن دانش، توانایی و مهارت برای تبدیل شدن به رهبران در حرفه خود و آماده شدن برای فرصت خدمت در محیط زیست جهانی فراهم.

دانشگاهیان قوی

  • 24 در مقطع کارشناسی و 13 برنامه های تحصیلات تکمیلی
  • کلاس هایی که توسط doctorally آماده دانشکده، نه با آموزش دستیاران
  • کلاس های کوچکتر با 18: 1 نسبت دانشجو به استاد در دانشکده

انجمن پر جنب و جوش

در TAMUT، ما ارائه می دهیم راه های متعدد برای دانش آموزان برای کشف زندگی در محوطه خارج از کلاس درس با شرکت برنامه، اجتماعی و دو و میدانی حوادث، زندگی یونانی و بیش از 40 سازمان های دانشجویی.

امکانات جدید

  • به تازگی گسترش یافته 375 هکتاری دانشگاه
  • امکانات مدرن در Bringle دریاچه روستای در دانشگاه سالن محل اقامت

آموزش و پرورش مقرون به صرفه

  • بیش از 15 میلیون $ در کمک های مالی و تحصیلی اعطا در 2015-2016
  • 65 درصد از دانش آموزان واجد شرایط برای دریافت کمک مالی

ارزش بزرگ

در TAMUT، ما دانش آموزان خود را با آموزش با کیفیت بالا است که کمترین هزینه حضور دانشگاه چهار ساله در تگزاس، و همچنین در مناطق آرکانزاس، اوکلاهما و لوئیزیانا است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Texas A&M University Texarkana

زبان انگلیسی فشرده (IEP) دانشجویان بین المللی برای موفقیت در برنامه های دانشگاهی و یا مشاغل حرفه ای با ارائه آکادمیک به چالش کشیدن، جذاب، و با ارزش تجارب آموزشی و خدمات پ ... [+]

انگلیسی فشرده برنامه (IEP) ماموریت ما

ماموریت تگزاس A & M دانشگاه تکسارکنا (TAMUT) انگلیسی فشرده برنامه (IEP) است با ماموریت دانشگاه است که به دانش آموزان این فرصت را برای به دست آوردن دانش، توانایی و مهارت برای تبدیل شدن به رهبران در حرفه خود و آماده شدن برای فرصت خدمت در محیط زیست جهانی قرار دارد.

برنامه IEP TAMUT است به دنبال ارائه، تجارب بین المللی جهانی برای دانشجویان و اعضای هیات علمی TAMUT در ماموریت خود منعکس شده است. برای دانشجویان و دانش پژوهان بین المللی، برنامه به دنبال ارائه آکادمیک به چالش کشیدن، درگیر شدن، و تجارب آموزشی پاداش با ارائه با کیفیت انگلیسی به عنوان زبان دوم (ESL) آموزش و حمایت از دانشجویان خدمات. از طریق توجه شخصی، مدیریت IEP ما و اعضای هیئت علمی در تلاش برای کمک به دانش آموزان شرکت کننده در توسعه مهارت های زبانی، علمی و حرفه ای، که در کسب خود را از مهارت های سازگاری فرهنگی لازم کمک خواهد کرد به عملکرد و موفقیت در یک جامعه جهانی که در آن انگلیسی اولیه است زبان ارتباطات.... [-]

آمریکا Texarkana
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
16 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

TAMUT International Student

A&M Welcome Student

Texas A&M University Texarkana
Address
7101 University Ave.
75503 Texarkana, تگزاس, آمریکا
وب سایت
تلفن
+1 903-223-3000