درجه فارغ التحصیل در استراتژی دیجیتال

عمومی

شرح برنامه

تحول دیجیتالی

استراتژی سازمان خود را در یک فضای کسب و کار مخل و کاملاً رقابتی به سمت آینده هدایت کنید. مقطع تحصیلات تکمیلی در استراتژی دیجیتال برنامه ای برای متخصصانی است که به دنبال مدیریت و اجرای پروژه های تحول دیجیتال برای حل نیازهای شرکت خود هستند.

قالب بندی نیمه وقت
مدت زمان 1 سال
محل مونتری
مصرف برنامه ژانویه
زبان اسپانیایی

یک فرصت تأثیرگذار

تحول دیجیتال دیگر ایده ای برای آینده نیست ، بلکه یک عنصر اصلی موفقیت در دنیای تجارت ما است. در یک تجربه فشرده شرکت کنید که شما را به ارزش افزایی و حل چالش های این دوره جدید سوق می دهد.

خود را با افراد متخصص محاصره کنید

مهارت های فنی جدید خود را با متخصصان دانشکده مهندسی در Tecnológico de Monterrey ، یکی از برترین مدارس مهندسی در مکزیک ، توسعه دهید ، در حالی که دانش کسب و کار خود را با EGADE Business School ، EGADE Business School شماره 1 تجارت در آمریکای لاتین ، کامل می کنید.

یک برنامه درسی جذاب

بیاموزید که چگونه از طریق بسیاری از ابزارها و کانال های صنعت 4.0 که برای بهینه سازی نتایج طراحی شده اند ، تجربه کاربر را افزایش دهید ، بهره وری عملیاتی را افزایش دهید ، هزینه های کمتری داشته و بهره وری سازمان خود را افزایش دهید.

در زمینه هایی مانند امور مالی ، بازاریابی ، خرده فروشی یا عملیات با توانایی هدایت پروژه هایی در علم داده و تجزیه و تحلیل که از اهداف سازمان شما پشتیبانی می کنند ، به تخصص خود اضافه کنید.

تجربه و اعتبار دنیای واقعی را بدست آورید

مهارت و دانش جدید خود را امتحان کنید. این برنامه مبتنی بر یک مدل یادگیری تجربی است که به شما امکان می دهد از طریق شش آزمایشگاه تخصصی و یک پروژه جامع ، راه حل های مختلفی را اعمال کنید.

خود را به عنوان یک متخصص در استراتژی دیجیتال تاسیس کنید. به عنوان بخشی از تجربه خود ، ممکن است برای گرفتن مجوز از شرکتهای رده بالا در دنیای دیجیتال انتخاب کنید.

تجربه خود را مقیاس بندی کنید

به عنوان بخشی از دوره تحصیلات تکمیلی در استراتژی دیجیتال ، شما این فرصت را دارید که درجه دوم را در تجزیه و تحلیل تجارتی کسب کنید. با پیوستن به استاد در تجزیه و تحلیل تجارت ، دانش خود را در مورد تجزیه و تحلیل داده های اعمال شده در محیط کسب و کار تعمیق خواهید بخشید.

در مورد شرایط پذیرش بیشتر بدانید

پذیرش در این برنامه بسیار رقابتی است. کمیته پذیرش هر برنامه را با دقت بررسی می کند ، هر جنبه کمی و کیفی از سابقه حرفه ای و دانشگاهی متقاضی را بررسی می کند و پتانسیل موفقیت علمی و رشد شغلی را ارزیابی می کند. ما به دنبال نامزدهای برجسته ای هستیم که توانایی ایجاد مهارت و ذهنیت برای هدایت مشاغل را با در نظر گرفتن نوآوری در استراتژی دیجیتال خود دارند.

شرایط پذیرش

تجربه حرفه ای لازم نیست
رده سنی 22 - 53
تحصیلات فارغ التحصیلان دانشگاه
حداقل / میانگین نمرات آزمون 550/600 PAEP (یا معادل ارزیابی GMAT / GRE / ارزیابی اجرایی)
زبان آزمون مهارت انگلیسی (TOEFL ، IBT یا معادل آن)
الزامات اضافی
  • فرم درخواست
  • نمره آزمون پذیرش (PAEP یا معادل آن)
  • دو نامه توصیه نامه حرفه ای
  • CV به روز شد
  • اسناد رسمی
  • گواهی زبان انگلیسی (TOEFL یا معادل آن)
  • بیانیه ای از هدف
  • مصاحبه با مدیر برنامه یا عضو هیئت علمی
آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

درباره این دانشگاه

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leader ... اطلاعات بیشتر

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leaders who create shared value and transform society. اطلاعات محدود
مکزیکوسیتی , مونتری , گوادالاجارا , سانتیاگو دو کوئراتارو , لیما + 4 بیشتر کمتر