$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ جستجو کنید 2‏ دوره آموزشی را آلمانی فشرده

یادگیری یک زبان جدید می تواند سال از طریق مطالعه سنتی را. برای کسانی که می خواهند به سرعت پیگیری راه خود را به زبان آلمانی، انتخاب یک درس در فشرده آلمانی انتخاب مناسبی است. این که آیا شما در حال برنامه ریزی یک سفر به آلمان،… اطلاعات بیشتر

یادگیری یک زبان جدید می تواند سال از طریق مطالعه سنتی را. برای کسانی که می خواهند به سرعت پیگیری راه خود را به زبان آلمانی، انتخاب یک درس در فشرده آلمانی انتخاب مناسبی است. این که آیا شما در حال برنامه ریزی یک سفر به آلمان، در حال حاضر در تجارت بین المللی کار، و یا امید به حرکت در خارج از کشور، یک دوره در فشرده آلمانی می تواند به شما آماده کمک کند.

البته در فشرده آلمانی چیست؟ در حالی که دوره های زبان سنتی تمرکز بیشتر وقت خود را در مکانیک یادگیری، دستور زبان، و نحو، دوره های فشرده زبان آلمانی نیز تسلط در زبان گفتاری پرورش. علاوه بر کلاس در دستور زبان، دانش آموزان نیز ممکن است یادگیری مکالمه آلمانی، با فرصت کافی برای تمرین زبان. اگر چه ساخت واژه و جمله قطعا برای کسب زبان مهم هستند، غوطه وری در یک کلاس درس مادری زبان می تواند سرعت تسلط محاوره.

با قرار دادن خود در یک محیط است که در درجه اول در اکتساب زبان تمرکز، بلندگوهای جدید آلمان می تواند با واژگان عملکرد و توانایی شرکت در ارتباطات عمومی در حالی که سفر و یا زندگی در خارج از کشور را ترک کنند. برای کسانی که در حال حاضر مورد مطالعه از چند سال از آلمان، توانایی به طور کامل در زبان برای یک دوره از زمان می تواند دانش آموزان را از درک کتاب درسی زبان به تسلط را غوطه ور.

بسیاری از کلاس های فشرده زبان آلمانی به عنوان موسسات تابستان و دوره های یک هفته ای در دانشگاه در آلمان ارائه شده است. علاوه بر این، دانش آموزان می توانند دوره های فشرده زبان آلمانی ارائه شده در سراسر جهان پیدا کنید. هزینه های متفاوت است، پس با دانشگاه یا مدرسه ای که شما علاقه مند به حضور در برای کسب اطلاعات بیشتر می باشد.

فارغ التحصیلان دوره در فشرده آلمانی آماده به سفر و کار بین المللی می باشد. برای دانش آموزانی که امیدوارم به حرکت به آلمان، کلاس به طور خاص به مصاحبه و کار در خارج از کشور یک دارایی بزرگ طراحی شده است.برای دیگران که امیدوارم برای تبدیل شدن به مترجمان و یا شفاهی، یک دوره فشرده آلمانی می تواند پا زدن شروع یک حرفه ای در کسب و کار و یا آموزش و پرورش.

تسلط به زبان بسیار ساده تر زمانی که توسط زبان مادری احاطه شده است. اگر می خواهید به سرعت پیگیری اکتساب زبان خود را در نظر بگیرید با استفاده از یک دوره در فشرده آلمانی. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
توصیه‌شده آخرین سمت
Sprachschule Aktiv
مونیخ, آلمان

اگر می خواهید شرکت در یک دوره آلمان در مونیخ، شما یک ویزای شنگن نیاز دارید.به منظور درخواست ویزا

اگر می خواهید شرکت در یک دوره آلمان در مونیخ، شما یک ویزای شنگن نیاز دارید.به منظور درخواست ویزا -
دوره های آموزشی
تمام وقت
آنلاین
 
Sprachschule Schneider
زوریخ, سویس

با یک دوره آموزشی فشرده، شما در اسرع وقت به منظور که شما رسیدن. و برای رسیدن به پیشرفت سریع شما را در، دقت تشکیل گروه های کوچک کوچک از 3/6 شرکت کنندگان کار می کنند. ... +

با یک دوره آموزشی فشرده، شما در اسرع وقت به منظور که شما رسیدن. و برای رسیدن به پیشرفت سریع شما را در، دقت تشکیل گروه های کوچک کوچک از 3/6 شرکت کنندگان کار می کنند. -
دوره های آموزشی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی