ACADEMICDOREH.COM

‏ 102‏ دوره تحصیلی آموزش از راه دور ملاحظه کنید

دوره های آموزش از راه دور به عنوان یک شیوه آموزشی از محبوبیت روزافزون برخوردارند و مورد استفاده افراد شاغل و دانشجویان سرتاسر جهان قرار می گیرند. اگر به دنبال توسعه حرفه ای خود هستید، یا در پی مهارت های تازه و یا تغییر شغل می باشید، دوره های آموزش از راه دور در موسسات آموزشی عالی رتبه در سرتاسر جهان وجود دارد که برای شرکت در آنها نیازی به ترک منزل خود ندارید.

دانشجویانی که دوره های آموزش از راه دور را می گذرانند، آموزش از طریق ویدئو، کنفرانس های وب، ایمیل، بوردهای پیام رسان، پخش زنده ماهواره ای و اتاق های گفتگو را تجربه می کنند. در دوره های آموزش از راه دور انتخاب های بسیاری در رشته های مختلفی مانند مهمان نوازی، بهداشت و سلامت، کسب و کار، روانشناسی، امور مالی، روابط بین الملل، مدیریت استراتژیک و رهبری و سایر رشته ها وجود دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره های آموزش از راه دور، می توانید برنامه های زیر را مرور کنید یا جستجوی خود را با استفاده از کلید های جستجوی بالا محدود نمائید. در صورتی که به برنامه هایی برخوردید که مورد علاقه شما هستند، می توانید با پر کردن فرم، به طور مستقیم با دانشگاه تماس بگیرید!

102نتایج درکارشناسی ارشد, آموزش از راه دور Filter

دوره بازرگانی شبانه

London Academy of Trading
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت 5 هفته نوامبر 2019 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

دوره مهارت های بازرگانی شبانه یک ماهه ما برای کار کردن افراد برای ارائه مقدماتی در بازار های مالی و کمک به شما برای بهبود دانش و مهارت های تجاری شما ایجاد شده است.

دوره: دوره کلاس گروه

XMandarin Chinese Language Centre
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت پاره وقت 4 - 24 هفته زمان ثبت نام باز است چین چینگدائو + {تعداد} بیشتر

برای مطالعه چینی ها به گروه گروه مراجعه کنید تا دانش آموزانی با همان سطح به شما داشته باشند و با مردم سراسر جهان آشنا شوید. همراه با همکلاسی های شما، می توانید به راحتی در کلاس درس تعامل داشته باشید و فعالیت های فوق العاده ای مثل دوره های آشپزی، پیاده روی در کوه ها، بازدید از یک استودیو هنری چای سنتی و غیره برای پیوستن به فرهنگ چینی داشته باشید.

مدرک مدیریت کسب و کار

Northeast Wisconsin Technical College
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت 2 سال ها ژانویه 2020 آمریکا خلیج سبز مارینت خلیج ماهیان خاویاری + {تعداد} بیشتر

مدیران کسب و کار عمومی در تقریبا تمام تنظیمات کاری تقریبا در هر بخش از اقتصاد یافت می شوند. فارغ التحصیلان برنامه مدیریت کسب و کار مجهز به مهارت های بنیادی مورد نیاز برای مدیریت عملیات یک کسب و کار است. فارغ التحصیلان در کارکرد کارهای برنامه ریزی، سازماندهی، هدایت و کنترل با مهارت های اصلی که برای موفقیت در دنیای کسب و کار حیاتی هستند، صالح هستند.

برنامه ESL

Brookdale Community College
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت 1 - 3 ترم ها ژانویه 2020 آمریکا میدل تاون + {تعداد} بیشتر

انگلیسی Brookdale به عنوان یک برنامه زبان دوم در خدمت انگلیسی زبانان غیر بومی است که می خواهند انگلیسی را به منظور پیشرفت تحصیلی ، شغلی محور یا شخصی برای بهبود زبان انگلیسی و نوشتاری خود بهبود بخشند. ما فضایی جذاب و فرهنگی متنوع را در اختیار دانشجویان قرار می دهیم که معلمان و آموزگاران نیز متخصص در زمینه دستیابی به زبان دوم هستند.

برنامه - توسعه بازی های ویدئویی

Western Iowa Tech Community College Distance Education
آنلاین تمام وقت پاره وقت 1 - 2 سال ها زمان ثبت نام باز است آمریکا شهر Sioux + {تعداد} بیشتر

ما از شما دعوت می کنیم برنامه های آنلاین ما را در توسعه بازی های ویدئویی تجربه کنید. این برنامه مهارت های لازم در مدل سازی، ساختار، اسکریپت اساسی، دانش هنری و خط لوله بازی های ویدئویی را توسعه می دهد.

دوره آنلاین زبان انگلیسی

The New England School of English
آنلاین تمام وقت پاره وقت درخواست اطلاعات آمریکا کمبریج

نه فقط یک برنامه آنلاین دیگر، بلکه یک مدرسه - مدرسه، NESE که فقط اتفاق می افتد که آنلاین باشد.

دوره آنلاین: LabVetEurope

University of Copenhagen
آنلاین تمام وقت پاره وقت 6 ماهها زمان ثبت نام باز است دانمارک کپنهاگ + {تعداد} بیشتر

برنامه LabVet Europe شما را به عنوان دامپزشک دامپزشک تعیین شده مطابق با دستورالعمل اتحادیه اروپا در زمینه تولید حیوانات مورد استفاده برای اهداف علمی، قبلا به عنوان FELASA رده D شناخته است.

تخصص در انرژی تجدید پذیر

Renewables Academy AG (RENAC)
پردیس دانشگاهی آنلاین 12 ماهها درخواست اطلاعات آلمان برلین

این برنامه بین رشته ای دانش های مربوط به فن آوری های مختلف انرژی تجدید پذیر، توسعه و مدیریت پروژه، تامین مالی، مکانیسم های پشتیبانی و سودآوری را فراهم می کند.

استاد دیپلم مبارزه با پولشویی

European School of Banking Management
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت 6 ماهها نوامبر 2019 ایتالیا میلان رم باری + {تعداد} بیشتر

دیپلم مبارزه با پولشویی امروز توسط کارشناسان به عنوان برتر آموزش ایتالیایی در زمینه مبارزه با پولشویی شناخته شده است.

دوره آنلاین آرایش و خصوصیات جلوه های ویژه

Campus Training
آنلاین پاره وقت 24 ماهها زمان ثبت نام باز است اسپانیا یک کوروشا

در Treintaycinco mm ما یک درجه در گریم و شخصیت پردازی از جلوه های ویژه داریم که به شما آموزش می دهیم تا حرفه ای باشید که وظایف آرایش و تبدیل بازیگران را به کاراکتر برای اجرای فیلم های سینمایی ، تلویزیونی و سمعی و بصری انجام می دهد.

متخصص در طراحی و تولید نمایش ها - در سایت و آنلاین

ESODE Business School
پردیس دانشگاهی آنلاین پاره وقت 7 - 12 ماهها ژانویه 2020 اسپانیا مادرید اسپانیا آنلاین + {تعداد} بیشتر

مهارت های لازم در توابع و مسئولیت های مختلف مربوط به تولید سمعی و بصری را برای شرکت در ایجاد، تولید، مدیریت و بازاریابی هر نوع نمایش زنده به دست می آورد.

کارشناس مدیریت شرکت های سالم

Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social
آنلاین تمام وقت 12 ماهها سپتامبر 2020 اسپانیا مادرید

از طریق متخصص در مدیریت مشاغل سالم ، ابزارهای مسئولیت اجتماعی شرکت تسهیل می شود. مهارت های لازم را در مدیریت مردم بدست آورید تا مشارکت و تعهد کارگران و مدیران را در اتخاذ عادات سالم بدست آورید. این برنامه به دنبال ایجاد پروفایل های تخصصی در مورد روش های ایجاد یک سیاست استراتژیک بهداشت و درمان کارآمد و کارآمد است.

کسب درآمد همانطور که دوره آنلاین را می آموزید

UK Trading Academy
آنلاین پاره وقت 6 هفته درخواست اطلاعات بریتانیا لندن

کسب درآمد به شما به عنوان دوره یادگیری شده است به طور خاص برای کسانی که زمان زیادی را در یک هفته نیست تا صرف ساعت یاد بگیرند که چگونه برای تجارت طراحی شده است. این یک دوره آموزشی دقیق است که شما را با تمام مبانی تجارت به سرعت می برد و راه خود را در اطراف یک پلت فرم تجاری می داند.

مديريت بازرگاني مداوم (IUBH)

IUBH Fernstudium
آنلاین تمام وقت پاره وقت 18 - 36 ماهها زمان ثبت نام باز است آلمان بد هونف + {تعداد} بیشتر

برنامه مدیریت تحصیلات عالی ما (IUBH) به شما سه سال آموزش عالی و آموزش عالی در سطح دانشگاه می دهد.

دوره آنلاین: CBT آنلاین (درمان شناختی رفتاری)

Adler
آنلاین تمام وقت پاره وقت 36 ساعت زمان ثبت نام باز است کانادا تورنتو + {تعداد} بیشتر

تایید شده توسط آکادمی شناخت درمانی ، برنامه آنلاین CBT ما یک آموزش قوی در مهارت های این روش بسیار مورد نیاز است. در طول مطالعات ، دانشجویان از طریق سخنرانی های کتبی ، گفتگوها ، مطالعات موردی و نمایش های ویدئویی و تکالیف کامل تمرین در طول مسیر ادامه می دهند. دانش آموزان از یک تیم آموزشی کهنه کار بازخورد شخصی و توجه زیادی دریافت می کنند که یادگیری آنلاین را سرگرم کننده و جالب می کند.