Filter
دوره های آموزشی
کانادا Ontario Peterborough نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مروری بر تمامی دوره های تحصیلی را آموزش خردسالان 2019‏ سیدنی و کانادا

دوره های آموزشی کلاس های آکادمیک هستند که توسط مدرسین متبحری تدریس می شود که هدف آنها ارتقای دانش شرکت کنندگانrsqo;s& در یک حوزه معین یا آموزش آنها د یک رشته خاص است. این دوره های آموزشی از لحاظ طول، اندازه، محتوا و مدت زمان با یکدیگر تفاوت بسیار دارند.

دوران کودکی استفاده می شود برای تعریف توسعه دوران کودکی از بدو تولد تا حدود سن هشت سالگی. یادگیری در مورد اوایل دوران کودکی و کار برای توسعه برنامه های آموزشی ارزشمند ممکن است کمک به کودکان برای بهتر توانایی های بالقوه خود در دوران کودکی خود برسد، و همچنین تمام راه را از طریق به بزرگسالی.

کانادا یک کشور آمریکای شمالی متشکل از ده استان و سه منطقه است. واقع در بخش شمالی قاره، آن را از اقیانوس اطلس به اقیانوس آرام و شمال به اقیانوس منجمد شمالی گسترش می یابد.

‏ با مدارس عالی تماس بگیرید درباره دوره های تحصیلی را آموزش خردسالان سیدنی درباره کانادا 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درآموزش خردسالان, Peterborough

درجه های تحصیلی
محل
کانادا
Ontario
Peterborough
نوع تحصیل
سرعت
Fleming College

در برنامه تعلیم و تربیت در دوران کودکی شما نحوه کمک به بچه های کوچک مهارت های فیزیکی، اجتماعی و فکری، اعتماد به نفس و تخیل خود را یاد خواهید گرفت. ... [+]

در برنامه تعلیم و تربیت در دوران کودکی شما نحوه کمک به بچه های کوچک مهارت های فیزیکی، اجتماعی و فکری، اعتماد به نفس و تخیل خود را یاد خواهید گرفت.

نکات مهم برنامه

یاد بگیرید چگونه حمایت، تشویق و ترویج رشد و پیشرفت کودک را از طریق مشاهده و اجرای تجربیات یادگیری مبتنی بر خلاق یاد بگیرید.

دانش آموزان آموزش ابتدایی Fleming College فرصت های منحصر به فرد برای تعامل با محیط های یادگیری کلاس درس دارند که دانش آموزان را با مهارت و دانش لازم برای کار با کودکان (تولد تا 12 سال) تجهیز می کند.... [-]

کانادا Peterborough Lindsay Minden Cobourg  + 1 بیشتر
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی