Valley Forge Military College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آکادمی و کالج نظامی ولی فورج در سال 1928 تأسیس شد ، یک نهاد رهبری بین المللی است که از یک مدرسه راهنمایی ، دبیرستان و کالج تشکیل شده است. این کالج توسط فرماندار و مقننه به عنوان کالج نظامی پنسیلوانیا تعیین شده است.

چشم انداز برای زندگی شما

از الان خود را دو سال تصور کنید. مطمئن. در ذهن ، بدن و روح محکم است. پیشرو گروه های همسالان خود باشید و به خاطر آن احترام بگذارید. بهترین نسخه از خودتان است.

این آینده ممکن است. راه پیش رو آسان نیست ، اما ما می توانیم به شما کمک کنیم.

نکته اصلی برای تبدیل شدن به بهترین نسخه از خود ، تسلط بر نظم و انضباط در خود است. انجام این کار بسیار دشوار است. و به همین دلیل دره فورژ وجود دارد. ما جامعه ای هستیم که متعهد به توسعه کل شخص هستیم.

عادت ها و ریتم های روزانه ای که در Valley Forge یاد خواهید گرفت ، در هر شرایطی با شما خواهد ماند. شما قدرتمندتر خواهید شد و در مقابل انواع چالشها می توانید شکوفا شوید.

  • 31 ایالت و 20 کشور عضو کنونی دانشجویی هستند
  • فقط کالج در شمال شرقی با راه اندازی اولیه
  • فقط دانشکده نظامی Junior با CAE2Y در امنیت سایبر
  • 291 کادر در حال ساخت آینده خود در حال حاضر

129818_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpgBrooke Cagle / Unsplash

قوانین درجه بندی ما

نوشته شده توسط کیتی والاس '18C

فارغ التحصیل ارتش ROTC ECP

هم اکنون در دانشگاه شمال شرقی تحصیل می کند

وی گفت: "در زمان حضور در دره فورژ ، من علوم بهداشت و زیست شناسی را آموختم و یک عضو ستادی هستم که به عنوان افسر امور عمومی منطقه ای فعالیت می کردم. مدرسه برای من بهتر مربیان و فرصت های بسیاری را فراهم کرده است. با تشکر از برنامه ECP ، من در دانشگاه شمال شرقی شرکت می کنم و با بورس تحصیلی کامل زیست شناسی را مطالعه می کنم! "

برای موفقیت قرار گرفت

ما یک سنت طولانی داریم که رهبران فارغ التحصیل با خود نظم و انضباط ، شخصیت شخصی ، دانش و انگیزه برای برتری در طیف گسترده ای از مشاغل را داشته باشیم. ساختار نظامی و نظم و انضباط دانشکده پایه ای را برای فارغ التحصیلان ما ایجاد می کند تا در یک کالج چهار ساله ، در نیروی کار یا در خدمت سربازی موفق شوند. و کارمندان ممکن است به عنوان دانشجوی مسافر یا ساکن در پردیس تحصیل کنند.

Valley Forge Military College تنها کالج در شمال شرقی با برنامه راه اندازی اولیه ارتش ROTC است. این برنامه فرصتی نادر را به دانشجویان می دهد که تا پایان سال تحصیلی خود به عنوان ستوان دوم ارتش آمریکا راه اندازی شوند.

روند درخواست را از امروز شروع کنید.

اطلاعات مصرف کننده

قانون آموزش عالی مصوب سال 1965 ، که توسط قانون فرصت تحصیلات عالی سال 2008 (HEOA) اصلاح شده است ، شامل افشای بسیاری از موارد و گزارش های مورد نیاز است. یک مورد افشای اطلاعاتی است که یک موسسه آموزش و پرورش بعد از متوسطه موظف است آن را توزیع و یا در دسترس شخص دیگری مانند دانش آموزان یا کارمندان قرار دهد. یک گزارش گزارش ، اطلاعاتی است که به وزارت آموزش ایالات متحده یا سایر آژانسها ارسال می شود. اطلاعات مربوط به مصرف کننده دانش آموزان ارائه شده در این صفحات ، اطلاعات لازم در مورد دانشکده ، والدین و جامعه را در اختیار شما قرار می دهد. ما اطلاعات را به صورت دسته بندی کرده ایم. با کلیک کردن روی یکی از دسته های موجود در این منو می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن موضوع بدست آورید. می توانید در مورد حریم خصوصی سوابق دانشجویی ، میزان فارغ التحصیلی و انتقال کالج ، ایمنی و اطلاعات امنیتی و سایر موارد اطلاعات دقیق تری کسب کنید.

استخدام

ما با استفاده از یکی از فرصتهای شغلی آزاد برای آکادمی ، کالج و کمپ تابستانی ، از شما دعوت می کنیم تا به آکادمی و دانشگاه کالج ولی فورج بپیوندید.

مکان ها

فیلادلفیا

Address
1001 Eagle Road
PA 19087 فیلادلفیا, پنسیلوانیا, آمریکا