دانشیار پیش مهندسی

عمومی

شرح برنامه

برنامه مهندسی

Snow College همچنان به دانشآموزانی که قصد انتقال به دانشگاه و تحصیل در مقطع کارشناسی در هر یک از رشته های مهندسی سنتی را دارند، به مدرک پیش دانشگاهی (APE) ارائه می دهند. این دوره دو ساله نیازمند تاکید در دوره های مهندسی، ریاضیات و علوم فیزیکی است که نیازمندی های آموزش عمومی کمتر از دانشیار علوم (AS) یا مدرک کارشناسی ارشد (AA) است. پیش بینی شده است که یک دانش آموز نیز در Snow College ، اما برای تکمیل تعادل نیازهای تحصیلی عمومی برای این درجه، نیاز به کارهای اضافی لازم است.

عواقب

انتظار می رود که دانش آموزانی که در مهندسی در Snow College می کنند، دانش خود را از نظریه ها و اصول فیزیک در زمینه مکانیک نیوتون، گرانش، برق و مغناطیس، حرکت موج و اپتیک فیزیکی داشته باشند؛ با روش های استاندارد تجزیه و تحلیل ریاضی از جمله مثلثات و هندسه تحلیلی، حساب دیفرانسیل و انتگرال، ماتریس ها و جبر خطی و راه حل های معادلات دیفرانسیل آشنا می شوند؛ درک نقش شیمی در محيط فيزيکي و بيولوژيک ما به عنوان ساختار اتمي و مولکولي، قوانين ترموديناميک و چگونگي تبادل انرژي بين سيستم ها، درک شده است. می تواند به طور موثر در یک گروه برای انجام یک هدف کار کند و سهم قابل توجهی در نتیجه آن داشته باشد؛ می تواند دانش فیزیک و شیمی را همراه با مهارت های تحلیلی ریاضیات برای یافتن راه حل هایی برای مشکلات فنی که به جامعه کمک می کند، ترکیب کند؛ می تواند از کامپیوتر برای ذخیره و پردازش داده های فنی، دسترسی به اطلاعات از راه دور از طریق اینترنت و به عنوان یک ابزار محاسباتی مربوط به فرایند مهندسی استفاده کند؛ قدردانی از دنیای فیزیکی و قوانینی که آن را اداره می کند؛ لذت بردن از زیبایی ریاضیات و ظرافت از نظریه های فیزیکی؛ قدردانی از اهمیت اخلاق حرفه ای که توسط مهندسان انجام می شود، به عنوان اعمال دانش و مهارت های خود را برای خدمت به جامعه.

مقررات مربوط به مدرک پیش دانشگاهی

مدرک دکتری پیش دانشگاهی (APE) برای دانشجویانی که قصد انتقال به یک دانشگاه و ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی در هر یک از رشته های مهندسی سنتی را دارند، ارائه می شود. این درجه نیاز به تمرکز در مهندسی، ریاضیات و علوم دارد؛ با نیازهای تحصیلی کمتری نسبت به آنچه که برای متخصص علوم (AS) یا مدرک هنر (AA) مورد نیاز است، مورد نیاز است. با این حال، توصیه می شود که یک دانش آموز در حالی که در Snow College ، AS و APE را Snow College . این اعتبارات تحصیلی اضافی عمومی را می توان با انتقال اعتبارات کالج گرفته شده در مدرسه دبیرستان، با گرفتن اعتبارات در دوره Maymester یا تابستان یا انتقال اعتبار به Snow College از دانشگاه به دست آورد. گزینه ای برای پذیرش بعضی از کلاس های آموزش عمومی در سطح بالاتری در دانشگاه با استانداردهای اعتباربخشی اخیر مهندسی و فناوری (ABET) سازگار است.

دوره کار برای دوره APE باید شامل تکمیل حداقل 64 ساعت اعتبار ترم به عنوان مشخص شده در زیر است. (حداقل 21 ترم ساعت ساعت باید اعتبار ساکنین در Snow College به دست آورده شود.) اعتبار ممکن است از هر کالج یا دانشگاه معتبر منتقل شود که معادل آن دوره تایید شده است. حداقل درجه پذیرفته شده از اعتبار انتقال C- (1.7) است. میانگین نمره متوسط ​​تجمعی 2.0 باید در دوره کارشناسی تکمیل شده در Snow College .

دوره های مهندسی

 • ENGR 1000 معرفی مهندسی
 • ENGR 1300 Engr Graphics
 • ENGR 1800 مقدمه بین رشته ای GIS
 • ENGR 2010 استاتیک
 • ENGR 2030 دینامیک
 • ENGR 2140 مقاومت مواد
 • ENGR 2240 نظرسنجی
 • مدارهای آنالوگ ENGR 2250
 • آزمایشگاه مدارهای آنالوگ ENGR 2255
 • مهندسی ترمودینامیک ENGR 2300
 • ENGR 2450 روشهای عددی
 • مدارهای دیجیتال ENGR 2700
 • مدار چاپی دیجیتال ENGR 2705
 • ENGR 2850 موضوعات ویژه

حرفه ای مهندسی

دانش آموزان در سال دوم تحصیل در مقطع ابتدایی، پیش زمینه های لازم برای کار در زمینه ی معلمان، دستیار کارشناسان و کمک های آموزشی در Snow College . این فرصتی است برای کسب تجربه با ارزش در کار فنی در هنگام رفتن به مدرسه.

همچنین، پس از دوره های ریاضی، علم و مهندسی، دانش آموزان اغلب قادر به یافتن شغل تابستانی در شرکت های مهندسی هستند که تجربه بیشتری در حوزه انتخابی خود دارند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Snow College is consistently ranked as one of the top educational institutions in the country, making it the perfect place for students looking to achieve academic success in a fun, safe, residential ... اطلاعات بیشتر

Snow College is consistently ranked as one of the top educational institutions in the country, making it the perfect place for students looking to achieve academic success in a fun, safe, residential campus environment. اطلاعات محدود