Filter
دوره های آموزشی
امارات متحده عربی نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مروری بر تمامی دوره های تحصیلی را آموزش خردسالان در امارات متحده عربی 2019‏

البته مطالعه از یک موضوع خاص در یک موضوع گسترده تر است و پایه و اساس یک مدرک است. البته نمونه شامل سخنرانی ها، ارزیابی و آموزش.

دوران کودکی استفاده می شود برای تعریف توسعه دوران کودکی از بدو تولد تا حدود سن هشت سالگی. یادگیری در مورد اوایل دوران کودکی و کار برای توسعه برنامه های آموزشی ارزشمند ممکن است کمک به کودکان برای بهتر توانایی های بالقوه خود در دوران کودکی خود برسد، و همچنین تمام راه را از طریق به بزرگسالی.

امارات متحده عربی اتحادی از هفت امارات در سمت شرقی شبه جزیره عربستان، در ورودی به خلیج فارسی است. از این رو این کشور 'بازدید کنندگان آرایش جمعیت بودن به طوری متنوع، با شهروندان اماراتی بودن یک اقلیت در کشور خود - بخش عمده ای از نیروی کار در امارات متحده عربی مهاجران خارجی هستند.

‏ بهترین دوره های تحصیلی را آموزش خردسالان در امارات متحده عربی 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درآموزش خردسالان, امارات متحده عربی

سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:
MECAT

البته با هدف ارائه آموزش با یک بنیان قوی از اصول آموزش و پرورش در اوایل دوران کودکی. این ترکیب جنبه های کلیدی آموزش در دوران کودکی و بر مراحل مختلف یادگیری است که توسعه د ... [+]

در مورد دوره

البته با هدف ارائه آموزش با یک بنیان قوی از اصول آموزش و پرورش در اوایل دوران کودکی. این ترکیب جنبه های کلیدی آموزش در دوران کودکی و بر مراحل مختلف یادگیری است که توسعه در طول سال های اولیه دوران کودکی را پشتیبانی کند.

مخاطبان هدف

این دوره فوق العاده برای معلمان در اوایل دوران کودکی، هماهنگ البته، توسعه دهندگان برنامه درسی، مشاوران در ارتباط با پیش دبستانی، هر کسی با مراقبت در اوایل دوران کودکی مفید، و برای کسانی که برنامه ریزی برای باز کردن یک پیش دبستانی است.... [-]

امارات متحده عربی Dubai
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی