Udacity

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ماموریت ما

مأموریت ما این است که آموزش عالی در دسترس، مقرون به صرفه، جذاب و بسیار موثر برای جهان فراهم کنیم. ما بر این باوریم که آموزش عالی یک حق اساسی بشر است و ما به دنبال آن هستیم تا دانش آموزانمان را برای پیشرفت تحصیلی و شغلی خود تقویت کنیم.

ما معتقدیم

آموزش و پرورش دیگر یک رویداد یک بار نیست، بلکه یک تجربه مادام العمر است. آموزش و پرورش باید گوش دادن کمتر انعطاف پذیر (سخنرانی طولانی) و فعال تر انجام دهد. آموزش باید دانش آموزان را قادر به موفقیت نه تنها در مدرسه بلکه در زندگی کند.

ما از قرن بیست و یکم آموزش های جدیدی را با برطرف کردن شکاف بین مهارت های واقعی در دنیا، آموزش و پرورش و اشتغال به دست می آوریم. دانش آموزان ما در فن آوری جدید، ریاضیات مدرن، علم و تفکر انتقادی مسلط خواهند بود. آنها با مهارت و خلاقیت و بشریت از یاد می برند، فکر می کنند و انجام می دهند. Udacians کنجکاو و مشغول به شهروندان جهانی هستند.

داستان ما

Udacity از یک دانشگاه دانشگاه استنفورد متولد شد که در آن سباستین Thrun و Peter Norvig "Introduction to Intelligence" را به صورت رایگان به صورت رایگان به هرکسی ارائه دادند. بیش از 160،000 دانش آموز در بیش از 190 کشور ثبت نام کرده اند و کمی بعد، Udacity متولد شد. اکنون ما یک تیم در حال رشد از مربیان و مهندسین در یک ماموریت برای تغییر آینده آموزش و پرورش با پر کردن شکاف بین مهارت های واقعی در دنیای واقعی، آموزش و پرورش و اشتغال است.

مکان ها

منظره کوهستانی

Address
2465 Latham Street 3rd Floor,
CA 94040 منظره کوهستانی, کالیفرنیا, آمریکا

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: