دانشیار علوم حرفه ای در هنرهای آشپزی

عمومی

شرح برنامه

بررسی اجمالی

همکار در رشته علوم حرفه ای در هنرهای آشپزی دانش آموز را برای کارهای سطح ورودی در حوزه آشپزی آماده می کند. تأکید در دوره های حرفه ای به تئوری ، تمرین و کار دستی در هنرهای آشپزی است. دانشجویان در چند آشپزخانه ، نانوایی و اتاق ناهارخوری گروسینجر با متخصصان صنعت همکاری می کنند. دانش آموزان همچنین دوره هایی را برای خرید میهمان نوازی ، کنترل هزینه و منابع انسانی برای دور زدن دانش خود می گذرانند. آنها گواهینامه های ServSafe و TIPS را به عنوان بخشی از دوره های درسی خود دریافت می کنند.

شرایط لازم برای فارغ التحصیلی (60-62 اعتبار)

فارغ التحصیلان هنرهای آشپزی - AOS نشان داده است:

  • صنعت استاندارد ، مهارت های سطح ورودی ،
  • حرفه ای بودن در خود و کارشان ،
  • توانایی حل خلاقانه مشکلات آشپزی و ایجاد مهارت برای ارزیابی خود و دیگران
  • مهارت های تفکر فنی ، شناختی و خلاق با نتایج حرفه ای و ملموس.

122498_photo-1541963058-f6a81ac19b70.jpgElle Cosgrave / Unsplash

الزامات آموزش عمومی

انتظار می رود دانش آموزان در ادامه تحصیلات پس از دوره متوسطه ، تسلط خود را به موضوع مورد نظر خود ، اعم از آن در هنرهای لیبرال ، علوم یا یکی از تعدادی رشته های حرفه ای کسب کنند. با این حال ، این نیز یکی از اهداف اصلی آموزش پس از دوره متوسطه برای گسترش دیدگاه دانش آموز از جهان است. این شامل قرار گرفتن در معرض ایده های جدید ، چالش هایی برای دیدگاه های تأسیس شده یا قبلاً برگزار شده و معرفی روش های ناآشنا و هیجان انگیز برای دیدن و برخورد با فکر است. از طریق این قرار گرفتن در معرض یک آموزش عمومی گسترده تر ، دانش آموزان مهارت هایی را ایجاد می کنند که پایه ای برای مطالعه و کار بیشتر باشد. چنین مهارتهایی شامل تفکر انتقادی ، تحلیل یک استدلال ، رویکردهای روش شناختی مناسب ، تنوع در درک ، ادغام فن آوری و عادات کاری اساسی است. چنین بنیادی همچنین چارچوبی را در اختیار دانش آموزان قرار می دهد تا بتوانند زمینه تحصیل انتخابی خود را بهتر درک و قدردانی کنند.

با این روال بود که هیئت امنای SUNY در دسامبر سال 1998 الزامات آموزش عمومی را تصویب کرد. این نیاز حداقل سی (30) اعتبار تحصیل در زمینه های مختلف دانشگاهی کلیدی را برای کلیه دانشجویانی که می خواهند از یک موسسه SUNY فارغ التحصیل شوند ، می طلبد. یک مدرک کارشناسی. برای این منظور ، SUNY ده نتیجه یادگیری دانشجویان را ایجاد کرده است:

نتیجه یادگیری 1 ریاضیات
نتیجه یادگیری 2 علوم طبیعی
نتیجه یادگیری 3 علوم اجتماعی
نتیجه یادگیری 4 تاریخ امریکا
نتیجه یادگیری 5 تمدن غربی
نتیجه یادگیری 6 تمدنهای دیگر جهان
نتیجه یادگیری 7 علوم انسانی
نتیجه یادگیری 8 هنر
نتیجه یادگیری 9 زبان خارجی
نتیجه یادگیری 10 ارتباطات اساسی

علاوه بر اینها ، داوطلبان موفق نیز باید در دو زمینه صلاحیت خود را نشان دهند:

تفکر انتقادی (استدلال)
مدیریت اطلاعات

نتیجه یادگیری دانش آموزان در تفکر انتقادی در هر دوره آموزش عمومی شامل می شود که اعتبار آن برای نتایج یادگیری دانش آموزان از دو تا هفت (2-7) و نتیجه یادگیری دانش آموزان اعطا می شود. 10. مدیریت اطلاعات در سراسر برنامه درسی تدریس می شود.

الزامات آموزش عمومی SUNY در ابتدا برای کلیه دانش آموزانی که تحصیلات خود را در پاییز 2000 یا بعد از آن آغاز کردند ، عملی شد. در سال 2010 ، هیأت امنای SUNY الزامات آموزش عمومی را اصلاح کرد و در سال 2013 ، توصیه های ویژه ای را برای اجرای آنها به کالج های جامعه ارائه کرد که هدف آنها تسهیل انتقال یکپارچه دانشجویی به موسسات 4 ساله SUNY است. SUNY سالیوان متعهد است به دانشجویان خود در دیدار با الزامات فعلی آموزش عمومی پیش بینی شده توسط SUNY کمک کند. به همین منظور ، SUNY SULLIVAN ایجاب می کند که هر دانشجویی که فارغ التحصیل مدرک کاردانی در رشته های هنر (AA) یا مدرک دانشیار در علوم (AS) است ، حداقل 30 مورد را در حداقل هفت مورد از ده حوزه آموزش عمومی تکمیل کند و صلاحیت در تفکر انتقادی را نشان دهد و مدیریت اطلاعات از نظر کاربرد عملی ، این سیاست مستلزم آن است که هر یک از دریافت کنندگان مدرک AA و AS نشان داده اند:

  1. دانش و مهارت در دو زمینه مورد نیاز ، ارتباطات اساسی و ریاضیات؛
  2. دانش و مهارت در پنج مورد از هشت زمینه زیر: علوم طبیعی ، علوم اجتماعی ، تاریخ آمریکا ، تمدن غربی ، سایر تمدنهای جهان ، علوم انسانی ، هنرها و زبانهای خارجی. و
  3. صلاحیت در دو حوزه مورد نیاز ، تفکر انتقادی و مدیریت اطلاعات.

شهریه

121761_ScreenShot2019-09-25at10.52.24AM.png

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Welcome to SUNY Sullivan, a comprehensive community college in the SUNY (State University of New York) system. We’re committed to helping you prepare for the future whether you’re getting your first j ... اطلاعات بیشتر

Welcome to SUNY Sullivan, a comprehensive community college in the SUNY (State University of New York) system. We’re committed to helping you prepare for the future whether you’re getting your first job, transferring to a four-year college or university or enhancing your personal and professional skills. اطلاعات محدود