University of California, San Diego - Extension International Programs

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به برنامه های بین المللی الحاق دانشگاه کالیفرنیا سن دیگو خوش آمدید

برنامه های بین المللی الحاقی UC San Diego آموزش عالی ترین کیفیت را ارائه می دهد ، که در آن افراد می توانند با تمام توان خود بیاموزند. دانشگاهیان با کیفیت ، همراه با امکانات عالی دانشگاه ، خدمات پشتیبانی دانشجویی و محیط طبیعی بی پروا ، بهترین فرصت های ممکن را برای موفقیت و رضایت شما تضمین می کنند.

برنامه های بین المللی الحاقی UC San Diego گزینه مناسبی برای اعتبار ، دانشگاه ، برنامه های مجوز حرفه ای و دوره های زبان انگلیسی است.

فواید یک تجربه بین المللی هزاران نفر را به تحصیل در ایالات متحده هر ساله تشویق می کند. همانطور که به دنبال پیشرفت تحصیلی و مهارت در جهت پیشرفت حرفه خود هستید ، درک بین فرهنگی خود را بهبود بخشیده و یک مزیت رقابتی در بازار کسب خواهید کرد. پس از 9 ماه مطالعه متوالی ، می توانید برای آموزش عملی اختیاری (OPT) اقدام کرده و مجوز اشتغال دریافت کنید تا 12 ماه برای کار در ایالات متحده اقدام کنید. تعهد دانشگاه کالیفرنیا سن دیگو (UC San Diego) به تعالی دانشگاهی در کیفیت بالای آموزش و برنامه درسی در برنامه های تشریح شده در این سایت منعکس شده است. ما شما را به UC سن دیگو خوش آمدید و امیدواریم که به شما کمک کند تجربه یک عمر را شروع کنید!

ما شما را به UC سن دیگو خوش آمدید و امیدواریم که به شما کمک کند تجربه یک عمر را شروع کنید!

اعتباربخشی

UC San Diego توسط انجمن غربی مدارس و دانشکده ها (WASC) معتبر شناخته شده است. برنامه افزودنی UC San Diego - مانند سایر مدارس ، کالج ها و ادارات UC San Diego - از طریق دانشگاه توسط WASC معتبر شناخته می شود. کلیه دوره ها و برنامه های گواهی نامه ارائه شده توسط UC San Diego Extension مطابق با سیاست الحاقی و آیین نامه مجلس سنا دانشگاهی دانشگاه کالیفرنیا تهیه و اجرا شده است.

دانش آموزان

برنامه های بین المللی پسوند UC San Diego مهارت و مزیت رقابتی را برای شما در رسیدن به اهداف تحصیلی یا شغلی به شما کمک می کند. بسیاری از دانشجویان ما پس از تحصیل در UC San Diego Extension ، در ایالات متحده یا کشور خود موفق می شوند.

وی گفت: "پس از اتمام کارشناسی ارشد کمیت در امور مالی در دانشگاه دیگر ، هدف من دستیابی به یک پروفایل حرفه ای و کاملاً جامع تر بود که بتواند زمینه گسترش کمیت مالی من را با گسترش طیف کاری من در برنامه های تجاری دنیای واقعی تقویت کند. UC San Diego به من کمک کرد که از طریق گواهینامه های مدیریت پروژه و گواهینامه های مدیریت بازرگانی به این اهداف برسم. اکنون با مجموعه متنوعی از ابزارها در رشته های مختلف احساس توانمندسازی می کنم. خواه این امور مالی ، تجاری ، حسابداری یا مدیریت پروژه باشد ، گواهینامه هایی که در UC San Diego گرفتم ، ارزش من را برای یک شرکت و همچنین به هر شرکتی که در آن سرمایه گذاری انتخاب کنم ، افزایش داده اند.

