ACADEMICCOURSES

‏ مرور کنید 2‏ دوره آموزشی را آموزش بزرگسالان

به دنبال تغییر شغل، کار به سمت یک درجه یا به سادگی بیشتر در مورد یک موضوع بیشتر؟ اگر شما 18 سال یا بیشتر هستید، یک دوره ممکن است فقط چیزی است که شما دنبال آن هستید. دوره ها توسط کالج ها، دانشگاه ها و سایر موسسات آموزشی در سراسر جهان ارائه می شود و می توانند با برنامه های مختلف کار کنند.

یک دوره در آموزش بزرگسالان چیست؟ این می تواند انواع مختلفی داشته باشد. برای بهبود شخصی و حرفه ای خود پیشنهاد می شود، یکی از این دوره ها می تواند هر تعداد تمرکز داشته باشد. شما ممکن است بخواهید GED خود را دریافت کنید یا برای شرکت در کالج آماده شوید. شاید شما نیاز به تیز کردن مهارت های رایانه خود و یا تجربه بیشتر با استفاده از انواع دیگر از فن آوری دفتر. دوره های زبان وجود دارد، این که آیا برای یادگیری یک زبان جدید و یا بهبود مهارت های زبان خود را در زبان مادری خود را. اگر میخواهید نیروی کار را دوباره وارد کنید یا یک تغییر شغلی داشته باشید، با مهارت مصاحبه آشنا شوید. هر چه که نیاز دارید، می توانید یک دوره برای دیدار با آن پیدا کنید.

یادگیری چیزی جدید در دوره آموزش بزرگسالان می تواند اعتماد به نفس شما را افزایش دهد و دیدگاه شما نسبت به جهان را افزایش دهد، که می تواند شما را برای چالش های زندگی بهتر ملاقات کند و در کل شادتر باشد. دستیابی به مهارت های جدید همچنین می تواند قابلیت فروش و ارزش حرفه ای خود را افزایش دهد.

هزینه دوره های آموزش بزرگسالان به میزان قابل توجهی بستگی به مدرسه دارد. زندگی مشغول است، اما یک تحقیق کمی انجام می دهید و می توانید مطمئن باشید که می توانید یک دوره را برای متناسب با برنامه خود پیدا کنید.

از آنجایی که بسیاری از دوره های آموزش بزرگسالان در دسترس هستند، چطور مسیر شغلی شما به دست شما برسد؟ دوره ای در مراقبت از حیوانات می تواند به شما کمک کند رویای خود را برای تبدیل شدن به دستیار دامپزشکی درک کنید. کارهای مدرن، عکاسی یا نوشتن را دنبال کنید. دوره ای را در هنرهای تجسمی و صنعتی، سلامتی و سلامتی یا موسیقی بگذرانید. آسمان محدود است.

مکان هایی که دوره های آموزش بزرگسالان ارائه می شود، به همان اندازه به منافع شما متفاوت است. هر کجا که هستید، فرصتی برای یادگیری یک مهارت جدید وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

 

2نتایج درآموزش بزرگسالان Filter

دوره انگلیسی عمومی برای بزرگسالان

Melton College
بریتانیا, یورک
دوره های آموزشی
آگوست 2020
<
تمام وقت
انگلیسی
Campus

دوره های عمومی انگلیسی ما با هدف بزرگسالانی که می خواهند مهارت های زبان خود را برای اهداف آموزشی و حرفه ای بهبود بخشد. برنامه ما شامل تعادل دستور زبان، صحبت کردن، خواندن، گوش ...

اطلاعات بیشتر

البته سالمندان

Eureka School of Spanish Language
اسپانیا, مادرید
دوره های آموزشی
سپتامبر 2020
<
تمام وقت
اسپانیایی
Campus

این دوره در شرکت کنندگان مسن تر (50) هدف است. در این دوره ما نیازهای ویژه شرکت کنندگان مسن تر را مورد بحث قرار خواهیم داد. دوره ارشد مخصوصا برای شرکت کنندگان مسن تر (بیش از 50 ...

اطلاعات بیشتر