Wellesley College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Wellesley برای تعالی آموزش و پرورش آن، زیبایی از محیط آن، دانشکده با شکوه و منحصر به فرد فرهنگ آن دانشگاه شناخته شده است.

اما بیشتر از همه، ولزلی به خاطر هزاران زن ممتاز و متفکر که بیش از 100 سال به دنیا فرستاده است، زنان متعهد به ایجاد اختلاف است.

یک تجربه آموزشی انتقالی

هر سال، حدود 2400 زن برتر در مقطع کارشناسی ارشد جهان به چالش کشیده می شوند تا از بالاترین انتظارات شخصی و فکریشان فراتر بروند. فارغ التحصیلان ولزلی تسلط طیف حرفه ای و حرفه ای را نشان می دهند، و نفوذ که آنها در جوامع خود و یا در سطح جهان دارند، یک عهد است که تجربه تک تک دانش آموزان را به عهده دارد.

جامعه ی دانشگاهی پر جنب و جوش Wellesley ارزش زیادی در تحقیقات دقیق، تحقیق و تفکر خلاقانه و متضاد دارد. رویکرد مشارکتی آن به دانش پژوهان، دانشجویان را تشویق می کند تا نظر خود، بحث و تفسیر نظرات خود را، نه تنها با یکدیگر، بلکه با کارآموزان کلاس جهانی ما، اغلب با کار مستقیم با آنها در پروژه های پیشگامانه.

آموزش ولزلی، بالاترین استاندارد آمادگی برای "دنیای واقعی" را در فارغ التحصیلان خود، از نظر توانایی تفکر، عمل و مشارکت معنادار و مؤثر در زمینه های مورد علاقه خود انتخاب می کند.

مزیت کامل درگیر شدن

فلسفه تحصیلات تکمیلی Wellesley به گسترش کالج خود ادامه می دهد. صدای دانشجو در اینجا تصمیم گیری مهم است؛ دانش آموزان در کمیته های اصلی هیئت امنا مشغول به کار هستند، در جستجوی اساتید شرکت می کنند و در برنامه ریزی استراتژیک شرکت می کنند.

دانش آموزان در طیف گسترده ای از پروژه های اضافی مشغول به تحصیل هستند: کالج و جامعه اطراف آن و منطقه بوستون بزرگتر صدها کارآموزی، پروژه های حمایت، و مزایای نادر بودن عضویت حیاتی از بزرگترین دانشگاه های "علمی" کشور را ارائه می دهند.

دانش آموزان در حالی که در ولزلی مشغول به همکاری هستند، دانش آموزان این حس درگیرانه هدفمند و تعهد شخصی در طول زندگی را تحمل می کنند. این نشان سیگنال زن ولزلی است.

محیط گسترده پردیس Envied

حس محض مقیاس محیط طبیعی نفس گیر، که در آن ساختمان ها به صورت ذهنی قرار می گیرند، فیزیکی محیط ولزلی را در شهر کلاسیک نیو انگلند ولزلی، ماساچوست، فقط در خارج از بوستون، تمایز می دهد.

خانه های موسسات برجسته مانند موسسه البرایت، مرکز علوم اجتماعی Knapp، موزه دیویس، مرکز نیوهاوس برای علوم انسانی و مراکز مشهور Wellesley برای زنان، منابع ولزلی نه تنها برای جامعه اطراف و شهرهای بزرگ حوزه؛ آنها توجه و دانشمندان را از سراسر جهان جذب می کنند.

تعهد به زنان

همه چیز در مورد Wellesley College ، تعهد خود را نسبت به زنان و فراهم آوردن آنها برای یک تجربه آموزشی بی نظیر ارائه می دهد که نه تنها بهترین چیزها را در مورد هر یک از آنها و همچنین توانایی های خود، بلکه آنچه را که زنان برای دنیای ما ارائه می دهند، ترویج می کنند.

مأموریت ولزلی

"برای ارائه آموزش عالی هنرهای لیبرال برای زنان که در جهان متفاوت خواهد بود."

غیر مینسترتی sed Ministrare. "نه برای خدمت، بلکه برای خدمت"، شعار Wellesley را اعلام می کند، در چهار عبارت لاتین، ماموریت کالج را تسخیر می کند: برای ارائه آموزش های عالی تحصیلی لیبرال برای زنان که در جهان تغییر ایجاد می کند.

زنان هوشمند و جدی ولزلی را انتخاب می کنند؛ زیرا یکی از بهترین آموزش های علوم لیبرال را ارائه می دهد و تمامی محیط های یادگیری موجود در هر کجا. اما آنها با بیش از یک درجه بسیار برجسته و چهار سال به یاد ماندنی فارغ التحصیل می شوند. آنها به عنوان "زنان ولزلی"، به طور منحصر به فرد آماده می شوند تا مشارکت های شخصی و حرفه ای را به "دنیای واقعی" بسپارند و تاثیرات عمده ای در آن داشته باشند.

کالج برجستۀ جهانی برای زنان، ولزلی با توجه به استدلال فکری، اعتقاد به اهمیت مداوم خدمات (و تحقق این باور به عمل) و رشد آن در دانش آموزان یک رویکرد فراگیر و عملی برای رهبری شناخته شده است.

ولزلی باور دارد

ایجاد تغییر

هر زن می تواند و باید سهم قابل توجهی در دنیای او ایجاد کند. به رسمیت شناختن در حال رشد است که توانمند سازی و رهبری زنان برای پیشرفت خود و تغییرات اجتماعی در سراسر جهان بسیار مهم است. ولزلی و فارغ التحصیلان آن برای بیش از 100 سال حمایت و حمایت از توسعه و استقرار فکری و اجتماعی زنان را بر عهده دارند.

تفکر رشته ای

تحقیقات و مبادلات فکری منجر به تفکر نظری شده است. Wellesley به دانش آموزان را فرا می خواند تا به طور گسترده به مطالعه بپردازند، به طور دقیق بازجویی کنند و خلاقیت خلاق را ایجاد کنند، ایده ها، دیدگاه ها و تجربیات متنوعی را که منجر به سطوح جدید درک شود. فرهنگ همکاری (با اعضای هیات علمی جهان و همچنین با همتایان خود) عادت های فکری دانش آموز را بهبود می بخشد، قضاوت او را افزایش می دهد و حس تسلط او را افزایش می دهد، در حالی که او را به عنوان یک موقعیت محسوب می شود و با اعتقاد به آن دفاع می کند.

ارزیابی تنوع

هیچ مزیتی بیشتر برای توسعه و رشد فکری و اجتماعی فرد و همچنین توانایی یک جامعه علمی وجود ندارد، بلکه از طریق درک درست از دیدگاه ها و تجربیات ناآشنا است. ولزلی دانش آموزان را تشویق می کند تا ایده های جدید را امتحان کنند، دوره های جدیدی را امتحان کنند و با دیگران که اعتقادات و گزینه های آنها خودشان را به چالش می کشد، به راستی تعامل داشته باشند.

رهبری عملی

آموزش و پرورش هنرهای معاصر لیبرال باید مهارت های رهبری در جهان واقعی را افزایش دهد. استحکام تحصیلی Wellesley بخشی از آنچه فارغ التحصیلان ما را در جهان مؤثر می سازد، "اما زنان ولزلی نیز به عنوان متفکران استراتژیک یاد می گیرند که می توانند محیط را بخوانند، به چالش های خود پی ببرند و مردم را برای دستیابی به یک هدف هدف.

سرویس

دانستن نحوه خدمت، عنصر کلیدی رهبری موثر است. رهبران واقعی الهام بخشیدن به جای کنترل نیستند، و عقل و انرژی خود را به کار سخت برای ایجاد حس تعهد، مسئولیت و هدف مشترک در پیروی یک دیدگاه اختصاص می دهند. ولزلی به مدت طولانی خود را به این ایده اختصاص داده است که دایانا چپمن والش، رئیس جمهور سابق ولزلی، به عنوان "رهبری قابل اعتماد" توصیف کرده است و از این ایده به عنوان بخشی از تجربه ی ولزلی برخوردار است.

مکان ها

ولزلی

Address
Central Street,106
02481 ولزلی, ماساچوست, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید