ACADEMICDOREH.COM

‏ 97‏ دوره تحصیلی آموزش از راه دور ملاحظه کنید

دوره های آموزش از راه دور به عنوان یک شیوه آموزشی از محبوبیت روزافزون برخوردارند و مورد استفاده افراد شاغل و دانشجویان سرتاسر جهان قرار می گیرند. اگر به دنبال توسعه حرفه ای خود هستید، یا در پی مهارت های تازه و یا تغییر شغل می باشید، دوره های آموزش از راه دور در موسسات آموزشی عالی رتبه در سرتاسر جهان وجود دارد که برای شرکت در آنها نیازی به ترک منزل خود ندارید.

دانشجویانی که دوره های آموزش از راه دور را می گذرانند، آموزش از طریق ویدئو، کنفرانس های وب، ایمیل، بوردهای پیام رسان، پخش زنده ماهواره ای و اتاق های گفتگو را تجربه می کنند. در دوره های آموزش از راه دور انتخاب های بسیاری در رشته های مختلفی مانند مهمان نوازی، بهداشت و سلامت، کسب و کار، روانشناسی، امور مالی، روابط بین الملل، مدیریت استراتژیک و رهبری و سایر رشته ها وجود دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره های آموزش از راه دور، می توانید برنامه های زیر را مرور کنید یا جستجوی خود را با استفاده از کلید های جستجوی بالا محدود نمائید. در صورتی که به برنامه هایی برخوردید که مورد علاقه شما هستند، می توانید با پر کردن فرم، به طور مستقیم با دانشگاه تماس بگیرید!

97نتایج درکارشناسی ارشد, آموزش از راه دور Filter

دوره ی Cryptocurrency

London Academy of Trading
آنلاین تمام وقت 1 هفته زمان ثبت نام باز است بریتانیا London

Cryptocurrency نقش مهمی در بازارهای مالی در سراسر جهان دارد. دوره آنلاین Cryptocurrency شما را در درک بهتر چگونگی تجارت در ارزهای دیجیتال مانند Bitcoin، Ethereum و Litecoin با تمرکز بر مدیریت ریسک و حفظ سرمایه است.

داستان آکادمی - استاد کلاس در فیلمنامه

Storyutbildningen
آنلاین تمام وقت 1 سال درخواست اطلاعات سوئد Fårösund

دوره ی یک ساله، تمام وقت در رشته ی اسکریپت برای فیلم های تجاری و سریال درام.

مدرک مدیریت کسب و کار

Northeast Wisconsin Technical College
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت 2 سال ها آگوست 2019 آمریکا Green Bay Marinette Sturgeon Bay + {تعداد} بیشتر

مدیران کسب و کار عمومی در تقریبا تمام تنظیمات کاری تقریبا در هر بخش از اقتصاد یافت می شوند. فارغ التحصیلان برنامه مدیریت کسب و کار مجهز به مهارت های بنیادی مورد نیاز برای مدیریت عملیات یک کسب و کار است. فارغ التحصیلان در کارکرد کارهای برنامه ریزی، سازماندهی، هدایت و کنترل با مهارت های اصلی که برای موفقیت در دنیای کسب و کار حیاتی هستند، صالح هستند.

دوره: دوره کلاس گروه

XMandarin Chinese Language Centre
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت پاره وقت 4 - 24 هفته زمان ثبت نام باز است چین Qingdao + {تعداد} بیشتر

به گروه گروه خود بپیوندید تا دوستان جدیدی را از سراسر جهان به اشتراک بگذارید و به زبان چینی با دانش آموزانی که همان سطح خود را دارند، مطالعه کنید. همراه با همکلاسی های شما می توانید فعالیت های فوق العاده ای مانند دوره های آشپزی، پیاده روی در کوه ها، بازدید از یک استودیوی هنر چای سنتی و غیره داشته باشید تا با فرهنگ چینی ارتباط برقرار کنید.

برنامه ESL

Brookdale Community College
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت 3 ترم ها سپتامبر 2019 آمریکا Middletown + {تعداد} بیشتر

برنامه تحصیلی ESL در Brookdale Community College در اداره زبان ما در سالن 232 لارسون قرار گرفته است. ما دانشجویان را با یک فضای متنوع فراگیر و متنوع که هر دو معلم و معلم کارشناس زبان دوم هستند، ارائه می دهیم. برنامه ما سخنرانانی غیر انگلیسی زبان انگلیسی است که میخواهند زبان انگلیسی خود را به زبان انگلیسی به صورت علمی، حرفه ای یا شخصی توسعه دهند.

