Filter
دوره های آموزشی
کره جنوبی نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ملاحظه کنید دوره های تحصیلی را آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم در کره جنوبی 2019/2020‏

دوره های آموزشی کلاس های آکادمیک هستند که توسط مدرسین متبحری تدریس می شود که هدف آنها ارتقای دانش شرکت کنندگانrsqo;s& در یک حوزه معین یا آموزش آنها د یک رشته خاص است. این دوره های آموزشی از لحاظ طول، اندازه، محتوا و مدت زمان با یکدیگر تفاوت بسیار دارند.

ESL، یا انگلیسی به عنوان زبان دوم، یک برنامه تحصیلی دانشگاهی است که بر پیشرفت مهارت های صحبت و درک مطلب به زبان انگلیسی برای دانشجویانی که زبان انگلیسی زبان بومی آنان نیست، متمرکز است. هجی کردن کلمات، خواندن، نوشتن و واژگان حوزه های مورد توجه در این برنامه است.

کره جنوبی، رسما به جمهوری کره، یک کشور مستقل واقع در بخش جنوبی شبه جزیره کره است. نام "کره " از گوریو، یک سلسله که در قرون وسطی حکومت مشتق شده است. کره جنوبی در حال حاضر یک لیبرال دموکراسی و نیروگاه اقتصادی است. دانشگاه جامع معتبر ترین دانشگاه ملی سئول، موسسه و جوی پیشرفته کره علم و صنعت، دانشگاه یونسی و دانشگاه کره جنوبی.

‏ بهترین دوره های تحصیلی را آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم در کره جنوبی 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درآموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم, کره جنوبی

English Training Lounge

انگلیسی ما به عنوان زبان دوم، (ESL) البته در درجه اول برای دانش آموزان با محدود تا متوسط ​​تجربه انگلیسی که مایل به یادگیری و توسعه مهارت های زبان انگلیسی خود است. بیش از ... [+]

انگلیسی به عنوان زبان دوم، (ESL)

انگلیسی آموزش انجمن - انتخاب حرفه ای

انگلیسی ما به عنوان زبان دوم، (ESL) البته در درجه اول برای دانش آموزان با محدود تا متوسط ​​تجربه انگلیسی که مایل به یادگیری و توسعه مهارت های زبان انگلیسی خود است. بیش از همه هدف برنامه ESL است به منظور توسعه و آماده شدن و انجمن دانش آموزان را به توانایی های زبان انگلیسی خود در هر کدام جهت آنها می خواهند. این می تواند به سمت، IELTS، TOEFL، ESP و یا هر مسیر دیگر به زبان انگلیسی. گوش دادن، صحبت کردن، خواندن، و نوشتن: برنامه ESL در حال توسعه مهارت های زبان انگلیسی یادگیرنده، مانند تمرکز دارد. مراکز برنامه اطراف گوش دادن درک، صحبت کردن، خواندن، و توسعه واژگان عمومی فشرده.... [-]

کره جنوبی سئول
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی