Filter
دوره های آموزشی
کانادا Ontario Cobourg نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ملاحظه کنید دوره های تحصیلی را آموزش خردسالان 2019‏ سیدنی و کانادا

دانشگاه ها و کالج تنظیم شرایط پذیرش خود را برای دوره های آموزش عالی، به طوری که آنها به طور گسترده متفاوت است. با توجه به این دوره، دانشجوی کارشناسی ارشد ممکن است قادر به آموزش عالی را دریافت کنید با طیف وسیعی از شرایط. اگر شما دوباره 'استفاده برای انجام یک دوره مقدماتی درجه، شما ممکن است دریابید که تجربه کار در نظر کنار هر شرایط شما گرفته شده است. برخی از مؤسسات آموزش عالی و کالج ارائه سال بنیاد به عنوان آماده سازی برای یک رشته خاص. آنها معمولا دان 'نتیجه T در معیارهای جداگانه به عنوان آنها به سادگی شما واجد شرایط برای ورود به رشته خود را. سال بنیاد آرن 'تی در دسترس برای همه رشته، با این حال.

در اوایل دوران کودکی اشاره به مراحل نوجوان توسعه از نوزادی تا حدود هشت سال. در طول این مرحله، کودکان یادگیری و توسعه در بسیاری از راه های مهم، که برخی از اثرات طولانی مدت در مورد چگونه کودکان را به نوجوانی و بزرگسالی بالغ.

اگر شما به فکر هر نظام آموزش عالی است که زندگی خود را مثبت در حالی که شما با دادن دانش و مهارت های عملی تاثیر می گذارد، پس از آن کانادا 'سیستم آموزش و پرورش چیزی است که شما نیاز دارید. سفر به کانادا برای آموزش و پرورش خود را خواهد شما را از خلاقیت و نوآوری از استادان در این موسسات آموزش عالی قدردانی میکنیم.

‏ با مدارس عالی تماس بگیرید و دوره های تحصیلی را آموزش خردسالان سیدنی و کانادا 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درآموزش خردسالان, Cobourg

درجه های تحصیلی
محل
کانادا
Ontario
Cobourg
نوع تحصیل
سرعت
Fleming College

در برنامه تعلیم و تربیت در دوران کودکی شما نحوه کمک به بچه های کوچک مهارت های فیزیکی، اجتماعی و فکری، اعتماد به نفس و تخیل خود را یاد خواهید گرفت. ... [+]

در برنامه تعلیم و تربیت در دوران کودکی شما نحوه کمک به بچه های کوچک مهارت های فیزیکی، اجتماعی و فکری، اعتماد به نفس و تخیل خود را یاد خواهید گرفت.

نکات مهم برنامه

یاد بگیرید چگونه حمایت، تشویق و ترویج رشد و پیشرفت کودک را از طریق مشاهده و اجرای تجربیات یادگیری مبتنی بر خلاق یاد بگیرید.

دانش آموزان آموزش ابتدایی Fleming College فرصت های منحصر به فرد برای تعامل با محیط های یادگیری کلاس درس دارند که دانش آموزان را با مهارت و دانش لازم برای کار با کودکان (تولد تا 12 سال) تجهیز می کند.... [-]

کانادا Peterborough Lindsay Minden Cobourg  + 1 بیشتر
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی