Read the Official Description

از سال 1935، VFMC شهرت خود را به عنوان یک دانشکده خصوصی دو ساله با تحصیلات تکمیلی شناخته شده به دست آورده است. VFMC به عنوان کالج نظامی پنسیلوانیا ™ تعیین شده است و تجربه آموزشی را بر خلاف دیگران در امارت مشترک المنافع پنسیلوانیا فراهم می کند. پایه دانشگاهی با کیفیت با حمایت از محیط نظامی، یک رویکرد آموزشی جامع برای ایجاد رهبران شخصیت برای امروز و آینده ایجاد می کند. مهارت ها و ویژگی های توسعه یافته توسط پنج گوشه های ما: آموزش علمی، توسعه شخصیت، انگیزه شخصی، توسعه فیزیکی و رهبری پایه و اساس برای فارغ التحصیلان ما برای دستیابی به موفقیت دانشگاهی و شخصی است.

در مجموع، مأموریت Valley Forge Military College ، آموزش کادتها در یک محیط علمی و نظامی است تا بتواند به طور کامل برای مسئولیت خود به عنوان رهبران شهروندانی که از لحاظ ذهنی هشدار، صحیح در بدن، ذاتا دیگران و دارای بالاترین حس وظیفه، افتخار ، وفاداری و شجاعت. برای ترویج استانداردهای اخلاقی بالا و ویژگی های شخصیتی قوی که همه دانشجویان اعتبار خود را برای خود و خانواده هایشان، اعضای خانواده و کشورشان به ارمغان می آورند.

چشم انداز VFMC باید یک چراغ درخشان باشد و جوانان را از سراسر جهان دعوت کند تا بتوانند به وسیله ساختار و الهام از سنت برتری فرورفتگی والدین، توانایی بالقوه فکری، فیزیکی، اخلاقی و رهبری خود را بسازند.

فلسفه VFMAC به منظور بهبود کل فرد در یک سیستم جامع بهبود خود و گروه است. این موسسه به منظور آموزش هر دانشجو به نحوی که به توانایی و توانایی دانشجویان جهت اطمینان به چالش کشیدن و پیگیری زندگی کمک می کند و تقویت می کند، تلاش می کند. Valley Forge با استفاده از محیط زیست آکادمیک و نظامی جامع به عنوان یک مکانیسم تلفیقی برای آماده سازی فارغ التحصیلان خود برای تبدیل شدن به رهبران شهروندی تحصیلکرده شخصیت، این هدف را دنبال می کند. پویایی جامعه مدنی که به شدت سازمان یافته و نظارت یافته است، تعهد به شهروندی مسئول و آگاهانه در یک جامعه دموکراتیک است. آموزش مدرسه نظامی Valley Forge کمک می کند تا فارغ التحصیلان ما توانایی ها و آرزوهای خود را برای موثر مقابله با و حل مشکلات زندگی، هم عمومی و هم خصوصی، به دست بیاورند.

رهبران ساختمان با توسعۀ کل فرد

هر دو محیط علمی و نظامی، VFMAC رهبران را با توسعه کل فرد ایجاد می کند. شهرت جهانی ما بر مبنای پایه ای است که توسط Five Cornerstones خلاصه می شود: آموزش عالی، انگیزه شخصی، توسعه شخصیت، توسعه فیزیکی و رهبری . هدف از پنج پایه این است که کمک به دانش آموزان در دستیابی به توان بالقوه خود و دستیابی به موفقیت نه تنها در کلاس درس بلکه در خارج از کلاس نیز باشد. VFMAC از رهبر کادت خود به باشگاه تفنگ به عنوان برنده جایزه برنامه سوارکاری، VFMAC رهبری و مسئولیت دانش آموزان را به شیوه های عملی آموزش می دهد.

برتری علمی

 • دانشکده اختصاصی ما دانشآموزان را در دانشآموز چهار ساله، در دوران کاری و در طول زندگی خود، پیشرفت می دهد.

انگیزه شخصی

 • از طریق کار گروهی، غرور سازمانی و ایجاد و دستیابی به اهداف شخصی، هر یک از دانشجویان می آموزند که برای تعالی تلاش کنند.

توسعه شخصیت

 • دانشجویان در حین حفظ استانداردهای بالای شخصیت و عشق کشور به جامعه کمک می کنند.

توسعه فیزیکی

 • از طریق تربیت بدنی و رقابت های ورزشی، هر كودك از عادت ها و نگرش هایی كه برای سلامتی جسمانی مادامالعمر نیاز دارد یاد می گیرد.

رهبری

 • از طریق یک محیط ساختاری، دانشجویان مسئولیت انفرادی را دریافت می کنند و توانایی تبدیل شدن به رهبران شهروندان را به دست می آورند.

بین المللی

دانشجویان بین المللی، یکی از نقاط قوت عالی آکادمی نظامی دریایی Forge

اعطای مدرک بین المللی

 • یک برنامه را به صورت آنلاین تکمیل کنید یا یک نسخه کپی تهیه کنید با یک هزینه درخواست 25 دلاری غیر قابل بازگشت
 • رونوشت های دبیرستان (خدمات آموزشی جهانی یا خدمات ارزیابی، وارز)
 • نمره TOEFL 75 (مبتنی بر اینترنت)، 213 (مبتنی بر رایانه) یا 550 (مبتنی بر کاغذ) OR
 • نمرات IELTS حداقل 6
 • نمرات SAT / ACT

دانشجویان بین المللی و کمک هزینه تحصیلی

 • جایزه رهبری بین المللی زن: برای کمک به دانشجویان بین المللی زن که رهبری، عالی تحصیلی و تعهد به بهبود جامعه خود را نشان داده اند. دانش آموزان باید متوسط ​​GPA دبیرستانی 2.5، SAT 1000 (ریاضی و کلامی) یا ACT 17 داشته باشند. دو توصیه نامه ضروری است. نمره TOEFL 75 یا نمره IELTS 6 مورد نیاز است. اگر واجد شرایط باشد، دانشجویان واجد شرایط دریافت کمک هزینه ویزا به مبلغ 5000 دلار خواهند بود. قابل تجدید در هر سال تحصیلی با 2.5 GPA.
 • جوایز بین المللی بین المللی: 2000 تا 8000 دلار در سال کمک های مالی به دانشجویان بین المللی واجد شرایط با سوابق تحصیلی عالی یا تحصیلی ارائه می شود. نمره TOEFL 75 یا نمره IELTS 6 مورد نیاز است. قابل تجدید در هر سال تحصیلی با 2.5 GPA.

اعطای دانشکده های بین المللی

 • یک برنامه را به صورت آنلاین تکمیل کنید یا یک نسخه کتبی با هزینه 100 دلاری درخواست غیر قابل استرداد را ارسال کنید
 • نمرات برای سه (3) سال گذشته (به زبان انگلیسی)
 • همه متقاضیان بین المللی باید یک نمره از آزمون TOEFL Junior ارائه دهند
 • ارزیابی های تکمیلی توسط معلمان (ریاضی، انگلیسی و مدرس / مشاور ارشد)
Programs taught in:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

مقطع کاردانی

Valley Forge Military College

دانشآموخته علوم در علوم فیزیکی و برنامه پیش مهندسی دانشآموزان را با پایهی جامد در روش علمی و شناخت اصولی که فعالیتهای جهان فیزیکی را اداره میکنند، فراهم میآورد. ... [+]

دانشآموخته علوم در علوم فیزیک و برنامه پیش مهندسی دانشآموزان را در زمینه روش علمی و شناخت اصولی که بر کارهای دنیای فیزیکی حکمرانی می کند، پایه محکم فراهم می کند. پژوهش در فیزیک، بیو فیزیک، ژئوفیزیک، فن آوری صنعتی، و یا قبل از مهندسی: دانش آموزان در این برنامه می توانید یکی از دو آهنگ بر اساس منافع خود را انتخاب کنید.

مسیر از پیش مهندسی است که برای کسانی دانش آموزان برنامه ریزی برای انتقال به یک برنامه مهندسی ساختار و نیاز دانش آموزان را به دوره های خاص در آمار حساب دیفرانسیل و انتگرال و مهندسی است.... [-]

آمریکا Wayne
Valley Forge Military College

دانشیار در برنامه مدیریت کسب و کار ارائه می دهد برنامه های درسی دانشگاهی دقیق بشود به انجام تمام الزامات دانشیار در رشته هنر در حالی که موقعیت دانش آموز برای عمده ای در ک ... [+]

دانشیار در مدیریت کسب و کار

دانشیار در برنامه مدیریت کسب و کار ارائه می دهد برنامه های درسی دانشگاهی دقیق بشود به انجام تمام الزامات دانشیار در رشته هنر در حالی که موقعیت دانش آموز برای عمده ای در کسب و کار در VFMC و انتقال پس از آن به یک موسسه چهار ساله، در تعقیب مدرک کارشناسی . هدف از این برنامه این است که در معرض دانش آموز را به نظریه ها و اصول اساسی رشته مختلف کسب و کار به طوری که دانش آموز بهتر ممکن است ارزیابی منافع و استعداد خود را برای این منطقه خاص از مطالعه. این نظریه بیشتر با استفاده از برنامه های کاربردی به زندگی واقعی و تجربه کسب و کار در عرصه کسب و کار و رویدادهای جاری افزایش یافته است.... [-]

آمریکا Wayne

کاردانی هنر

Valley Forge Military College

دانشیار هنر در برنامه مطالعات عدالت و امنیت دانش آموزان فراهم می کند با یک پس زمینه جامع در محلی، ایالتی، ملی و ملاحظات امنیتی بین المللی است. ... [+]

دانشیار هنر در برنامه مطالعات عدالت و امنیت دانش آموزان فراهم می کند با یک پس زمینه جامع در محلی، ایالتی، ملی و ملاحظات امنیتی بین المللی است.

با تاکید بر هر دو دیدگاه نظری و نگرانی های عملی، برنامه VFMC عدالت و امنیت مطالعات توسعه یک درک میان رشته ای از اصول امنیتی چه در اجرای قانون، امنیت اطلاعات، یا امنیت ملی و جهانی است. غلظت اجازه می دهد دانش آموزان به خیاط البته خود را از مطالعه به منافع فردی در حالی که حفظ انتقال به موسسات چهار ساله است.... [-]

آمریکا Wayne
Valley Forge Military College

دانشیار هنر در برنامه علوم انسانی ارائه می دهد دانش آموزان فرصت برای کشف آرایه ای از رشته های انضباطی است که ارائه یک پایه محکم در مطالعات لیبرال. ... [+]

دانشیار هنر در برنامه علوم انسانی ارائه می دهد دانش آموزان فرصت برای کشف آرایه ای از رشته های انضباطی است که ارائه یک پایه محکم در مطالعات لیبرال.

این برنامه شامل دوره هایی که به رشته های علوم انسانی، تاریخ و علوم سیاسی، آماده کردن دانش آموزان برای ادامه منافع تحصیلی و حرفه ای خود را در طیف گسترده ای از زمینه که شامل حقوق، پزشکی، آموزش و پرورش، روابط بین الملل، خدمات انسانی، ادبیات و فرهنگ، دیپلماسی و دولت. ... [-]

آمریکا Wayne
Location address
1001 Eagle Road
Wayne, Pennsylvania, PA 19087 US
Social Media