TrainUp

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به TrainUp.com

TrainUp.com توسط جرمی تیلمن در سال 2004 تأسیس شد؛ با بیش از 50،000 شرکت که آموزش های خود را خریداری کرده اید، TrainUp.com بزرگترین بازار آموزش در وب است و با صدها ارائه دهنده پیشرو در صنعت، از جمله مرکز آموزش های جدید کامپیوتری جدید، دانش جهانی، SkillPath، درخت یادگیری، آموزش لورمن، Skillsoft و موارد دیگر . آموزش شبکه TrainingUp.com شامل بیش از 300،000 رویداد های آموزش مدرس و 20،000 دوره آنلاین و فیلم ها می باشد.

TrainUp.com مانند دیگر بازار های آنلاین محبوب، موجب صرفه جویی در زمان و ارائه نتایج با کیفیت بهتر نسبت به روش های آموزش سنتی آموزشی است. TrainUp هماهنگی آموزشی، آموزش آنلاین یا آموزش در محل را برای افراد در بیش از 50،000 شرکت از جمله تقریبا تمام Fortune 500 کمک کرده است.

TrainUp همچنین در ایجاد یادگیری سفارشی، عملکرد و راه حل های مدیریت استعداد متخصص است. TrainUp تکنولوژی های سفارشی و راه حل های آموزشی را برای ایجاد، پیگیری، مدیریت و ارزیابی ابتکارات شرکت های بزرگ برای چند شرکت بزرگ و قابل تشخیص توسعه داده است.

تمرین کنید

ماموریت ما

ماموریت ما ارائه و ارائه راه حل های مبتنی بر یادگیری و فرصت های توسعه و فن آوری بیش از انتظارات مشتری و شریک است.

ارزشهای ما

در TrainUp.com ما یک فرهنگ خانواده داریم. ما با یکپارچگی کار می کنیم و همیشه تلاش می کنیم راه حل خلاقانه و خلاقانه ارائه دهیم.

بازار آموزش

ما در جستجوی فرصت های آموزشی در یک بازار آزاد را به هم پیوسته های آموزشی می دهیم و اجازه می دهد تا ارائه دهندگان طاقچه حتی در میان بزرگترین شرکای آموزشی ما نیز به آن اهمیت دهند. ما در تلاش برای ارائه بهترین ارائه دهندگان، محتوا و راه حل های در دسترس است.

مکان ها

مک کینی

Address
Mckinney, Texas
مک کینی, تگزاس, آمریکا