ACADEMICCOURSES

‏ بیابید 3‏ دوره آموزشی را آموزش بین الملل

یک دوره اغلب در موسسه آموزش عالی به عنوان بخشی از پایه تحصیلی تدریس می شود. به طور کلی، دوره ها برای افرادی که دارای دیپلم دبیرستان یا معادل آن هستند باز هستند. این مسیر مطالعه می تواند به دیپلم، گواهینامه ها یا مدارک تحصیلی منجر شود که می تواند منجر به پیشرفت حرفه ای یا غنی سازی شخصی شود.

دوره ای در آموزش بین المللی چیست؟ همانطور که جهان جهانی می شود، حرفه ی تدریسی همراه با آن حرکت می کند. فرصت ها برای معلمان اغلب در بسیاری از مکان های مختلف باز می شوند، که باعث می شود زبان ها و فرهنگ های جدید را از طریق دوره ها یاد بگیرند. دوره های درسی در این زمینه به تمرکز بر یادگیری زبان خارجی و تعلیم و تربیت چند فرهنگی کمک می کند.

دانش آموزان آموزش بین المللی می توانند مهارت هایی مانند روش های یادگیری چند فرهنگی و یادگیری زبان را یاد بگیرند. این مهارت ها نه تنها به مربیان در محیط های جدید و خارجی کمک می کند، بلکه مرحله را برای سازگاری در بسیاری از مناطق خارج از کلاس فراهم می کند.

از آنجایی که دوره های آموزشی بین المللی می تواند در هر جای دنیا اتفاق بیفتد، هزینه های آن بسیار متفاوت است. همچنین، به دلیل اینکه برخی از کلاسها به صورت پاره وقت و بعضی از آنها تمام وقت هستند، هزینه های مرتبط با آن متغیر است. بهتر است برای اطلاعات در مورد آخرین هزینه ها و کمک های مالی با مدارس تماس بگیرید.

پس از اتمام دوره ای در آموزش بین المللی، دانش آموزان می توانند خود را کاملا آماده برای تدریس در یک محیط بین المللی پیدا کنند. نه تنها دانشمندان می توانند معلم های مفیدی باشند، بلکه ممکن است یاد بگیرند که در محیط کار چند فرهنگی کارآمد باشند. این تجربه منحصر به فرد می تواند منجر به حرفه حرفه ای در طول تحصیل شود. اغلب معلمان که تجربه بین المللی دارند، می توانند خود را در یک مزیت رقابتی پیدا کنند، زمانی که به دنبال یافتن کار در حرفه های خود باشند.

دوره های آموزشی بین المللی اغلب در محیط های فراگیر قرار می گیرند که می توانند به طور کامل زبان و فرهنگ را شامل شوند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

3نتایج درآموزش بین الملل Filter

نمایشگاه جهانی Fanshawe

Fanshawe College
دوره های آموزشی
<
تمام وقت
<
4&nbsp;-&nbsp;5 ساعت
انگلیسی
آنلاین

ما خوشحالیم که نمایشگاه جهانی Fanshawe را معرفی می کنیم - یک سری از نمایشگاههای آموزش مجازی بصورت رایگان ، برای نمایش کالج به علاوه برنامه ها و خدمات دانشجویی ما. در کارگاه ها ...

اطلاعات بیشتر

دانشگاه ناتینگهام گواهینامه تحصیلات تکمیلی در آموزش و پرورش (بین المللی)

Stafford
دوره های آموزشی
<
پاره وقت
<
12 ماهها
انگلیسی
آنلاین

این گواهینامه PGCE در انگلستان - گواهینامه تحصیلات تکمیلی در آموزش و پرورش ، یکی از معتبرترین دوره های آموزش معلمان در جهان است. PGCE با تدریس رویکردهای آموزشی بین المللی ، از ...

اطلاعات بیشتر

دانشجویان بین المللی برنامه انگلیسی

Sappo School
دوره های آموزشی
<
تمام وقت
<
پاره وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

در حال توسعه یک معلم موثر زبان انگلیسی به عنوان یک برنامه زبان جدید یا ENL، با بیانیه ای از هدف آغاز می شود. ارزش ها و فلسفه های آموزش جامع اجازه می دهد تا SAPPO به ارائه یک ب ...

اطلاعات بیشتر