برنامه های دوره های آموزشی

انواع متنوعی از دوره های آموزشی مختلف وجود دارند: از دوره های آنلاین تا دوره های تابستانی و دوره های فشرده. دانشجویان مختلف با گذراندن دوره ها اهداف متعددی را دنبال می کنند: گاهی می خواهند فاصله میان بخش های مختلف آموزشی در سطح آکادمیک را پر کنند، و گاهی نیز به دنبال کسب آموزش ها و صلاحیت های بیشتر حرفه ای هستند. دوره های آموزشی در طیف گسترده ای از موضوعات وجود دارند، از آرایشگری تا مهندسی، از مواد غذایی و آشامیدنی تا حقوق و مقررات، از زیست شناسی تا مد. تنوع دوره های آموزشی گوناگون می تواند بسیار گسترده باشد - پس به همین بسنده نکنید! جستجوی خود را با نگاهی بر پرطرفدارترین دوره های آموزشی که در ذیل فهرست گردیده است، آغاز کنید.

دوره های تازه اضافه شده

Coventry College

سطح 3 دسترسی به آموزش عالی - سریع راه کسب و کار

مارس 22, 2018
دسترسی سریع به دوره آموزش عالی شما را برای تحصیل در دانشگاه آماده می کند و در اکثر دانشگاه های انگلستان به طور گسترده ای شناخته شده است. این برای کسانی است که مدرسه را ترک کرده اند و می خواهند برای کسب مدرک تحصیلی در انگلستان به اندازه کافی تحصیل کنند. دوره Fast Track از ژانویه تا ژوئن اجرا می شود و فقط در 6 ماه کامل می شود.… [+] [-]

Italian Culinary Institute for Foreigners - ICIF

دوره ایتالیایی Gelato

مارس 22, 2018
چهار هفته از درس های نظری و عملی که توسط معلمان حرفه ای انجام می شود، برای یادگیری هنر یخ کرم ایتالیایی و استراتژی برای باز کردن یک فروشگاه. امکان انجام یک دوره آموزشی در صنعتگران انتخابی.

CAREL Centre de Langues de Royan

دوره فشرده در زبان عمومی فرانسوی

مارس 23, 2018
بهبود درك مطلب و كتبي، بيان شفاهي و كتبي در شرايط مختلف زندگي (تعامل اجتماعي، سخن گفتن در برابر مخاطب، بحث، نامه ها و گزارش ها و ...).

چه نوع مختلف از دوره می توانم از را انتخاب کنید؟