University Language Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه

فشرده زبان انگلیسی:

برنامه یک ساله با 6 سطح. کلاس دیدار از دوشنبه تا جمعه 9:00-2:50 (با ساعت و 10 دقیقه برای ناهار) پنج کلاس در هر روز (دستور زبان، خواندن، نوشتن، صحبت کردن، و گوش دادن و دیگران). هر سطح 7 هفته است. انجمن خوابگاه با خانواده های آمریکایی به صورت محدود در دسترس هستند. مشاوره ویزای دانشجویی در دسترس است.

آمادگی TOEFL کلاس:

مهارت های دستور زبان TOEFL، خواندن، شنیدن، و آزمون گیری. کلاس های فوق برنامه در دسترس است اگر 4+ دانش آموزان ثبت نام برای کلاس.

مدرسه ما

امکانات زیبا: ULI در برج Cityplex واقع (برج وسط، طبقه 14). دوستانه و با تجربه معلمان: معلم تمام وقت مدرک کارشناسی ارشد در رشته آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم (TESL). کنفرانس به طور منظم با معلمان کلاس درس هر جلسه برنامه ریزی. همه معلمان ساعات اداری در هفته در دسترس برای مشاوره دانش آموزان است. فوق العاده انگلیسی را تمرین اساتید، سفرهای میدانی، گفتگو با دانش آموزان آمریکایی در طول برخی از دوره ناهار (بهار و تنها قرار می گیرند). مدرسه مسیحی: برنامه های فشرده زبان انگلیسی است کلیسای کوچک یک بار در هفته (که کمک می کند تا با مهارت های گوش دادن). واقع در تلسا، اوکلاهما در ایالات متحده آمریکا: تولسا است یک شهرستان کوچک امن، زیبا، و صلح آمیز در قلب کشور سبز. قیمت پایین: برنامه با کیفیت بالا با هزینه پایین تر از بسیاری برنامه های فشرده زبان انگلیسی. کلاس های کوچک کلاس های فشرده 15 یا کمتر دانش آموزان است.

بیانیه ماموریت ULI

موسسه زبان دانشگاه یک مدرسه های فشرده زبان انگلیسی با استفاده از یک روش ارتباطی و جامع با غوطه وری در فرهنگ، آداب و رسوم و زبان از ایالات متحده است. هدف ما این است که ابزار لازم در زبان انگلیسی برای آماده سازی دانش آموزان به در دستیابی به دانشگاهی، کسب و کار خود، و اهداف شخصی موفق است. بخشی جدایی ناپذیر از برنامه های ما است که به ارائه محیطی امن و دوست داشتنی منجر به یادگیری برای دانش آموزان ما. ما باور داریم که، به عنوان یک نهاد مسیحی، ما یک فرصت برای تاثیر بر روابط بین الملل و بیشتر علت صلح و تفاهم داشته باشند. ما با ارائه حرفه ای، آموزش با کیفیت با تاکید بر معلم / دانش آموز و تعامل دانش آموز / دانشجو با این دیدگاه که دانش آموزان به اهداف متنوع و سبک های یادگیری.

اهداف

به تولید فارغ التحصیلان با مهارت های زبان هستند که در یک محیط علمی مورد نیاز است. برای فعال کردن دانش آموزان برای رسیدن به استانداردهای قابل قبول در آزمون پذیرش دانشگاه و کالج. به ارائه آموزش با کیفیت با استفاده از یک رویکرد التقاطی به فعال کردن دانش آموزان برای رسیدن به یک سطح مهارت ارتباطی است که مطابق با اهداف شخصی و حرفه ای خود را. برای ساختن یک محیط درک و پذیرش برای همه دانش آموزان صرف نظر از قومیت، ملیت، جنسیت و مذهب.

اعتباربخشی

موسسه زبان دانشگاه است که توسط کمیسیون در زبان انگلیسی برنامه اعتباربخشی برای دوره اوت 2013 از طریق اوت 2018 معتبر و موافقت می کند به حمایت از استاندارد CEA برای برنامه ها و موسسات زبان انگلیسی. CEA توسط وزیر آموزش و پرورش به عنوان یک مؤسسه معتبر ملی برای برنامه ها و موسسات زبان انگلیسی در ایالات متحده به رسمیت شناخته شده

مکان ها

تولسا

Address
University Language Institute
2448 E. 81st Street, Suite 1400

74137 تولسا, اوکلاهما, آمریکا

برنامه ها