من قطعاً برنامه های UC San Diego را به هر کسی که علاقه مند است پیوند خود را با یک سیستم آموزشی معتبر که در بین بهترین های جهان قرار دارد ، توصیه می کنم. "

Felipe Correa Maal (کلمبیا)

128797_north-campus-at-dusk-exposure-edited.jpg

سن دیگو

سن دیگو معروف به "بهترین شهر آمریكا" ، دارای بیش از 100 كیلومتر سواحل باشكوه ، كوه های تا 2000 متر و بهترین آب و هوا در طول سال در ایالات متحده است. دمای متوسط سن سن دیگو 21 درجه سانتیگراد است و زمستان های معتدل و تابستان های کامل دارند. به عنوان دومین شهر بزرگ کالیفرنیا و هشتمین شهر بزرگ ایالات متحده ، سن دیگو پر از زندگی و فرهنگ است. سن دیگوها مردمی آرام ، دوستانه و فعال با فرهنگ ها و پیشینه های بسیار متنوع هستند.

دانشگاه کالیفرنیا، سان دیگو

دانشگاه کالیفرنیا واقع در بیش از 5 کیلومتر مربع از جنگل های مشرف به اقیانوس آرام ، دانشگاه کالیفرنیا ، یک مکان واقعاً دیدنی و فضای فکری غنی از یکی از 15 دانشگاه برتر تحقیقاتی جهان دارد. UC San Diego توسط محققان استثنایی که از ترس از خطرات برای تعریف مجدد خرد متعارف نمی ترسند ، تأسیس شد. امروز دانشگاه همچنان به پیشبرد جامعه ، پیشبرد رشد اقتصادی و بهبود دنیای ما ، به نوآوری سوق می دهد. چندین سال است که UC San Diego براساس تأثیر مثبتی که این دانشگاه بر روی کشور دارد ، توسط دانشگاه واشنگتن در رتبه ی اول دانشگاه دولتی در کشور قرار گرفته است.

دانشگاه کالیفرنیا ، پسوند سن دیگو

دانشگاه کالیفرنیا ، سن دیگو پسوند بخش آموزش حرفه ای و خدمات عمومی UC سن دیگو است. دوره های پسوند UC San Diego که توسط مربیان متخصص در زمینه های خود متخصص هستند ، پیشرفته ترین دانش و بینش برتر را در مورد طیف گسترده ای از صنایع ارائه می دهند. دانشجویان پسوند از اطلاعات بلافاصله قابل استفاده ، یک شبکه حرفه ای و دانشگاهی از همسالان و درک بهتر فرهنگ آمریکایی بهره مند می شوند.

128798_1_UCSanDiegoPublications_ErikJepsen.jpg

برنامه های بین المللی الحاقی UC San Diego

برنامه های بین المللی UC San Diego Extension در پردیس زیبا و معتبر UC San Diego واقع شده است. برنامه های بین المللی بخش UC San Diego Extension است که دانشجویان و متخصصان بین المللی را برای تحصیل در خارج از کشور در دانشگاه کالیفرنیا ، سن دیگو فراهم می کند. برنامه های بین المللی الحاقی UC San Diego شامل موارد زیر است: دوره های آموزش زبان انگلیسی و آموزش زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (TEFL) که توسط مؤسسه زبان انگلیسی UC سن دیگو ارائه می شود. گواهینامه ها در مدیریت تجارت و پروژه و برنامه های اعتباری دانشگاه که به دانشجویان این امکان را می دهد که تقریباً در تمام بخشهای دانشگاهی در دانشگاه کالیفرنیا ، دانشگاه سن دیگو ، کلاسهای خود را برگزار کنند.

علاوه بر ارائه دوره های ما ، برنامه های بین المللی دارای کارکنان بسیار معتبر بین المللی در زمینه خدمات دانشجویی است تا بتوانند به هر جنبه ای از تحصیل در خارج از کشور کمک کنند.

مربیان

پسوند UC San Diego دارای مدرسان مجرب و مجرب است که بهترین ها را در آموزش و آموزش کلاس ارائه می دهند. در UC San Diego Extension ، ما به مربیان خود افتخار می کنیم و معتقدیم که آنها قلب تجربه برنامه افزودنی هستند. از آنجا که مربیان برنامه های افزودنی با دقت انتخاب می شوند و صاحبنظران حوزه خود هستند ، آنها هم تخصص به روز موضوعی دارند و هم اشتیاق به اشتراک گذاری دانش خود را در زمینه کلاس دارند.

مکان ها

سن دیگو

Address
University of California, San Diego
سن دیگو, کالیفرنیا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید