Filter
دوره های آموزشی
بریتانیا England York نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ جستجو کنید دوره های تحصیلی را آموزش بزرگسالان 2019‏ سیدنی و بریتانیا

دانشگاه ها و کالج تنظیم شرایط پذیرش خود را برای دوره های آموزش عالی، به طوری که آنها به طور گسترده متفاوت است. با توجه به این دوره، دانشجوی کارشناسی ارشد ممکن است قادر به آموزش عالی را دریافت کنید با طیف وسیعی از شرایط. اگر شما دوباره 'استفاده برای انجام یک دوره مقدماتی درجه، شما ممکن است دریابید که تجربه کار در نظر کنار هر شرایط شما گرفته شده است. برخی از مؤسسات آموزش عالی و کالج ارائه سال بنیاد به عنوان آماده سازی برای یک رشته خاص. آنها معمولا دان 'نتیجه T در معیارهای جداگانه به عنوان آنها به سادگی شما واجد شرایط برای ورود به رشته خود را. سال بنیاد آرن 'تی در دسترس برای همه رشته، با این حال.

آموزش و پرورش در انگلستان یک ماده محول با هر یک از کشورهای انگلستان داشتن سیستم های جداگانه تحت دولت متفاوت است: دولت بریتانیا مسئول انگلستان است، و دولت اسکاتلند، دولت ویلز و ایرلند شمالی اجرایی مسئول اسکاتلند ، ولز و ایرلند شمالی بود.

نیویورک مرکز استان روم از خاک انگلیس تحتانی در قرن 1 بود. هستند بسیاری از موسسات آموزش عالی و بزرگترین کلیسای جامع گوتیک در شمال اروپا، همراه با قلعه معروف و موزه وجود دارد.

‏ با مدارس عالی تماس بگیرید و دوره های تحصیلی را آموزش بزرگسالان سیدنی و بریتانیا 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درآموزش بزرگسالان, York

درجه های تحصیلی
محل
بریتانیا
England
York
نوع تحصیل
سرعت
Melton College

دوره های عمومی انگلیسی ما با هدف بزرگسالانی که می خواهند مهارت های زبان خود را برای اهداف آموزشی و حرفه ای بهبود بخشد. برنامه ما شامل تعادل دستور زبان، صحبت کردن، خواندن، ... [+]

دوره های عمومی انگلیسی ما با هدف بزرگسالانی که می خواهند مهارت های زبان خود را برای اهداف آموزشی و حرفه ای بهبود بخشد. برنامه ما شامل تعادل دستور زبان، صحبت کردن، خواندن، گوش دادن و نوشتن است.

دانش آموزان هر هفته 15 ساعت آموزش (عمومی انگلیسی A) یا 22.5 ساعت آموزش هر هفته (عمومی انگلیسی B) دریافت می کنند. (عمومی انگلیسی A در طول دوره تحت پوشش دوره تابستانی اجرا نمی شود.)

شهریه

کالج ملتون دانشجویان را در طول سال به جز دو هفته بیش از کریسمس استقبال می کند. دوره های عمومی انگلیسی ما با هدف بزرگسالانی که می خواهند مهارت های زبان خود را برای اهداف آموزشی و حرفه ای بهبود بخشد. برنامه ما شامل تعادل دستور زبان، صحبت کردن، خواندن، گوش دادن و نوشتن است. هر دانش آموز یک معلم شخصی برای نظارت بر پیشرفت و ارائه تشویق و مشاوره اختصاص داده شده است. این آموزش ها در هزینه های گنجانده شده است، اما ما آنها را به عنوان زمان آموزش نمی شماریم! معلم شما به شما کمک خواهد کرد که مطالعه خود را برنامه ریزی کنید و یادگیری خود را با توجه به نیازهای خود مطابقت دهید، به ویژه در حساب Melton E-learning تمرکز کنید. بسیاری از دانش آموزان ما برای گرفتن امتحان IELTS (کالج ملتون تنها مرکز آیلتس در نیویورک) هستند تا تحصیلات خود را در یک دانشگاه بریتانیایی ادامه دهند.... [-]

بریتانیا York
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی