دانشیار علوم کاربردی در مدیریت بازرگانی

ASA College

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشیار علوم کاربردی در مدیریت بازرگانی

ASA College

بررسی اجمالی

برنامه مدیریت کسب و کار ما فارغ التحصیلان را برای شروع یا پیشرفت حرفه های خود در دنیای کسب و کار آماده می کند. این برنامه به طور معمول دانش آموزان را در درک جامع از اصول مدیریت، فن آوری کسب و کار و مهارت های بین فردی فراهم می کند. این برنامه همچنین در بخش های خاص کسب و کار، مانند حسابداری، مدیریت ورزش، مدیریت مهمان نوازی و رسانه های اجتماعی، تمرکز می کند.

برنامه کارشناسی ارشد ASA در مدیریت کسب و کار ترکیبی از نظریه با برنامه های کامپیوتری گسترده است. برنامه درسی دوره های انسانی، فن آوری اداری و مکمل های انتخابی را ادغام می کند. دانشکده دانش آموزان را با دوره های آموزشی فشرده، شبیه سازی محیط کار معمولی را فراهم می کند.

اهداف برنامه

پس از موفقیت آمیز برنامه، فارغ التحصیل باید بتواند دانش، مهارت ها و دستاوردهای زیر را نشان دهد:

  • اعمال مفاهیم کلیدی کسب و کار و مدیریت در یک زمینه واقعی در جهان و اعمال مهارت های تفکر انتقادی به فرایند تصمیم گیری مدیریتی.
  • استفاده از نرم افزار حسابداری استاندارد نرم افزار، نرم افزار مالیاتی، آماده سازی گزارش های مالی دقیق، گزارش کلیدی، و همچنین آماده سازی اسناد مالیاتی شخصی و تجاری است.
  • از مهارت های تفسیری و تحلیلی برای شناسایی مشکلات استفاده کنید و گزارش هایی را در رابطه با صورتهای مالی استفاده می کنید.
  • ارزیابی مسائل اخلاقی، اجتماعی، مدنی و فرهنگی در زمینه فعالیت تجاری و حسابداری.
  • مهارت های مدیریتی و مدیریت رهبری موثر در محیط های کاری و کاری پویا را اعمال کنید.
  • اعمال دانش از شیوه های کسب و کار و مهارت های فنی که حمایت و تسهیل در توسعه حرفه ای مادام العمر است.

چشم انداز حرفه ای

دانش آموزانی که در حسابداری جزئی هستند، توانایی های مختلفی را در زمینه نرم افزارهایی که برای حسابداری و مدیریت کسب و کار حیاتی هستند، توسعه می دهد. یعنی Peachtree، QuickBooks، TurboTax و دیگران. دوره های حسابداری در یک الگوی است که از ساده به پیچیده ارائه می شود. فارغ التحصیلان با تمرکز در حسابداری ممکن است مشاغل خود را به عنوان حسابداران کارمند، حسابداران جوان، حسابداری حقوق و دستمزد، حسابداران، کارکنان حسابداری و پردازنده وام پیدا کنید.

غلظت بازاریابی رسانه های دیجیتال طراحی شده است تا دانش آموزان را به دنیای بازاریابی چند کاناله معرفی نماید. این دانش آموزان را با مهارت های فنی پیشرفته و دانش بازاریابی که نیاز به شناسایی، تعامل و ایجاد روابط موفق با مشتریان در محیط دیجیتال امروز فراهم می کند. استخدام در زمینه بازاریابی به عنوان یک متخصص رسانه های اجتماعی، هماهنگ کننده رسانه های اجتماعی، دستیار بازاریابی

طراحی مد و معامله گران ترکیبی از تفکر خلاق و تحلیلی است و دانشجویان را برای ترویج خطوط تولید / مارک ها آماده می کند و کمپین تبلیغاتی، سطح عمده فروشی را برای جذب علاقه مندان به خرده فروشی، خرید عمده فروشی و قراردادهای عرضه، سازماندهی می کند. فارغ التحصیلان این شاغل ممکن است در خرده فروشی، فروش، خرید و عمده فروشی استخدام شوند.

دانش آموزانی که در مدیریت ورزشی اندکی از اهداف شغلی در مدیریت ورزش را انتخاب می کنند و آنها را برای اشتغال در سطوح ابتدایی به عنوان مربیان، امپراطوری، مدیر ورزشی، مدیر تسهیلات و رویدادها، مدافعان ورزشی و زمینه های مرتبط آماده می کند.

فارغ التحصیلان ممتاز در مدیریت مهمانداری آموزش های تخصصی در این زمینه را دریافت می کنند. فارغ التحصیلان برای موقعیت های ابتدایی در تنظیمات مانند هتل ها، غذا و صنعت نوشیدنی، مسافرت و گردشگری، کازینو، استراحتگاه ها و خدمات آبگرم و محل های سرگرمی و ورزش آماده می شوند.

فارغ التحصیلانی که در مدیریت رسانه های اجتماعی جزئی هستند، اصول و سیستم عامل های ارتباطی رسانه های اجتماعی را در اختیار خواهند داشت و می توانند از استراتژی ها و تاکتیک های پروژه های واقعی استفاده کنند. آنها همچنین قادر خواهند بود کمپین های رسانه ای موثر و جامع اجتماعی را به اجرا درآورند و یک نمونه کار حرفه ای برای نشان دادن تخصص تازه به دست آورند.

برای افشای اطلاعات مربوط به این برنامه، لطفا اینجا کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد همه برنامه های ASA College ما و کلیک بروشور دانشجویان ما اینجا را کلیک کنید!

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی April 28, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره
Online
واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2018
Duration
مدت زمان
60 
Price
قیمت
25,585 USD
Locations
آمریکا - East New York, New York
تاریخ شروع: سپتامبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2018
آمریکا - East New York, New York
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات