University of Miami Rosenstiel School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

از ابتدای فروپاشی در دهه 1940، دانشکده علوم دریایی و زلزله رزنتیل در یکی از موسسات تحقیقاتی علمی اقیانوس شناسی و جو زمین در جهان رشد کرده است. منافع علمی پایه و کاربردی مدرسه شامل تقریبا تمام علوم مربوط به دریایی است.

محوطه اصلی دانشکده رزنسیل در ویرجینیا کی، فلوریدا واقع شده است. این بخش بخشی از یک پارک تحقیقاتی و آموزشی دریایی 65 هکتار است که شامل دو آزمایشگاه NOAA و یک دبیرستان اختصاصی در زمینه فن آوری دریایی و علمی است. دانشکده روزنیتیلل همچنین یک مرکز تحویل و تحلیل ماهواره ای پیشرفته 78 عیار در ایالت جنوبی میامی داد را اداره می کند.two free divers mid-huntامی Humphries / Unsplash

ماموریت ما

ماموریت ما این است که دانش جمعی ما در مورد سیاره ما را از طریق تحقیقات علمی بر روی اقیانوس ها، جو، زمین شناسی، زیستگاه و بعد بشری در حالی که نسل بعدی دانشمندان را آموزش می دهد، تقویت کنیم. دانش ما را به دانشجویان ما، جامعه علمی ملی و بین المللی، و سیاست گذاران و مردم منتقل می کنیم.

امکانات RSMAS

محوطه اصلی دانشکده علوم و صنایع دریایی روانسستیل (RSMAS) در ویرجینیا کیک واقع شده است که یک مجتمع تحقیقاتی دریایی 65 هکتار، 17 ساختمان و 413،223 متر مربع مربع است.

دانشکده روزنیستیل همچنین یک مرکز شنیداری و پیشرفته ماهواره ای 78 اینچ، 8 ساختمان و 11،016 مترمکعب را در جنوب شهرستان میامی-دااد، که به عنوان پردیس ریچموند شناخته می شود، اداره می کند.

ماموریت ما:

برای ارائه تعالی در عملیات و تعمیر و نگهداری برای تمام امکانات، زیرساخت های پردیس، سیستم های انرژی و خدمات زیست محیطی به روش مشتری متمرکز، کارآمد و موثر است.

مکان ها

میامی

Address
Rickenbacker Causeway,4600
33149 میامی, فلوریدا, آمریکا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: