توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درخشش در عمل

برنامه تحصیلی بین المللی برکلی (BISP) فرصتی برای تحصیلات کوتاه مدت در خارج از کشور در University of California, Berkeley در سطح جهانی و فرهنگی فراهم می کند. با مهربانی به نام "برکلی" و یا "کال"، معروف به دانشمندان برجسته آن، فعالیت های اجتماعی، نوآوری و دانشجویان مختلف است. به عبارت دیگر، Brilliance در عمل.

استادان برکلی یکی از بهترین ها در زمینه های خود هستند، در تحقیقات پیشگامانه، تفکر خلاقانه، آموزش الهام بخش و خدمات به جامعه مشارکت دارند. نه کمتر از هفت دانشکده فعلی دانشگاه، جایزه نوبل را به دست آورده اند، نشان دهنده سطح تخصص در این دانشگاه برتر است. بارکلی، UC Berkeley در دنیای جهانی ما، به ترویج سخنرانی آزاد و تفکر محتاطانه ادامه می دهد به عنوان دنیای کار و شبکه های اجتماعی، به طور فزاینده ای متنوع می شود.

این دانشگاه پر جنب و جوش و زنده است با برخی از بهترین دانشجویان کارشناسی و فارغ التحصیل از کالیفرنیا و در سراسر جهان، که فعالانه در محوطه دانشگاه و در جامعه شرکت می کنند. محوطه دانشگاه و مناطق اطراف آن غنی از فرهنگ، با فرصت های نامحدود برای تجربه زندگی در کالیفرنیا و ایالات متحده است

در نتیجه پیشرفت تحصیلی و پیشرفت تحصیلی دانشگاه، UC Berkeley در رده بندی های مختلف جهان قرار دارد. طبق گفته آموزش عالی Times، هر ساله یکی از مارک های جهانی جهانی "Elite Six" نامگذاری شده است. علاوه بر این، UC Berkeley در رتبه بندی دانشگاه های ایالات متحده در سال 2018 و رتبه جهانی رتبه بندی شده است.

بنابراین خیلی برای دیدن، تا آنجا که باید انجام دهید!

دانشگاه برکلی با زندگی بیش از 41،000 دانش آموز از کالیفرنیا و در سراسر جهان برای ایجاد یک جامعه پویا و متصل است. فعالیت های روزانه، اجرا و رویدادها در پردیس و مناطق اطراف آن رایج است و برای دانشجویان و عموم مردم باز است.

دانش آموزان BISP تشویق می شوند تا در گروه های دانشجویی شرکت کنند ، که بیش از 1000 نفر از آنها در سراسر محوطه دانشگاه انتخاب می شوند.

دانش آموزان اغلب به مکان های سرگرم کننده و هیجان انگیز در کالیفرنیا سفر می کنند. سفرهای مشترک شامل نزدیکی سان فرانسیسکو، دره ناپا، دریاچه تاهو، یوسمیتی و مناطق ساحلی ساحلی به لس آنجلس، هالیوود و سن دیه گو هستند. در طول دوره های مدرسه، آنها ممکن است در خارج از کالیفرنیا به لاس وگاس، گراند کانیون، از شمال غرب اقیانوس آرام به اورگان یا واشنگتن، نیویورک، شیکاگو، فلوریدا، تگزاس یا یکی از موارد مورد علاقه هاوایی بیایند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

University of California, Berkeley

برنامه تحصیلی بین المللی برکلی (BISP) یک فرصت منحصر به فرد برای بازدید از دانشجویان بین المللی فراهم می کند تا دوره های با کیفیت بالا همراه با دانشجویان دوره ی UC Berkele ... [+]

برنامه تحصیلی بین المللی برکلی (BISP) یک فرصت منحصر به فرد برای بازدید از دانشجویان بین المللی فراهم می کند تا دوره های با کیفیت بالا همراه با دانشجویان دوره ی UC Berkeley را در برنامه کوتاه مدت تحصیل در خارج از کشور برای یک یا دو ترم تحصیلی فراهم آورند. BISP حمایت و دعوت نامه لازم را برای دریافت ویزای دانشجویی برای دانش آموزان واجد شرایط فراهم می کند که در دوره ها به صورت مشمول مالیات ثبت نام می کنند. ما همچنین برنامه ای قوی از فعالیت ها و حمایت از دانش آموزانی که پس از تجربه «برکلی» بسیار مورد پسند قرار می گیرند، ارائه می دهیم.... [-]

آمریکا برکلی
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Welcome to Berkeley