ACADEMICCOURSES

‏ ببینید 3‏ دوره آموزشی را آموزش عالی

یک دوره، است که یا یک کلاس و یا یک برنامه مطالعه مورد نیاز برای تکمیل یک درجه، می توان حق را از دبیرستان آغاز شده است. بسیاری از دوره استفاده از ترکیبی از بحث ها و سخنرانی های پژوهش، در کلاس. البته می توانید از چند هفته یا چند سال طول بکشد.

یک دوره در آموزش عالی چیست؟ البته در آموزش عالی اغلب به بررسی سیاست ها و شیوه به دانشگاهها و سایر موسسات آموزش عالی مهم است. حجم عمدهای از این دوره است که اغلب به دانش آموزان مهارت های مدیریتی، تحلیلی و رهبری مورد نیاز برای رسیدن به موفقیت در آموزش عالی. پذیرش، زندگی دانشجویی، توسعه، پژوهش و مدیریت ممکن است یک بخشی از برنامه درسی. بعضی از درسها ممکن دانشجویان تجربه زندگی واقعی با ترکیب بحث ها و مطالعات موردی را به کلاس های من بدهید.

این نوع از برنامه اغلب دانشجویان را در نقش رهبری در سیاست گذاری و مدیریت کالج ها و دانشگاه.کارفرمایان آینده ممکن است دانش فنی پیدا کنید، تجربه عملی و درک خوب گرد از یک دانشگاه ارزش گرفتن حقوق و دستمزد بالاتر.

بسیاری از دانش آموزان می خواهند بدانند که چه مقدار از آنها را مجبور به پرداخت به منظور پایان یک دوره در آموزش عالی است. هزینه می تواند تا حد زیادی از یک مدرسه به دیگر متفاوت است. اگر شما می خواهید برای پیدا کردن آنچه شهریه ممکن است، شما نیاز به تماس با مدرسه شما می خواهید برای حضور در.

با یک دوره در آموزش عالی، شما ممکن است فکر می کنم شما باید به کار در یک دانشگاه. با این حال، برخی از فارغ التحصیلان تا پایان کار برای سازمان های دولتی و یا غیر انتفاعی. در آینده، شما ممکن است به خودتان پیدا کنید در طراحی سیاست های جدید، در حال اجرا بخش پذیرش یا انجام پژوهش مهم برای موفقیت یک مدرسه است. اهداف خود و تجارب گذشته ممکن است آنچه را کار شما می توانید دریافت کنید.

اگر این برنامه برای شما مناسب است، شما نیاز به اعمال می شود.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

3نتایج درآموزش عالی Filter

آماده شدن برای دوره دانشگاه - UEA (دانشگاه شرق آنگلیا)

FutureLearn
دوره های آموزشی
<
پاره وقت
<
6 هفته
انگلیسی
آنلاین

مهارت های آکادمیک مورد نیاز برای یادگیری را در دانشگاه بسازید و انتقال خود را از یادگیری مدرسه به آموزش عالی سهولت دهید. ...

اطلاعات بیشتر

نمایشگاه جهانی Fanshawe

Fanshawe College
دوره های آموزشی
<
تمام وقت
<
4&nbsp;-&nbsp;5 ساعت
انگلیسی
آنلاین

ما خوشحالیم که نمایشگاه جهانی Fanshawe را معرفی می کنیم - یک سری از نمایشگاههای آموزش مجازی بصورت رایگان ، برای نمایش کالج به علاوه برنامه ها و خدمات دانشجویی ما. در کارگاه ها ...

اطلاعات بیشتر

دوره - دسترسی به برنامه آموزش عالی

Warwickshire College Group
دوره های آموزشی
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

سطوح A معمولا در یک دوره دو ساله مورد مطالعه قرار می گیرند و به طور گسترده ای به عنوان مدارک تحصیلی که دانشگاه های انگلستان برای ارزیابی واجد شرایط بودن دانش آموز برای دوره تح ...

اطلاعات بیشتر