زبان دوره: اسپانیایی

این زبان سمعی و بصری خود را برای موفقیت در هر پروژه عکاسی و فیلم طراحی می کند.

آیا می خواهید بدانید که چگونه از یک دوربین استفاده کنید و تمام جنبه های لازم را که به شما امکان می دهد یک پروژه صوتی تصویری را به شیوه ای حرفه ای بسازید بشناسید؟ با درجه عالی در چرخه عکاسی آموزش، شما در تکنیکهای روشنایی داخلی و خارجی پیشرفت خواهید کرد، یاد خواهید گرفت که عناصری را که نمایندگی فضا را تشکیل می دهند اداره کنید و کشف کنید که چه فناوری ها شما را قادر به موفقیت در پروژه های عکاسی می کند، دانستن تکنیک ها و استراتژی های اصلی برای توسعه فیلم ها. با شروع یک پایگاه جامع نظری، شما زبان سمعی و بصری خود را توسعه خواهید داد که به شما امکان می دهد پروژه هایی را در زمینه های مختلف مانند تبلیغات، طراحی، مد، جهان چاپ، عکاسی یا هنر، انجام دهید.

photography

هدف آن جوانانی است که می خواهند حرفه ای در عکاسی شوند. شما به عنوان یک تکنسین مفهومی واجد شرایط فنی قادر به موفقیت هر پروژه صوتی و تصویری خواهید شد.

چرا این دوره را مطالعه کنید؟

با استفاده از این عنوان شما می توانید مستقیما به درجه پیشرفته در طراحی گرافیک دسترسی پیدا کنید و از الزامات هنجاری برخوردار شوید.

شما می توانید آنچه را که در کلاس های درس و کارگاه های مجهز به آخرین فن آوری ها، از طریق آموزش نظری و عملی و شرکت در پروژه های واقعی با شرکت ها تجربه می کنید، تجربه کنید.

ما بر آموزش نظری و عملی و توسعه پروژه های واقعی با شرکت ها به عنوان یک فرصت برای یادگیری و شبکه سازی تکیه می کنیم.

ما از طریق معلمانمان در زمینه آموزش مختلط، تعادل بین تکنسین های واجد شرایط و متخصصان فعال شناخته شده، مشخصه متدولوژی خاصی که در IED در مادرید آموزش داده می شود، شرط بندی می کنیم.

خروجی های حرفه ای: مطالعات عکاسی. اجرای و مونتاژ در تلویزیون، تبلیغات و سینما. تکنسین صوتی و تصویری در بخش صنعتی، مد یا خدمات. به عنوان یک کارشناس مستقل پروژه های خود را به عنوان یک فعالیت هنری آزاد انجام می دهد.

برنامه آموزش در:
  • Spanish (Spain)

مشاهده 46 برنامه دیگر ارائه شده توسط IED – Istituto Europeo di Design Madrid »

آخرین به روز رسانی سپتامبر 30, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
5,900 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019