Filter
دوره های آموزشی
اتریش Vienna نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ملاحظه کنید دوره های تحصیلی را آموزش زبان 2019‏ سیدنی - اتریش

دوره های تحصیلی حقوق برای افرادی در نظر گرفته شده است که مایل به ارتقای پیشرفت شخصی خود هستند. چه این دوره ها را در کلاس درس حضوری و چه به صورت آنلاین بگذرانید، انواعی از حوزه های تحصیلی تخصصی پیش روی شماست. برخی از این حوزه ها عبارتند از نظریه نظارتی، حقوق تجارت و مالکیت معنوی.

برای معلم های با تجربه با علاقه به روش های آموزشی برای تدریس زبان های خارجی، مطالعه آموزش زبان اغلب بر روی روش های موثر و کارآمد برای کمک به دانش آموزان در دستیابی به زبان دوم تمرکز می کنند.

اتریش خواهد شد دانش آموزان به انواع این کشور 'S "برجسته " فرهنگ قرار دهد. اتریش مطالعه انتخاب در خارج از کشور بسیار عالی برای دانش آموزان با علاقه به زبان آلمانی است.

وین در شهرستان پایتخت اتریش است و دارای امکانات بسیاری برای مطابقت با که وضعیت. مراکز آموزش و پرورش در شرایط عالی رفتن به وسعت داشتن مدارس بین المللی مانند آمریکا وین مدرسه بین المللی و دانشگاه وین بین المللی می باشد.

‏ با مدارس عالی تماس بگیرید و دوره های تحصیلی را آموزش زبان سیدنی و اتریش 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درآموزش زبان, Vienna

درجه های تحصیلی
محل
اتریش
Vienna
نوع تحصیل
سرعت
ActiLingua Academy

دوره های آموزشی برای معلمان غیر بومی آلمانی که با نوجوانان و بزرگسالان است. ... [+]

دوره های آموزشی برای معلمان غیر بومی آلمانی که با نوجوانان و بزرگسالان است.

هدف: برای بهبود مهارت های شخصی آلمانی، بحث در مورد روش های تدریس مختلف و روش ها، و کسب اطلاعات بیشتر در مورد ادبیات و فرهنگ اتریش. بودجه در دسترس از طریق اراسموس +.

درس ها:

معلمان آلمانی دوره 1:

البته معلمان آموزش (20) + فرهنگی برنامه علاقه ویژه / (5) در هر هفته یا

معلمان آلمانی دوره 2:

عمومی زبان آلمانی (20) + فرهنگی برنامه علاقه ویژه / (5) در هر دوره آموزشی یک هفته + معلمان (7) https://www.actilingua.com/en/german-courses/overview/german-teachers-course/... [-]

اتریش Vienna
زمان ثبت نام باز است
آلمانی
تمام وقت
2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی