توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدی

در سال 1979، برنامه انگلیسی فراگیر (IEP) در دانشگاه ویرجینیای غربی برنامهی خوبی برای دانشجویان بینالمللی است که نیاز به بهبود مهارت زبان انگلیسی خود را دارند تا قبل از ورود به دوره تحصیلی. برنامه ما توسط انجمن آمریکایی برنامه های فشرده انگلیسی (AAIEP) و کنسرسیوم برنامه های انگلیسی و انگلیسی (UCIEP) معتبر است.

دانش آموزان به IEP می آیند تا زبان انگلیسی را بیاموزند و در ایالات متحده زندگی می کنند. در حالی که این روند همیشه آسان نیست، دانش آموزان چیزهای زیادی در مورد خود و دیگران می آموزند که به آنها در زندگی کمک می کند.

به عنوان یک دانشجوی IEP، شما با تمام جنبه های زندگی در Morgantown، ویرجینیای غربی، کمک خواهید کرد. خدمات شامل کمک به مسکن، بانکداری، مشاوره تحصیلی و شخصی، مراقبت های بهداشتی و مسائل حقوقی است. علاوه بر این، به اکثر امکانات و سرگرمی های دانشگاه دسترسی خواهید داشت.

به منظور موفقیت، از شما می خواهیم زبان مادری خود را دور بریزید و به همان اندازه که می توانید مطالعه کنید. ذهن خود را حفظ کنید و کتاب های درسی خود را باز کنید دوستان شما در دفتر IEP و معلمان در اینجا برای کمک به شما به هیچ وجه قادر نیستند.

تحصیلات دانشگاهی

برنامه درسی انگلیس دانشگاه غرب ویرجینیا برای آماده سازی دانش آموزان برای درک جامع زبان انگلیسی طراحی شده است. بسیاری از دانش آموزان به IEP وارد می شوند تا سطح زبان لازم را برای موفقیت در یک برنامه دانشگاهی در WVU به دست بیاورند، در حالی که دیگران به راحتی توانایی های مکالمه خود را پیوند می دهند. با برنامه درسی مقیاس، دانش آموزان از هر توانایی می توانند موفق به پیشرفت باور نکردنی در توانایی های خواندن، خواندن و نوشتن خود شوند.

برنامه تحصیلی

دانش آموزان در هر پنج سطح برنامه (سطوح ابتدایی، متوسط ​​و پیشرفته) از یک برنامه درسی اصلی مهارت های ارتباطی، خواندن، نوشتن، گرامر، واژگان و دوره های انتخابی پیروی می کنند. علاوه بر این، دانش آموزان در چندین دوره انتخابی مانند آمادگی TOEFL، کسب و کار انگلیسی و فرهنگ آمریکایی شرکت می کنند.

ESL دوره های اعتباری

علاوه بر دوره های IEP غیر اعتباری، معلمان IEP همچنین دوره های اعتبار زیر ESL را برای دانش آموزانی که قبلا به دانشگاه می پذیرند آموزش می دهند.

  • ESL Academic Reading / Writing
  • تحقیق و نوشتن ESL
  • سخنرانی علمی / گوش دادن
  • افتخار ITA
  • فعالیت های فوق برنامه
  • کمیته اعتباربخشی انگلیسی (CEA)

علاوه بر یادگیری زبان انگلیسی در کلاس، دانش آموزان تشویق می شوند تا در فعالیت های اضافی که توسط هماهنگ کننده فعالیت در IEP شرکت می کنند شرکت کنند. در ترمهای پاییز و بهار یک برنامه شریک مکالمه با دانشجویان IEP همراه با سخنرانی های مادری برای مکالمه یک به یک، و برای مکالمه گروهی، دانش آموزان می توانند در جدول مکالمه شرکت کنند. علاوه بر این، گذرگاه های منظم برای رستوران ها، خرید و جاذبه های محلی وجود دارد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

West Virginia University - IEP

دانش آموزان تمام وقت در برنامه انگلیسی فشرده در کلاس ها حداقل 21 ساعت در هفته حضور دارند. در طی ترم تابستان و پاییز، دانش آموزان از تقویم دانشگاهی و برنامه کلاس های دوشنب ... [+]

برنامه تحصیلی

اهداف برنامه درسی عبارتند از:

ارائه آموزش و آموزش در زبان انگلیسیآشنایی با دانشجویان بین المللی با روش های آموزشی موسسات آموزش عالی در ایالات متحده.شرح دوره

دانش آموزان تمام وقت در برنامه انگلیسی فشرده در کلاس ها حداقل 21 ساعت در هفته حضور دارند. در طی ترم تابستان و پاییز، دانش آموزان از تقویم دانشگاهی و برنامه کلاس های دوشنبه / چهارشنبه / جمعه 50 دقيقه و کلاس های سه شنبه / پنج شنبه هر کدام 75 دقيقه را دنبال می کنند.... [-]

آمریکا مورگانتاون
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
6 - 15 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
West Virginia University - IEP
وب سایت
تلفن
304.293.3604