Filter
دوره های آموزشی
نیکاراگوئه León نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ جستجو کنید دوره های تحصیلی را آموزش بین الملل 2019‏ سیدنی و نیکاراگوئه

البته مطالعه از یک موضوع خاص در یک موضوع گسترده تر است و پایه و اساس یک مدرک است. البته نمونه شامل سخنرانی ها، ارزیابی و آموزش.

دوره های آموزشی آموزش و پرورش بین المللی می تواند دانش آموزان را با ابزار مورد نیاز برای به عنوان مربیان در سراسر جهان کار آماده کند. درسها ممکن است به افراد با آموزشی، نوشتن و پژوهش تمرکز آنها نیاز به آموزش طیف وسیعی از مخاطبان فراهم می کند.

نیکاراگوئه یک کشور در مرکزی امریکا است. نیکاراگوئه توسط فاتحان اسپانیایی در اوایل قرن 16 وارد شد. مدارس اسپانیایی و دوره های موجود در بسیاری از شهرستانها، به خصوص گرانادا هستند. لیست های خاص در راهنماهای محلی نگاه کنید، و یا فقط پرس و جو در زمانی که شما دوباره 'وجود دارد.

‏ با مدارس عالی تماس بگیرید از دوره های تحصیلی را آموزش بین الملل سیدنی از نیکاراگوئه 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درآموزش بین الملل, León

درجه های تحصیلی
محل
نیکاراگوئه
León
نوع تحصیل
سرعت
Kulturstudier

در سواحل اقیانوس آرام از نیکاراگوئه، ما ارائه می دهیم یک برنامه ترم منحصر به فرد در معلمان چند فرهنگی به دو دوره روانشناسی مثبت و یادگیری و چند فرهنگی تعلیم و تربیت تقسیم ... [+]

البته در معلمان چند فرهنگی

محل مطالعه: لئون، نیکاراگوئه

در سواحل اقیانوس آرام از نیکاراگوئه، ما ارائه می دهیم یک برنامه ترم منحصر به فرد در معلمان چند فرهنگی به دو دوره روانشناسی مثبت و یادگیری و چند فرهنگی تعلیم و تربیت تقسیم شده است. این برنامه با همکاری دانشگاه ملی Nacional Autonoma نیکاراگوئه، لئون، که دومین دانشگاه دولتی نیکاراگوئه ارائه شده است.

ترکیبی از دو دوره:

1. روانشناسی مثبت و یادگیری... [-]

نیکاراگوئه León
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 ترم
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی