توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بالا بردن مهارت خود

برای افرادی که شور و حرارت رانده به خلق داستان، TheFilmSchool سیاتل ابزار لازم برای بالا بردن هنر و صنعت خود را از داستان سرایی فراهم می کند. در اینجا شما را برنده جایزه مدرسان و متخصصان صنعت که تشنه کمک به نویسندگان و فیلمسازان پیدا صوتی شخصی و معتبر خود را پیدا کنید. ما باور داریم که در این عصر دیجیتال، داستان ابزار قدرتمند برای اتصال می باشد. بنابراین آیا علاقه شما سری وب، کمدی یا درام سری، فیلم های کوتاه و یا ویژگی های است، TheFilmSchool است برنامه به شما کمک کند کار خود را به سطح بعدی. بسیاری از فارغ التحصیلان ما وقت خود را با ما "زندگی در حال تغییر." نامیده اند

ماموریت

TheFilmSchool یک مدرسه غیر انتفاعی، ریشه در مترقی، داستان گفتن حرفه ای از طریق فیلم، رادیو، تلویزیون و برش لبه رسانه های جدید است. مدرسه فراهم می کند دانش آموزان خود را با آموزش بنیادی و تخصص برای کار در محیط های خلاق در کسب و کار و هنر.

چشم انداز

TheFilmSchool خانه نوآورانه، آموزش و پرورش خلاق در فیلمسازی است، با تاکید بر داستان. ما را هدایت، آموزش و توانمند سازی دانش آموزان ما برای تصور و توسعه ایده های داستان خود را، آوردن آنها به زندگی است. ما اعتقاد داریم که داستان قدرتمند، با توجه به یک پلت فرم، می تواند وضعیت بشر را بلند کند.

چرا TheFilmSchool؟

"سیاتل یکی از 10 بهترین شهرستانها برای مشتاق فیلم سازان است" فیلم مجله صنعت، دسامبر 2011 TheFilmSchool را به شما هنر و صنعت است که داستان خود را زنده آورد و الهام بخش شما برای بیان صدای خود را در کار خود را به من بدهید. آن را به شما تغییر خواهد کرد.

با آوردن هنرمندان با هم، TheFilmSchool ایجاد یک حس بسیار مورد نیاز جامعه در میان دانشجویان و استادان آن است. در طول برنامه های ما، دانش آموزان و مدرسان اشتراک یک تجربه است که منجر به روابط پایدار و همکاری ادامه دارد. دانش آموزان در رفتن به را تشکیل می دهند کارگاه نوشتن با همکلاسی های خود و توسعه mentorships با دانشکده.

به علاوه مطلقا هیچ جایی مثل سیاتل وجود دارد.

طولانی قبل از استارباکس و مایکروسافت سیاتل بر روی نقشه قرار داده شرکت های بزرگ، شهرستان یک پناهگاه برای هنرمندان، موسیقیدانان و فیلمسازان بود. از سال 2003، در شهرستان کمک کرده است 62 فیلم های مستقل را در منطقه ... این نوع از حمایت بسیاری از فیلمسازان به ارمغان آورده است جدید به شهرستان ساخته شده و حتی استعدادهای داخلی مشتاق تر در مورد تیراندازی فیلم های خود را در سیاتل نگهداری می شود.

-MOVIEMAKER مجله، زمستان 2007

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

TheFilmSchool

3 هفته فیلمنامه و فیلم سازی فشرده اصول و مکانیسم ساختار و شخصیت، و همچنین شجاعت از داستان سرایی های شخصی، از طریق پنج رویکرد متمایز می آموزد. ... [+]

3 هفته فیلمنامه و فیلم سازی فشرده یک سفر از کشف خود، آموزش داده شده توسط رهبران صنعت در حال حاضر است. این برنامه طراحی شده است برای کمک به شما از بند باز کردن صدای داستان سرایی خود را منحصر به فرد و به شما ابزار به اسکریپت خود را از یک صفحه به صفحه نمایش می دهد. د نیروی تور در فیلمنامه نویسی و کارگردانی.

شرح دوره

برای اینکه یک موفق در عصر دیجیتال، نویسندگان و فیلم سازان نه تنها باید نوشتن داستان استثنایی، بلکه درک چگونه می داستان خود را از اسکریپت برای screen.You یک ارتباط عمیق تر به قسمت خلاق از شما به عنوان این برنامه متنوع سریع ء تجربه شما غرق در توسعه شخصیت، ساختار داستان، "روی پای خود" کارگردانی و بازیگری، کمدی نوشتن بداهه، و کسب و کار کسب و کار. در پایان 3 هفته شدید شما با درک عملی از فیلمنامه، فیلمسازی، آنچه لازم است برای به دست آوردن داستان خود را از اسکریپت به صفحه نمایش و یک شبکه ای از متخصصان را در نوک انگشتان خود را پدیدار شود.... [-]

آمریکا Seattle
درخواست اطلاعات
انگلیسی
3 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Why Seattle? - TheFilmSchool