توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ارزشها و فلسفه

اول و مهمتر از همه، DeVos ارزش دانش آموزان و توسعه آنها را دارد. فارغ التحصیلان ما به عنوان رهبران، مدیران و کارآفرینان به طور کامل درک اهمیت یک اقتصاد بازار را به وسیله آزادی، انتخاب و مسئولیت فردی درک می کنند.

DeVos دانش آموزان را به مدیران و مدیران بسیار موثر با مهارت هایی تبدیل می کند تا:

  • مشکلات را پیدا کنید و رفع کنید.
  • شناسایی و سرمایه گذاری بر روی فرصت ها.
  • یک چشم انداز ایجاد کنید و دیگران را تحت تاثیر قرار دهید.
  • بالا بردن عملکرد زیردستان، همسالان و سرپرستان.

بخش قابل توجهی از توسعه مدیریت و رهبری باید صلاحیت های هیجانی را افزایش دهد. اکثر برنامه های MBA تقریبا به طور انحصاری بر توسعه مهارت های فکری تمرکز می کنند. در حالی که مهم است، این صلاحیت شناختی یا IQ (دانش، تجزیه و تحلیل، استدلال و منطق) از اهمیت ثانویه برای صلاحیت های هیجانی یا EQ (خودآگاهی، خودمراقبت، آگاهی اجتماعی و مدیریت ارتباطات) است.

تحقیقات نشان داده است که EQ یک ریسک قابل توجهی از موفقیت در محل کار نسبت به IQ است. EQ، در حالی که غریزی در طبیعت، می تواند آموخته شود.

توسعه روحانی بیشتر از افزودن نظریه ها، ابزارها و تکنیک های جدید است. یادگیری برای رویکرد یک پروژه تجاری با روشهای جدید تفکر، منحصر به نقاط قوت فردی فرد، یادگیری برای توسعه سایر افراد در این فرآیند، و یادگیری ابزارهایی که لازم است برای انجام کار بر روی راه حل های کسب و کار، برای تفاوت های DeVos ضروری است.

در نهایت، در یک محیط محور دانش آموز، دانش آموزان توانایی دیدن دیدگاه های مختلف رشته ها، صنایع، فرهنگ ها، جغرافیایی و به ویژه افراد مختلف را توسعه می دهند. دانش آموزان DeVos با مهارت های حرفه ای که توسط رهبران کسب و کار بین المللی انجام می شود فارغ التحصیل می شوند.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

The Richard DeVos Graduate School of Management, Northwood University

کالج دانشگاه فراهم می کند دانش آموزان با فرصت برای تکمیل تحصیلات خود را در محل کار. ترتیبات بین دانشگاه Northwood و کارفرما ساخته شده است. ... [+]

کالج دانشگاه فراهم می کند دانش آموزان با فرصت برای تکمیل تحصیلات خود را در محل کار. ترتیبات بین دانشگاه Northwood و کارفرما ساخته شده است.

هر برنامه در محل منحصر به فرد به کسب و کار است. برنامه های در محل عبارتند از:

برنامه های درجه در محل کار به پایان رسید. دوره های آموزشی ممکن است در 6، 8، 10 و 12 فرمت هفته ارائه می گردد. انعطاف پذیری برنامه کلاس ها در اطراف ... [-]
آمریکا میدلند تروی سویس مونترو  + 1 بیشتر
سپتامبر 2020
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی