University of California, Berkeley

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درخشش در عمل

برنامه تحصیلی بین المللی برکلی (BISP) فرصتی برای تحصیلات کوتاه مدت در خارج از کشور در University of California, Berkeley در سطح جهانی و فرهنگی فراهم می کند. با مهربانی به نام "برکلی" و یا "کال"، معروف به دانشمندان برجسته آن، فعالیت های اجتماعی، نوآوری و دانشجویان مختلف است. به عبارت دیگر، Brilliance در عمل.

استادان برکلی یکی از بهترین ها در زمینه های خود هستند، در تحقیقات پیشگامانه، تفکر خلاقانه، آموزش الهام بخش و خدمات به جامعه مشارکت دارند. نه کمتر از هفت دانشکده فعلی دانشگاه، جایزه نوبل را به دست آورده اند، نشان دهنده سطح تخصص در این دانشگاه برتر است. بارکلی، UC Berkeley در دنیای جهانی ما، به ترویج سخنرانی آزاد و تفکر محتاطانه ادامه می دهد به عنوان دنیای کار و شبکه های اجتماعی، به طور فزاینده ای متنوع می شود.

این دانشگاه پر جنب و جوش و زنده است با برخی از بهترین دانشجویان کارشناسی و فارغ التحصیل از کالیفرنیا و در سراسر جهان، که فعالانه در محوطه دانشگاه و در جامعه شرکت می کنند. محوطه دانشگاه و مناطق اطراف آن غنی از فرهنگ، با فرصت های نامحدود برای تجربه زندگی در کالیفرنیا و ایالات متحده است

در نتیجه ادامه تحقیقات دانشگاه و تعالی دانشگاهی ، UC برکلی در صدر رتبه های جهانی قرار دارد. براساس اعلام آموزش عالی تایمز ، هر ساله به عنوان یکی از مارک های دانشگاهی جهانی "نخبگان شش" شناخته شده است . علاوه بر این ، UC برکلی در رتبه بندی جهانی دانشگاه ها و اخبار جهانی و گزارش جهانی در سال 2020 ، مانند سال های گذشته ، به عنوان دانشگاه دولتی شماره یک در ایالات متحده برگزیده شده است.

بنابراین خیلی برای دیدن، تا آنجا که باید انجام دهید!

پردیس برکلی با زندگی در حال فزونی کشیدن است و بیش از 42000 دانش آموز از کالیفرنیا و سراسر جهان برای ایجاد یک جامعه پویا و بهم پیوسته فعالیت می کنند. فعالیت های روزانه ، اجراها و رویدادها در پردیس و اطراف آن رایج است و هم برای دانشجویان دانشجویی و هم برای عموم آزاد است.

دانش آموزان BISP تشویق می شوند تا در گروه های دانشجویی شرکت کنند ، که بیش از 1000 نفر از آنها در سراسر محوطه دانشگاه انتخاب می شوند.

دانش آموزان اغلب به مکان های سرگرم کننده و هیجان انگیز در کالیفرنیا سفر می کنند. سفرهای مشترک شامل نزدیکی سان فرانسیسکو، دره ناپا، دریاچه تاهو، یوسمیتی و مناطق ساحلی ساحلی به لس آنجلس، هالیوود و سن دیه گو هستند. در طول دوره های مدرسه، آنها ممکن است در خارج از کالیفرنیا به لاس وگاس، گراند کانیون، از شمال غرب اقیانوس آرام به اورگان یا واشنگتن، نیویورک، شیکاگو، فلوریدا، تگزاس یا یکی از موارد مورد علاقه هاوایی بیایند.

مکان ها

برکلی

Address
Berkeley International Study Program
Department of Sociology
410 Barrows Hall

4720-1980 برکلی, کالیفرنیا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: