دانشیار در مطالعات لیبرال

عمومی

6 مکان موجود

شرح برنامه

دوره های آموزشی

دوره های کارشناسی ارشد به دوره های اصلی و دوره های تخصصی (مربوط به یک فرد اصلی یا جزئی) تقسیم می شود. از هر یک از دوره های برنامه ریزی شده ارائه شده در مقطع کارشناسی ، می توان برگزیدگان را انتخاب کرد. دوره های تخصصی بر اساس ثبت نام برگزار می شود و ممکن است در همه دانشگاه ها در دسترس نباشد. دوره های تخصصی برنامه ریزی شده نیز به عنوان برگزیدگان در دسترس همه دانشجویان است. به دانشجویان توصیه می شود دوره ها را تمام کنند و در بالاترین سطح ممکن اعتبار کسب کنند.

الزامات برنامه

  • از کل 90 اعتبار
  • برگزیده ها 90 اعتبار / 18 دوره

تعویض به یک برنامه دیگر پس از شروع مطالعات ممکن است تا زمانی که نیازهای برنامه در پایان مطالعات برآورده شود. بنابراین، تصمیم گیری در مورد سوئیچینگ باید در اسرع وقت انجام شود تا از عدم نیاز به برنامه در طول برنامه در نظر گرفته شده جلوگیری شود.

شرایط پذیرش

  • مهارت در زبان انگلیسی (برای جزئیات بیشتر به بخش پذیرش مراجعه کنید).
  • دیپلم دبیرستان که امکان دسترسی به آموزش عالی در کشور مبدا را فراهم می کند.

دانشجویانی که 17 سال و بالاتر دارند ، که کمتر از 12 سال از آموزش رسمی را گذرانده اند و دارای مدرک دیپلم دبیرستان نیستند که امکان دسترسی به آموزش عالی را در کشور مبداء داشته باشد ، باید در برنامه بنیاد کارشناسی حداکثر 60 اعتبار اضافی کسب کنند.

دیدگاههای شغلی

برنامه ها و دوره های تحصیلی ما از نظر ماهیت حرفه ای بوده و از انعطاف پذیری بالایی در طول دوره تحصیلات تکمیلی دانشجویان برخوردار است. دانش آموزان با تمرکز بر طیف گسترده ای از موضوعات موضوعی تخصصی ، مهارت و دانش لازم را برای موفقیت در اقتصاد جهانی امروز دارند و برای طیف گسترده ای از پیشرفت های حرفه ای و فرصت های شغلی آماده هستند.

برنامه های کارشناسی ارشد انتخابی عالی برای فارغ التحصیلان دبیرستان و همچنین برای دانشجویان نقل و انتقالات دانشگاه و دانشگاه است که دوست دارند با شرکت در دوره های کارشناسی سخت و دانشگاهی به چالش کشیدن برای اخذ مدرک تحصیلی مرتبط در این زمینه ، اشتغال خود را در بازار کار امروز افزایش دهند. هنرهای لیبرال

پس از فارغ التحصیلی ، دانشجویان عمدتا مشاغل خود را با موقعیت های سطح ورودی در شرکت ها و سازمان های ملی و چند ملیتی در بخش های مختلف اقتصادی شروع و یا ترقی می کنند. دانش آموزان می توانند تقریباً در هر یک از برنامه های دیگر کارشناسی و کارشناسی ارشد ما ادامه تحصیل بدون وقفه را ادامه دهند تا چشم انداز شغلی خود را بیشتر کنند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Dedicated to cross-cultural education with a global perspective, the European College for Liberal Studies (ECLS) is an independent private higher education institution with campuses in Europe and Asia ... اطلاعات بیشتر

Dedicated to cross-cultural education with a global perspective, the European College for Liberal Studies (ECLS) is an independent private higher education institution with campuses in Europe and Asia. ECLS offers flexible liberal and global studies at the Undergraduate/Bachelor/BA, Graduate/Master/MA and Postgraduate/Doctor/PhD level. اطلاعات محدود
بارسلونا , بروکسل , مادرید , زوریخ , توکیو , آنتورپ + 5 بیشتر کمتر