University of California, Irvine - Summer Session

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تجربه دانشگاه نهایی شما در انتظار در این تابستان در دانشگاه کالیفرنیا، ایروین، در سطح جهانی برای برتری خود در دانشگاهیان و پژوهش شناخته شده است. رتبه بندی ما به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های دولتی کشور 9، با توجه به اخبار و سالانه جهانی ایالات متحده را گزارش دهید، به عهد به کالیبر شهرت آکادمیک ما است. UC ایروین ترکیبی از نقاط قوت یک دانشگاه تحقیقاتی پویا بزرگ با احساس دوستانه از یک کالج کوچک، و فضل باور نکردنی از یک مکان به جنوب کالیفرنیا غیر قابل مقایسه.

uci01

بیش از 12،000 دانشجو در UCI در طول تابستان مطالعه است. به ما بپیوندید به بخشی از این جمعیت دانشجویی متنوع!

  • مجله پول UCI 13TH میان کالج های چهار ساله کشور و دانشگاه ها ارائه ترین ارزش، 3 بهترین دانشگاه دولتی در کشور و دانشگاه # 1 برای دوستداران ساحل رتبه
  • # 9 در میان بهترین دانشگاه های دولتی کشور را با اخبار آمریکا و گزارش جهانی
  • پل Merage دانشکده کسب و کار است که در میان مدارس کسب و کار اخبار آمریکا و گزارش جهانی، کسب و کار هفته، و بار مالی رتبه بندی
  • # 1 از 179 مدرسه در یک اقدام نیویورک تایمز از دسترسی به کالج برای دانشجویان پایین و با درآمد متوسط
  • 3 محققان UC ایروین اعطا شده است جایزه نوبل
  • ایروین است امن ترین شهرستان های بزرگ در امریکا برای 10 سال متوالی اداره فدرال دانش آموزان مورد مطالعه در UCI از سراسر ایالات متحده آمده و بیش از 87 کشور حضور دارند

گسترش افق دید خود را در متنوع و زیبا ایروین

جنوب کالیفرنیا یک مقصد توریستی عمده با هنرهای شگفت انگیز، فرهنگ و ماجراجویی در فاصله کوتاه از یکدیگر است. ایروین دارای یک فرودگاه و قطار داخلی دانش آموزان می توانند در کالیفرنیا یا ایالات متحده آمریکا نسبتا به سرعت سفر می کند.

زندگی در UCI

آرویو ویستا مسکن یک پیاده روی کوتاه به کلاس ها و مرکز شهر دانشگاه است.

با زندگی در محوطه دانشگاه، به شما خواهد شد بخشی از جامعه چند فرهنگی ما و دیدار خواهد، مطالعه، و ایجاد دوستی با دیگر دانش آموزان است. در دانشگاه مسکن برای همه دانش آموزان داخلی و بین المللی کلاس های تابستانی ثبت نام در دسترس است.

uci02

خوش آمدید آخر هفته - ورود و جهت

هنگامی که شما برای اولین بار وارد، کارکنان جلسه تابستان شما را در فرودگاه خوش آمد می گوید و شما را به سالن های محل اقامت خود را. آنها کمک خواهد کرد که شما چک، وانت کلید خود را، و حل و فصل در. شما خواهید مشاوره ازدواج و جدید خود را ملاقات و برخی از زمان برای استراحت قبل از شام گروه ما.

در اولین یکشنبه خود را، ما یک جهت گیری اجباری نگه دارید. اطلاعات در مورد انتظارات دانشگاهی و منابع، مهاجرت، ایمنی و فرهنگ آمریکایی است. همچنین شما می خواهد برای دیدار با تمام دانشجویان بین المللی، مربیان برنامه، و کارکنان است. ببینید که در آن کلاس های خود را در آن قرار دارد و در مورد بسیاری از سفرها و فعالیت های یادگیری است.

مکان ها

ایروین

University of California Irvine

Address
UCI Summer Session
P.O. Box 6050

92616-6050 ایروین, کالیفرنیا, آمریکا
تلفن
+1 949-824-5011