The Film Connection

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اتصال FILM

با مکان تقریبا در هر شهرستان در امریکا، اتصال فیلم مدرسه فیلم در یک موقعیت منحصر به فرد به شما آموزش به عنوان یک فیلمساز حرفه ای در نزدیکی جایی که شما زندگی می کنند است. ما شما را بصورت مستقیم به عنوان یک شاگرد (در خارج) در یک شرکت تولید فیلم واقعی به یک در یک به یک فیلمساز حرفه ای که مربی های محلی خود را می شود آموزش داده می شود. نه تنها جنبه های فنی از کارگردانی، فیلمبرداری، ویرایش و بیشتر یاد می گیرید، اما شما همچنین باید به دست آوردن ارزش بر روی کار تجربه، و همچنین به عنوان یک فرصت برای به دست آوردن دسترسی به خودی و ایجاد ارتباط های اینترنت که به داشتن ضروری است حرفه ای موفق در فیلم است.

در اتصال فیلم، ما باید یک هدف اولیه: برای کمک به جدید، مشتاق امیدوار صنعت فیلم به دست آوردن آموزش، تجربه و اتصالات آنها نیاز به شکستن به کسب و کار. ما اینجا هستیم نه فقط به شما مهارت های تدریس: ما اینجا هستیم برای کمک به شما حرفه ای خود را راه اندازی کنید. ما به موفقیت شما متعهد است.

آیا شما نیاز به تجربه قبلی به یک دانش آموز فیلم اتصال؟ نه، شما نمی کنند. برخی از دانش آموزان ما باید تجربه فیلم قبل؛ بسیاری از دیگران ندارند. برنامه درسی ما به اندازه کافی انعطاف پذیر به جای نیازهای شما می باشد، که آیا شما یک مبتدی و یا یک جانباز در کسب و کار فیلم است. ما باید پای خود را در درب در حالی که کمک به شما مهارت های خود را به سطح بعدی.

راز مواد تشکیل دهنده: مربیگری راز ما چیست؟ این در واقع هیچ سری در همه، هر چند آن را در مورد بسیار مدارس فیلم دیگر صحبت نمی شود. راز مربیگری است.

تقریبا در هر حرفه ای موفق در کسب و کار فیلم، صرف نظر از تحصیل و یا تجربه خود، می توانید به حداقل یک مربی که آنها را کمک می اشاره دارد. مشاوره است بخش مهمی از صنعت فیلم برای تا زمانی که صنعت خود است در اطراف بوده است، و قبل از مدارس فیلم وجود داشته است، آن را تنها راه برای وارد شدن به صنعت فیلم بود. حتی امروز، هیچ راهی بهتر برای یادگیری طناب یا در فیلم تاسیس از به کار یک در یک با یک حرفه ای فیلم کار واقعی وجود دارد. آموزش در کلاس درس می تواند به شما برخی از مهارت های تدریس، اما آن را در واقع می تواند شما را به صنعت ارتباط برقرار کنند. یک مربی، حال، می تواند. این است که چرا در اتصال فیلم، روش مربی شاگرد (در خارج) سنگ بستر از کل برنامه ما است. چگونه نظارت کار می کند؟ اگر شما به دنبال به یک تولید کننده، ما شما را با یک تولید کننده جفت برای یادگیری یک در یک. اگر می خواهید به یک مدیر، ما به شما با یک کارگردان چاشنی جفت. اگر شما می خواهم به یک فیلمنامهنویس، ما شما را با یک فیلمنامه موفق جفت. شما می توانید از ایده: با برنامه های ما، شما را راهنمایی و آموزش داده شده توسط کسی است که موفقیت در انجام این کار شما می خواهید به انجام این کار در فیلم است. هدف در اینجا ساده است: با قرار دادن شما به عنوان یک شاگرد (در خارج) با یک مربی در یک شرکت تولید واقعی، ما شما را قادر به دریافت آموزش، تجربه کار و ارتباطات شما به منظور رسیدن به یک شغل در صنعت که نیاز شما فارغ التحصیل.

یک تور ایمنی عنوان موثر به عنوان رویکرد آموزش ما است، ما می دانیم که در این کسب و کار، هیچ چیز یک چیز مطمئن است. در حالی که بسیاری از دانش آموزان ما، به محض فارغ التحصیلی (و حتی قبل) استخدام، هیچ تضمینی وجود ندارد که یک کار خواهد شد منتظر شما هنگامی که شما فارغ التحصیل وجود دارد. شما نیاز به یک شبکه ایمنی شبکه پشتیبانی حال حاضر در محل در زمانی که شما به آن نیاز دارید. به همین دلیل اتصال فیلم تعیین کرده است تا یک برنامه قرار دادن کار این است که به هیچ یک دوم.

به عبارت ساده، اگر در زمانی که شما برنامه کارشناسی ارشد، شما باید توسط مربی خود را یا با یک اتصال شما در این دوره از آموزش خود را ساخته ام استخدام نیست، ما به شما کمک کند پیدا کردن کار. ما شما را تجهیز با ابزار شما نیاز به قرار دادن بهترین خود را پا به جلو، ما صیقلی شبکه ما را از اتصالات برای هر فیلم شغل ما می توانیم پیدا، و ما کمک به شما برای آنها اعمال می شود. این تور ایمنی در محل است اگر شما به آن نیاز دارید تا یک سال کامل پس از شما فارغ التحصیل.

چرا ما همه این کار؟ ساده: در اتصال فیلم، هدف ما این است که پول خود را، شما یاد می دهد برخی از مهارت های و به نوبه خود شما سست است. هدف ما این است برای کمک به شما حرفه ای فیلم خود را به خارج از زمین. به همین دلیل ما به مایل اضافی برای شما.

تعهد ما به آموزش مناسب این نه غیر معمول برای مدارس فیلم را به اتهام بیش از 50،000 $ یا بیشتر در آموزش، و رویکرد ما یک در یک مربی-شاگرد (در خارج) است که به راحتی به ارزش حداقل که زیاد است، اگر نه بیشتر. اما در اتصال فیلم، ما به نگه داشتن هزینه های خود را کاهش دهید، بنابراین شما با مقادیر فلج کننده از بدهی بر دوش زمانی که شما فارغ التحصیل متعهد است. به همین دلیل ما هزینه برنامه های ما را به 9800 $ محدود (کتابها، نشریات و نرم افزار گنجانده شده است). ما کم کمک درسی ما را حفظ بنابراین شما در واقع می تواند به استطاعت رفتن به مدرسه و با حرفه ای خود را بدون نیاز به پرداخت وام های دانشجویی خود را برای سال بعد از شما فارغ التحصیل.

متخصصان صنعت که تایید اتصال FILM

مکان ها

مارینا دل ری

Address
مارینا دل ری, کالیفرنیا, آمریکا