Filter
دوره های آموزشی
ایرلند

‏ بیابید دوره های تحصیلی را آموزش خردسالان در ایرلند 2019‏

دوره های آموزشی کلاس های آکادمیک هستند که توسط مدرسین متبحری تدریس می شود که هدف آنها ارتقای دانش شرکت کنندگانrsqo;s& در یک حوزه معین یا آموزش آنها د یک رشته خاص است. این دوره های آموزشی از لحاظ طول، اندازه، محتوا و مدت زمان با یکدیگر تفاوت بسیار دارند.

در اوایل دوران کودکی، که اشاره به دوره جوانی از تولد تا هفت یا هشت ساله، یک دوره زمانی محوری برای مداخلات علمی، فیزیکی، رژیم غذایی، و اجتماعی به منظور برای کودکان برای رسیدن به پتانسیل کامل خود است.

ایرلند جزیره به شمال غرب قاره اروپا است. این سومین جزیره بزرگ در اروپا و جزیره بیستم بزرگترین بر روی زمین است. به شرق آن جزیره بزرگتر از بریتانیا، که از آن آن است که توسط دریای ایرلند از هم جدا است.

‏ بهترین دوره های تحصیلی را آموزش خردسالان در ایرلند 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درآموزش خردسالان, ایرلند

درجه های تحصیلی
محل
ایرلند
نوع تحصیل
سرعت
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:
Kinsale College

این جایزه تمام وقت منجر به گواهی QQI سطح 5 پس از یک سال می شود. این دوره ساخت یافته است تا دانش آموزان را با استانداردهای عالی آموزش و ارزیابی به ارمغان بیاورد که به صلاح ... [+]

مراقبت و آموزش در دوران کودکی

این جایزه تمام وقت منجر به گواهی QQI سطح 5 پس از یک سال می شود. این دوره ساخت یافته است تا دانش آموزان را با استانداردهای عالی آموزش و ارزیابی به ارمغان بیاورد که به صلاحیت شناخته شده برای کسانی که مایل به کار در بخش مراقبت از کودک در زمینه های مختلف مانند؛ کار با کودک در یک مهد کودک، پیش دبستانی یا با یک کودک با نیاز خاص.

درباره دوره

این جایزه تمام وقت منجر به گواهی QQI سطح 5 پس از یک سال می شود. این دوره ساخت یافته است تا دانش آموزان را با استانداردهای عالی آموزش و ارزیابی به ارمغان بیاورد که به صلاحیت شناخته شده برای کسانی که مایل به کار در بخش مراقبت از کودک در زمینه های مختلف مانند؛ کار با کودک در یک مهد کودک، پیش دبستانی یا با یک کودک با نیاز خاص. البته برای کسانی که قصد ادامه تحصیل در بخش مراقبت از کودکان در موسسات فناوری و دانشگاه ها را دارند، طراحی شده است. دانش آموزان چهار روز در هفته در دوره های آموزشی کالج و 120 ساعت کار تجربه می کنند. تجربه کاری تحت نظارت است تا دانش آموز بازخورد سازنده در حال انجام را دریافت کند. فارغ التحصیل از این دوره واجد شرایط برای کار مستقل با بچه ها، در یک محوطه یخچال یا مهد کودک خواهد بود.... [-]

ایرلند Kinsale
درخواست اطلاعات
انگلیسی
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی