درسهای انگلیسی: دوره های عمومی انگلیسی

Capital English Solutions - Learn English in Toronto

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درسهای انگلیسی: دوره های عمومی انگلیسی

Capital English Solutions - Learn English in Toronto

درسهای انگلیسی: دوره های عمومی انگلیسی

دوره های عمومی انگلیسی CES تورنتو ساختار یافته اند تا شما به سرعت در مورد چگونگی اعمال گرامر مناسب در نوشتن و اصطلاح درست در انگلیسی مکالمه خود یاد بگیرند. هر دوره در کلاس درس و با اندازه های کوچک کلاس در پردیس مناسب ما واقع شده است و یک دقیقه پیاده روی از ایستگاه مترو Wellesley است.

هنگامی که دوره های زیر را کامل کرده اید، شما می توانید به دوره های تخصصی انگلیسی CES تورنتو ادامه دهید، که آموزش های جامع تر انگلیسی را ارائه می دهد.

میخواهی امتحانش کنی؟ ما کلاس های نمونه ای را ارائه می دهیم که می توانید در یک کلاس بنویسید و ببینید آیا رویکرد ما گزینه مناسب برای شما است که انگلیسی را به سطح بعدی برسانید؟

گرامر فعال

این دوره ارائه می دهد برنامه های درسی ارتباطی که در آن دانش آموزان گرامر ضروری را در درس های ساخت یافته و محتوا آموزش می آموزند. این دوره همچنین بر توسعه مهارت های یادگیری مانند خواندن / گوش دادن به ذهنی، معنا و جزئیات و یادگیری واژگان بافت متمرکز است.

سخنرانی فعال

با ارائه یک برنامه آموزشی مبتنی بر موضوع با سطوح تمرکز مهارت، دانش آموزان فرصتی برای یادگیری زبان انگلیسی به طور طبیعی با استفاده از فعالیت ها و مواد مبتنی بر محتوا و معنایی ارائه می شود. دانش آموزان توانایی یادگیری مهارت های مهارت های گفتاری مانند استفاده آسان از واژگان جدید، توصیف نظرات و ایده ها و شکاف های ارتباطی را دارند.

نوشتن فعال

این دوره، پایه های نگارش علمی (از سطح جمله به سطح پاراگراف تا سطح مقاله) را فراهم می کند. این دوره تمرکز بر مهارت های مهارت، ساختار مقاله و دقت گرامری و استفاده مناسب از واژگان علمی برای کمک به دانشجویان در آماده سازی مقالات دانشگاهی است.

ضروری انگلیسی

تمرکز بر زبان لازم برای زندگی و سفر در محیط انگلیسی زبان، این دوره به سرعت افزایش روان شناختی از مبتدی تا سطح ابتدایی دانش آموزان از طریق کشف قطعات کاربردی زبان با مواد معتبر و تمرین دنیای هدایت شده است.

مطالعه در CES

در CES، ما متوجه می شویم که یادگیری یک زبان دیگر با موفقیت نیاز به بیش از یک کتاب درسی و سخنرانی دارد. کلاس های ESL ما برای بزرگسالان هدف تمرکز با استفاده از یک رویکرد ارتباطی به یادگیری زبان است. ما زندگی دانش آموزان را با زبان های واقعی و فرصت های فرهنگی غنی می کنیم. ما دانشجویان را با استفاده از روش های مدرن تربیت می کنیم که دانش آموزان را اول قرار می دهند. ما دانش آموزان را به تحقق اهداف خود و افق افكار آنها الهام می دهیم.

یادگیری زبان انگلیسی در تورنتو

تورنتو یکی از امن ترین شهرهای آمریکای شمالی محسوب می شود که در آن مردم احساس امنیت و راحتی می کنند. این یکی از بهترین مکان ها برای زندگی و بازدید است. این عمدتا به این دلیل است که مردم در تورنتو جشن می گیرند و تنوع را در بر می گیرند. این شهر متمایز در سطح جهانی است که عشق و احترام به فرهنگ های بسیاری را که در اینجا رشد می کنند، جشن می گیرد.

محل

راه حل Capital English در بزرگترین و متنوعترین شهر کانادا قرار دارد و برای دانشجویان مشتاق برای غرق شدن در زبان انگلیسی و فرهنگ کانادایی قرار دارد. کلاس های ESL ما برای بزرگسالان به راحتی در قلب مرکز شهر تورنتو واقع در خیابان یونگ و ولسلی خیابان واقع شده اند و شما توسط بسیاری از مغازه ها، کافه ها، کافه ها، رستوران ها و فروشگاه های تخصصی محاصره می شوید. ایستگاه مترو Wellesley در نزدیکی گوشه ای قرار دارد و فقط یک سوار کوتاه برای رسیدن به مرکز شهر این شهر زیبا و دریاچه انتاریو است.

گواهی نامه - سردار، ترکیه

"وقتی به CES آمدم، در زندگی ام در جاده ای زندگی می کردم. اما با کمک مدرسه، من نه تنها انگلیسی خود را بهبود دادم، بلکه زندگی شخصی ام را نیز توسعه دادم. من بسیاری از مردم را دیدم که به من کمک زیادی کرده و من به رشدم افتخار می کنم. "

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
Capital English Solutions - Learn English in Toronto

آخرین به روز رسانی March 24, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
پاره وقت
تمام وقت
Locations
کانادا - Toronto, Ontario
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
کانادا - Toronto, Ontario
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات