توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ماموریت ما

مأموریت ما این است که آموزش عالی در دسترس، مقرون به صرفه، جذاب و بسیار موثر برای جهان فراهم کنیم. ما بر این باوریم که آموزش عالی یک حق اساسی بشر است و ما به دنبال آن هستیم تا دانش آموزانمان را برای پیشرفت تحصیلی و شغلی خود تقویت کنیم.

ما معتقدیم

آموزش و پرورش دیگر یک رویداد یک بار نیست، بلکه یک تجربه مادام العمر است. آموزش و پرورش باید گوش دادن کمتر انعطاف پذیر (سخنرانی طولانی) و فعال تر انجام دهد. آموزش باید دانش آموزان را قادر به موفقیت نه تنها در مدرسه بلکه در زندگی کند.

ما از قرن بیست و یکم آموزش های جدیدی را با برطرف کردن شکاف بین مهارت های واقعی در دنیا، آموزش و پرورش و اشتغال به دست می آوریم. دانش آموزان ما در فن آوری جدید، ریاضیات مدرن، علم و تفکر انتقادی مسلط خواهند بود. آنها با مهارت و خلاقیت و بشریت از یاد می برند، فکر می کنند و انجام می دهند. Udacians کنجکاو و مشغول به شهروندان جهانی هستند.

داستان ما

Udacity از یک دانشگاه دانشگاه استنفورد متولد شد که در آن سباستین Thrun و Peter Norvig "Introduction to Intelligence" را به صورت رایگان به صورت رایگان به هرکسی ارائه دادند. بیش از 160،000 دانش آموز در بیش از 190 کشور ثبت نام کرده اند و کمی بعد، Udacity متولد شد. اکنون ما یک تیم در حال رشد از مربیان و مهندسین در یک ماموریت برای تغییر آینده آموزش و پرورش با پر کردن شکاف بین مهارت های واقعی در دنیای واقعی، آموزش و پرورش و اشتغال است.

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree:

Introduction to Udacity