دوره آموزشی کارکنان

St John's College
آنلاین پاره وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا Nottingham

دوره وزیر محل کار منجر به صدور گواهینامه در وزارت معرفت شناسی می شود

تخصص در انرژی تجدید پذیر

Renewables Academy AG (RENAC)
پردیس دانشگاهی آنلاین 12 ماهها سپتامبر 2019 آلمان Berlin

این برنامه بین رشته ای دانش های مربوط به فن آوری های مختلف انرژی تجدید پذیر، توسعه و مدیریت پروژه، تامین مالی، مکانیسم های پشتیبانی و سودآوری را فراهم می کند.

دوره آنلاین زبان انگلیسی

The New England School of English
آنلاین تمام وقت پاره وقت درخواست اطلاعات آمریکا Cambridge

ترکیب NESE On-Line از خودآموز تعاملی، کلاس های خصوصی و کلاس های گروه - و در واقع، تمام جنبه های سیستم NESE On-Line - برای تکمیل، تقویت و به حداکثر رساندن زبان شما طراحی شده است.

برنامه - توسعه بازی های ویدئویی

Western Iowa Tech Community College Distance Education
آنلاین تمام وقت پاره وقت 1 - 2 سال ها زمان ثبت نام باز است آمریکا Sioux City + {تعداد} بیشتر

ما از شما دعوت می کنیم برنامه های آنلاین ما را در توسعه بازی های ویدئویی تجربه کنید. این برنامه مهارت های لازم در مدل سازی، ساختار، اسکریپت اساسی، دانش هنری و خط لوله بازی های ویدئویی را توسعه می دهد.

محیط کسب و کار دوره

Academy of York
آنلاین تمام وقت پاره وقت 6 ماهها فوریه 2020 آفریقای جنوبی Randburg + {تعداد} بیشتر

این NQF تراز و SABPP معتبر است برای کسانی که به دنبال درک بهتر از محیط کسب و کار. دانش آموزانی که موفق به انجام این دوره می شوند، 27 اعتبار NQF را کسب خواهند کرد.

تبادل

ThatFXTrader
آنلاین تمام وقت پاره وقت زمان ثبت نام باز است آمریکا New York

این مبادله شما را با اطلاعات مداوم، از طریق روزنامه های روزانه فنی و روزمره بازار از جلسات FX نیویورک و لندن، طراحی می کند تا ابعاد و وسعت تجارت خود را به شما نشان دهد.

متخصص در طراحی و تولید نمایش ها - در سایت و آنلاین

ESODE Business School
پردیس دانشگاهی آنلاین پاره وقت 7 - 12 ماهها ژانویه 2020 اسپانیا Madrid Spain Online + {تعداد} بیشتر

مهارت های لازم در توابع و مسئولیت های مختلف مربوط به تولید سمعی و بصری را برای شرکت در ایجاد، تولید، مدیریت و بازاریابی هر نوع نمایش زنده به دست می آورد.

دوره آنلاین: LabVetEurope

University of Copenhagen
آنلاین تمام وقت پاره وقت 6 ماهها زمان ثبت نام باز است دانمارک Copenhagen + {تعداد} بیشتر

برنامه LabVet Europe شما را به عنوان دامپزشک دامپزشک تعیین شده مطابق با دستورالعمل اتحادیه اروپا در زمینه تولید حیوانات مورد استفاده برای اهداف علمی، قبلا به عنوان FELASA رده D شناخته است.

کارشناس مدیریت شرکت های سالم

Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social
آنلاین تمام وقت 12 ماهها سپتامبر 2019 اسپانیا Madrid

ابزارهای مسئولیت اجتماعی شرکت را تسهیل کنید؛ مهارت های لازم در مدیریت افراد را بدست آورید تا به درگیر شدن و تعهد کارگران و مدیران در پذیرش عادات سالم دست یابید؛ تسهیل روش هایی برای ایجاد سیاست استراتژیک نیروی کار استراتژیک.

دوره آنلاین: طراحی حساس به فرهنگ

TU Delft Open & Online Education
آنلاین پاره وقت 7 هفته سپتامبر 2019 هلند Netherlands Online

این دوره شرکت کنندگان را فراتر از آشکار به ناشناخته است. این دیدگاه خود را گسترش می دهد و تحقیقات خود را از قلمرو محیط محصول سنتی کاربر به محیط فرهنگی منتقل می کند.