توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در اینجا در US Aviation Academy ، ما خودمان را یکی از بهترین گزینه ها برای آموزش و پرورش هوایی و آموزش بین خلبانان مشتاق و علاقه مندان به پرواز می کنیم. مدرسه حمل و نقل هوایی ما با موفقیت دانش آموزان پرواز را با ثروت از دانش های مربوط به حمل و نقل هوایی مجهز کرده است که به آنها کمک می کند تا سطح تخصص مورد نیاز برای کسب مجوز خلبان، گواهینامه ها و امتیازات مشخص شده خود را به دست آورند. ما این کار را سالی یک سال با همکاری دانش آموزانمان انجام می دهیم و تنها با بالاترین سطح آموزش، آموزش و آموزش پرواز امکان پذیر است.

آژانس هواپیمایی ما

US Aviation Academy از زمانی که در سال 2002 درهای ما را افتتاح کرد، US Aviation Academy متعهد شده است. ما یک اداره هواپیمایی فدرال، مجوز CFR Part 141 را دریافت کردیم که در میان مدارس پروازی پرطرفدار در کشور ثبت شده است. با دو مکان دانشگاه در شمال تگزاس، دانشجویان هواپیمایی ما می توانند آموزش پرواز خود را در دنتون، تگزاس در فرودگاه شهرداری دنتون (DTO) یا در شرمن، تگزاس در فرودگاه منطقه ای تگزاس منطقه (GYI) دریافت کنید. هر دو محل فرصت های مختلفی برای دانش آموزان برای افزایش تجربیات یادگیری خود ارائه می دهند. مدرسه پرواز ما حتی دارای یک مقام نظارتی در محل DTO ما است.

از آنجایی که US Aviation Academy دارای مجوز خاص خود برای بررسی مدرسه پرواز ما است، ما می توانیم نهایی در مورد اینکه خلبانان مشتاق تحت هدایت ما دریافت مجوز، رتبه بندی و گواهینامه های مناسب است. در حالی که این مورد است، ما همه چیز را در توان ما انجام خواهیم داد تا اطمینان حاصل کنیم که دانش آموزان به موقع مجوز، گواهینامه و یا رتبه بندی مورد نظر خود را به دست آورند.

حرفه

ما دوره های پرواز برای افرادی که مایل به خلبانان گواهی شده برای اهداف شغلی و غیر حرفه ای هستند، ارائه می دهیم. آکادمی هواپیمایی محترم ما دانشجویان را برای صدور مجوزهای ورزشی، تجاری خصوصی و تجارتی و همچنین رتبه چند موتور، رتبه بندی وسایل، صدور گواهینامه آموزش حمل و نقل هوایی و هواپیمایی آماده می کند.

زمان در مدرسه پرواز ما شامل آموزش در کلاس، آموزش پرواز در هوا و آموزش مدرسه زمین است. متخصصان هواپیمایی مورد تأیید FAA تأییدیه همه این خدمات را اداره می کنند تا دانش آموزان آموزش عالی را به بالاترین استانداردهای صنعتی دریافت کنند.

اولویت های مهم حمل و نقل هوایی ایالات متحده برای حفظ استانداردهای بالا FAA نیاز به مدارس حمل و نقل هوایی و دیدن امید دانشجویان ما و رویاهای تبدیل شدن به خلبانان تبدیل به یک واقعیت ملموس است. اگر آماده باشید برای شروع پرواز با ما، با ما تماس بگیرید!

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

US Aviation Academy

برنامه آزمایشی حرفه ای حرفه ای دانشگاه US Aviation Academy سریع ترین راه برای شروع کار خود را به عنوان یک خلبان هواپیمایی است. بدون تجربه قبلی در زمینه هوانوردی، در کمتر ... [+]

برنامه آزمایشی حرفه ای حرفه ای دانشگاه US Aviation Academy سریع ترین راه برای شروع کار خود را به عنوان یک خلبان هواپیمایی است. با کمتر از یک سال تجربه بدون تجربه قبلی در زمینه حمل و نقل هوایی، شما می توانید یک خلبان چند منظوره تجاری با رتبه ابزار باشد. دانش آموزان واجد شرایط می توانند در 7-9 ماه فارغ التحصیل شوند. دوره FAA Part 141 ما سازگار با ایکائو است و بیشترین الزامات کشور را برآورده می کند. US Aviation Academy دارای مجوز بررسی خود FAA است، به این معنی که تمام سوارهای بررسی شده توسط کارکنان با تجربه ما، به جای آزمون های خارجی انجام می شود. این زمان و هزینه آموزش را کاهش می دهد. ناوگان بزرگ ما بیش از 100 هواپیما نیز فرصت های زیادی برای پرواز فراهم می کند.... [-]

آمریکا Denton
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
7 - 9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

مقطع کاردانی

US Aviation Academy

کالج Tarrant County در رابطه با هواپیمایی ایالات متحده، ویزای F-1 را برای برنامه خلبانی حرفه ای ارائه می دهد. این برنامه شامل همکاران 2 ساله ای در علوم کاربردی و همچنین آ ... [+]

کالج Tarrant County در رابطه با هواپیمایی ایالات متحده، ویزای F-1 را برای برنامه خلبانی حرفه ای ارائه می دهد. این برنامه شامل همکاران 2 ساله ای در علوم کاربردی و همچنین آموزش پرواز می باشد تا بتوانید کار خود را به عنوان یک خلبان حرفه ای آغاز کنید. در طی این دو سال، شما آموزش پرواز را از طریق FAA Commercial Single و Multi و همچنین Certified Instructor Flight تکمیل خواهید کرد. پس از فارغ التحصیلی از برنامه، ویزای F-1 شما اجازه می دهد برای درخواست آموزش عملی اختیاری برای ساخت ساعت به مدت یک سال به عنوان یک CFI کار کنید. این یک فرصت استثنایی برای ساخت ساعت پرواز در ایالات متحده قبل از شروع یک کار تجاری هواپیمایی است.... [-]

آمریکا Denton
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی