inlingua® Washington DC

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

inlingua® واشنگتن دی سی - تاسیس و مورد اعتماد، به خوبی مورد احترام و معتبر. این چیزها به ما را موسسه برتر زبان انگلیسی، جذب بهترین دانش آموزان از سراسر جهان است. inlingua® واشنگتن دی سی بخشی از یکی از بزرگترین شبکه های مدارس زبان مستقل در سراسر جهان است.

بیانیه ماموریت ما در حال به خدمت دانش آموزان از انواع زمینه های متعهد است. ما به دنبال اطمینان حاصل شود که همه دانش آموزان ما در دستیابی به اهداف علمی، حرفه ای و شخصی خود.

شعار inlingua® بین المللی است "موانع زبان عبور." ما در تلاش برای ترویج درک متقابل فرهنگی و برتری علمی. با یک هیات فرهنگی حساس و دانشکده، ما متعهد به غلبه بر موانع زبان است.

ما همچنین رانده برای توانمند سازی دانش آموزان ما، و اطمینان حاصل شود که آنها در تلاش های آینده خود موفق می شوند. به همین دلیل است که ما با استفاده از روش ارتباطی در کلاس های درس ما. از روش ارتباطی دانش آموزان را قادر می سازد به مالکیت کامل از زبان آنها در حال یادگیری، و در نتیجه اجازه می دهد تا آنها را به یادگیرندگان فعال است. این نوع از تجربه زندگی در حال تغییر، چیزی است که آنها را فراموش نخواهد کرد یک بار آنها را inlingua® واشنگتن دی سی ترک است.

حتی بهتر، هنگامی که دانش آموزان به inlingua® واشنگتن دی سی می آیند، آنها تبدیل به بخشی از یک جامعه از زبان آموزان با مدرسان که مربیان به عنوان الهام بخش خدمت می کنند.

چرا inlingua® واشنگتن دی سی را انتخاب کنید؟ در اینجا فقط چند دلیل برای مطالعه زبان انگلیسی در inlingua® واشنگتن دی سی عبارتند از:

ما را در موقعیت فوق العاده هستند - دقیقه به دور از مرکز شهر DC و تنها قدم دور از تاریخی جورج تاون، با شلوغ، خیابان جشن خود را، شب زنده داری های شگفت انگیز، رستوران ها شکاف بالا، و مغازه ها کلاس اول. ما فقط معلمان واجد شرایط و با تجربه انگلیسی که زبان مادری به زبان انگلیسی است فراهم می کند. معلمان ما در حال دادن به آموزش زبان انگلیسی پویا و موثر برای کمک به شما در دستیابی به اهداف یادگیری زبان انگلیسی خود را با سرعت بیشتری اختصاص داده است. با حداکثر اندازه کلاس از 14 دانش آموزان است. مرکز آزمون TOEFL / تافل ما، واقع در اولین کامپیوتر کلاس و زبان آزمایشگاه ما، دارای 30 دولت از هنر، ایستگاه های کاری. در سال 2014، inlingua جایزه تست مرکز بالا IELTS برای چهارمین سال در یک ردیف اهدا شد - ما تنها مرکز در منطقه و همچنین بزرگترین رسمی مرکز آزمون IELTS در ایالات متحده است. inlingua® واشنگتن دی سی نیز یک مرکز آزمایش کمبریج است. inlingua® واشنگتن دی سی به عنوان یک دروازه بزرگ را به یک آرایه وسیعی از کالج ها و دانشگاه در منطقه عمل می کند. ما تضمین حداقل 8 سطوح مختلف، همراه با برنامه های پیشرفته و آزمون آمادگی. ما از CEA معتبر و در نتیجه حمایت از استاندارد CEA برای برنامه ها و موسسات زبان انگلیسی. عضو انگلیسی ایالات متحده است. پیشنهاد ما یک برنامه فعالیت های اجتماعی برجسته، یکی است که همیشه با گردش در سراسر شهرستان و مناطق اطراف آن پر شده است. ما با ارائه خدمات محل های اسکان برای کمک به دانش آموزان ما بهترین و راحت ترین مکان برای زندگی حالی که تحصیل در inlingua پیدا کنید.

مکان ها

واشنگتن

inlingua® Washington DC

Address
inlingua® Washington DC,
1901 N. Moore St., Suite LL-01

VA 22209 - 1728 واشنگتن, منطقه کلمبیا, آمریکا
تلفن
+1 703-527-7888