برنامه های دوره های آموزشی

انواع متنوعی از دوره های آموزشی مختلف وجود دارند: از دوره های آنلاین تا دوره های تابستانی و دوره های فشرده. دانشجویان مختلف با گذراندن دوره ها اهداف متعددی را دنبال می کنند: گاهی می خواهند فاصله میان بخش های مختلف آموزشی در سطح آکادمیک را پر کنند، و گاهی نیز به دنبال کسب آموزش ها و صلاحیت های بیشتر حرفه ای هستند. دوره های آموزشی در طیف گسترده ای از موضوعات وجود دارند، از آرایشگری تا مهندسی، از مواد غذایی و آشامیدنی تا حقوق و مقررات، از زیست شناسی تا مد. تنوع دوره های آموزشی گوناگون می تواند بسیار گسترده باشد - پس به همین بسنده نکنید! جستجوی خود را با نگاهی بر پرطرفدارترین دوره های آموزشی که در ذیل فهرست گردیده است، آغاز کنید.

دوره های تازه اضافه شده

IFDA Italian Fashion & Design Academy

دوره طراحی مد

ژانویه 15, 2019
دوره سه ساله در طراحی مد و الگوسازی، هدف آموزش جوانان حرفه ای است که قادر به طراحی و اجرای ایده ها و مجموعه های خود و همکاری با طراحان دیگر به عنوان مشاوران مد هستند.

Xi'an Jiaotong-Liverpool University

دوره زبان بهار چینی

ژانویه 13, 2019
به XJTLU تا بیشترین زبان در دنیا را در یک دانشگاه برتر بریتانیا بریتانیا یاد بگیرید. آموزش تسلط بر تجربه در فرهنگ غنی، تاریخی Suzhou.

Hannibal - LaGrange University

ESL (انگلیسی به عنوان زبان دوم) دوره

ژانویه 10, 2019
کلاس هایی برای دانش آموزانی که نمره TOEFL به اندازه کافی برای ثبت نام به عنوان یک دانش آموز سنتی ندارند، اما می توانند این کلاسها را شروع کنند تا آنها را برای سایر رشته ها و برنامه های دیگر آماده کنند.… [+] [-]