درس پرواز

Laurentide Aviation

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درس پرواز

Laurentide Aviation

یاد بگیرید برای پرواز

یادگیری برای پرواز یکی از ماجراهای پرارزش ترین زندگی است. این که آیا شما با توجه به یادگیری برای پرواز را برای تفریح، و یا به دنبال شغلی در حمل و نقل هوایی، شما در مورد به کشتی سوار در یکی از تجربیات هیجان انگیز و لذت بخش ترین زندگی شما هستند.

IMG_3337

یک خلبان اجازه تفریحی شما اجازه می دهد به پرواز هواپیماهای تک موتوره و به همراه یک مسافر با شما، در ساعات روز. این سریعترین و کم هزینه راه به شما پرواز است. شما می توانید اجازه تفریحی برای پرواز برای کسب و کار و یا لذت بردن، در پروازهای کوتاه یا بلند، هر روز در هر نقطه از کشور استفاده کنید. تجربه خلبان اجازه تفریحی شما کمک می کند تا شما زمان ساخت نسبت به خلبان خصوصی مجوز.

هنگامی که شما مجوز شخصی خود را با شب رتبه، دوستان خود را در یک تور از شهرستان در شب برای یک تجربه هیجان انگیز. هوا آرام در شب است و از نظر فوق العاده است! شب رتبه را افزایش می دهد انعطاف پذیری خود را، به شما اجازه پرواز خود پس از تاریک ادامه، بنابراین شما نیاز به زمین نمی شود زمانی که خورشید پایین می رود.

چند موتور رتبه شما اجازه می دهد پرواز هواپیما با دو یا چند موتور، افزایش قدرت در دستور خود. دامنه و سرعت هواپیما چند موتور بالاتر از بسیاری از یکنفره، به شما اجازه پرواز سفرهای طولانی در راحتی بیشتر و زمان کمتر.

با ابزار رتبه (IFR)، شما می توانید پرواز تقریبا در هر آب و هوا. شما قادر به پرواز در و یا بالاتر از لایه های ابر و رسیدن به مقصد خود، هنگامی که آسمان ابری و یا روشن خواهد بود. ترکیب IFR با رتبه چند موتور به شما می دهد حداکثر انعطاف پذیری.

پیشرفت حرفه ای نمونه

آیا شما علاقه مند در پرواز به دلایل شخصی، و یا به دنبال یک حرفه ای در جهان فوق العاده از حمل و نقل هوایی، کارکنان عالی ما از مربیان پرواز را تجربه به طور کامل واجد شرایط برای ارائه آموزش با کیفیت شما را به سمت اجازهنامههای ذیل و رتبه بندی:

آهنگ شغلی

آموزش شغلی فشرده خود را با خلبان خصوصی مجوز شروع می شود. سپس شما می توانید خانواده و دوستان پرواز را، در حالی که ساختمان تا آن زمان پرواز لازم نسبت به خود را خلبان تجاری مجوز. شما خواهید 20 ساعت متقابل کشور نیاز دارند، بنابراین شما می توانید برخی از سفرهای هیجان انگیز برنامه ریزی کنید.

مجوز تجاری اجازه خواهد داد که شما را به پرواز برای استخدام. اکثر خلبانان آهنگ شغلی را انتخاب کنید به ترکیب چند موتور و ابزار رتبه با آموزش بازرگانی، تا زمانی که شما 200 ساعت برسد شما می توانید آماده برای شروع اولین کار پرواز خود را داشته باشد. امتیاز شب، نیاز دیگری است، در آموزش بازرگانی گنجانده شده است.

مربی رتبه

پس از اخذ مجوز تجاری خود را، شما می توانید تجربه و ساعت به دست آوردن آموزش لذت از پرواز.

منشور

بسیاری از اپراتورهای منشور استخدام شرکت خلبانان با 200-250 ساعت از زمان پرواز. شما خواهد بود پرواز را به بسیاری از مکان های مختلف.

بوش پرواز

این نیاز به یک امتیاز شناور. شما خواهد بود پرواز مسافران و ضرورت حیاتی برای جوامع شمالی کوچک و اردوگاه های شکار / ماهیگیری.

حمل و کوچک

این حامل ها معمولا مسئولیت رسیدگی به پروازهای برنامه ریزی شده در مناطق جنوبی و شمالی، در هواپیما که تا 19 کرسی.

عکاسی هوایی، چتربازی، هواپیمای بی موتور بکسل، آتش گشت

اینها معمولا مواضع پاره وقت خوبی برای ساخت VFR زمان پرواز.

حمل و نقل هوایی

هنگامی که شما 1،500 ساعت، شما می توانید مجوز هواپیمایی حمل و نقل خلبان، که اجازه می دهد تا شما را به پرواز هواپیما به هر اندازه، از جمله جت های بزرگ به دست آورد. با ATPL، شما باید گزینه های بسیاری باز به شما، از جمله:

  • هواپیمایی
  • رفت و آمد
  • مربی پرواز رئیس
  • آتش نشان
  • منشور اجرایی
  • شرکت
  • حمل و نقل کانادا
تبدیل شدن به یک خلبان
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Locations
کانادا - Saint-Féréol, Quebec
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
کانادا - Saint-Féréol, Quebec
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات