توضیحات رسمی را مطالعه کنید

از آنجا که سال 1889، دانشگاه آیداهو تا جایی که انتظار بیشتری از خود، بیش از دانش آموزان خود را، بیشتر از دانش و بیشتر از زندگی است. دانشگاه آیداهو است که در آن دانش آموزان به موفقیت و یادگیری به منجر شود. در پردیس اصلی ما در مسکو، آیداهو - و مراکز ما در سراسر دانشجویان دولتی پیدا کردن فرصت های بسیاری برای به اشتراک گذاشتن در جامعه و فرهنگ ما است.

ما ارائه می دهیم یک ترکیب متمایز از رشته های اصلی برجسته و برنامه های تحصیلات تکمیلی، دانشکده انجام شده، امکانات در سطح جهانی، پژوهشی مشهور و دانشگاه های مسکونی در یک محیط طبیعی دیدنی و جذاب.

هیچ راهی بهتر برای یادگیری، فکر می کنم و از در زندگی وجود دارد دانشگاه آیداهو. انتظار می رود بیشتر از یک دانشگاه پیشرو. ما ارائه کرده است.

آیا می دانستید؟

آیداهو همواره به عنوان یکی از بهترین کالج های دولتی در امریکا توسط پرینستون را نقد شناخته شده است. در Kiplinger در آیداهو در "بهترین 100 ارزش ها در دانشکده های عمومی" خود را برای قدرت و استطاعت علمی ما شده است. پرینستون را نقد آیداهو به عنوان "بالا 286 سبز کالج" در فهرست خود را از مسئول محیط زیست شناخته شده است. ما در میان تنها 15 درصد از کالج کشور ذکر شده در پرینستون را نقد هستند "بهترین 368 کالج ها." در سال 2012 مجله خارج آنلاین به عنوان یکی از 25 دانشگاه خوانندگان خود باید در نظر توصیه می شود U-آیداهو است. راهنمای کالج واشنگتن مجله ماهانه را دوباره در این سال دانشگاه آیداهو در میان 100 دانشگاه ملی برای تحرک اجتماعی، پژوهش و خدمات قرار گرفت. مجله نیوزویک آیداهو به عنوان سومین دانشگاه مقرون به صرفه ترین در کشور در آن قرار گرفت "بهترین کالج برای شما 2012." آیداهو دارای بیش از 200 تشکل های دانشجویی، بیش از 20 گروه های دانشجویی اقلیت، و خانه را به مشهور لیونل همپتون جشنواره بین المللی جاز است. تیم های ورزشی بازی خرابکاری در 16 ورزشی NCAA بخش I زنان به رقابت بپردازند. ما همچنین ارائه هزاران ورزشی باشگاه.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

University of Idaho

ماموریت برنامه زبان و فرهنگ آمریکایی (ALCP) است که به ارائه زبان مادری غیر از انگلیسی را با مهارت های زبانی، علمی، اجتماعی و فرهنگی لازم برای موفقیت حرکت محیطهای دانشگاهی ... [+]

دانشگاه آیداهو زبان آمریکایی و برنامه فرهنگی (ALCP) برنامه های فشرده زبان انگلیسی طراحی شده برای کمک به دانش آموزان توسعه مهارت های لازم برای موفقیت در برنامه های دانشگاهی در ایالات متحده یا پیشبرد مشاغل حرفه ای خود است. از آنجا که آغاز آن در سال 1992، ALCP کمک کرده است صدها نفر از دانشجویان بهبود توانایی های زبان انگلیسی خود را.

ALCP ارائه می دهد 21 ساعت در هفته آموزش. دانش آموزان ممکن است یک دوره هشت هفته از مطالعه در ماه ژانویه، مارس، اوت و یا اکتبر یا یک برنامه شش هفته در ماه ژوئن آغاز خواهد شد. ALCP همچنین برنامه های کوتاه مدت برای گروه از دانش آموزان و یا حرفه ای را فراهم می کند.... [-]

آمریکا Moscow
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
8 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی