توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ماموریت ما

Washington International Diplomatic Academy (WIDA) یک موسسه آموزشی مستقل است که برای تقویت دیپلماسی جهانی با ارائه آموزش عالی، آموزش اجرایی و ارتقاء حرفه ای در فعالیت های دیپلماتیک به مقامات دولتی، سازمان های غیر دولتی و رهبران تجاری از سراسر جهان، آموزش دیده است.

کایل گلن / Unsplash

برنامه های ویژه

مقدمه ای بر دیپلماسی بین المللی

این دوره جامع، مقامات دولتی و متخصصان امور بین الملل را به اصول عملی دیپلماتیک معرفی می کند. این بینش را در سیستم های ملی و بین المللی دیپلماسی، بینش در سیاست گذاری و اجرای و مهارت های خاص فراهم می کند.

معامله سیاسی

این دوره تمرکز بر مدیریت روزمره روابط با کشورهای خارجی و رشد طولانی مدت روابط دوجانبه است. این مهارت هایی را که لازم است برای پیشرفت در کار سیاسی، از جمله گزارش گیری و نوشتن دیپلماتیک، حمایت و لابی، تعین و نفوذ، آموزش دهد.

مذاکرات دیپلماتیک

این دوره بر فرایندهای مذاکره و میانجیگری در یک زمینه دیپلماتیک متمرکز است - در هر دو فرآیند معاملات و بلند مدت و در هر دو سناریوهای برنده و برنده. این مهارت ها را بررسی می کند که یک مذاکرهکننده بزرگ باید با تمرینات شبیه سازی که مهارت ها را توسعه می دهند، نیاز داشته باشد.

تابستان آکادمی دیپلماتیک

این دوره کمک می کند تا دانشجویان مقطع کارشناسی و فارغ التحصیل و فارغ التحصیلان تازه کار را برای حرفه ای در دیپلماسی بین المللی آماده کنید. این ماده بر رویکرد مبتنی بر مهارت و یادگیری تجربی تأکید دارد. این برنامه همچنین شامل جلسات مشاوره حرفه ای است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های تابستانی

Washington International Diplomatic Academy

آکادمی دیپلم تابستانی ما یک برنامه آموزشی عملی منحصر به فرد است که کمک می کند تا دانشجویان مقطع کارشناسی و فارغ التحصیلان و فارغ التحصیلان اخیر را برای حرفه های دیپلماسی ... [+]

بررسی اجمالی

آکادمی دیپلم تابستانی ما یک برنامه آموزشی عملی منحصر به فرد است که کمک می کند تا دانشجویان مقطع کارشناسی و فارغ التحصیلان و فارغ التحصیلان اخیر را برای حرفه های دیپلماسی بین المللی آماده کنید. آنها را به اصول عملی دیپلماتیک معرفی می کند و بر جنبه های زندگی واقعی کار در دولت های ملی، محلی، سفارتخانه ها و کنسولگری ها، سازمان های بین المللی و شرکت های چند ملیتی تمرکز می کند.... [-]

آمریکا Washington