Filter
دوره های آموزشی
بریتانیا England Nottingham نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ بیابید دوره های تحصیلی را آموزش عمومی 2019‏ سیدنی و بریتانیا

صدها نفر از مدارک حرفه ای شناخته شده ملی و دوره های آموزشی از جهان ارائه دهندگان آموزش منجر وجود دارد. اهداف درس باید به روش های تدریس و علاقه دانش آموز منجر شود.

دانش آموزان در آموزش عمومی می توانند مهارت های زندگی پایه را بیاموزند و ابزاری برای ورود به نیروی کار یا ادامه تحصیل خود به دست آورند. این برنامه ممکن است یک مدرک کارشناسی را برای دانش آموزانی که در حال تحصیل آن هستند به اتمام برساند.

انگلستان، انگلستان بیش از 300 سال است و شامل چهار کشور تشکیل دهنده: انگلستان، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی. انگلستان تا به یک مرکز یادگیری برای 1000 سال گذشته بوده است و دارای بسیاری از دانشگاه های باستانی و برجسته. دانشجویان خارجی بخش قابل توجهی از بدن دانش آموز در دانشگاه های انگلستان را تشکیل می دهند.

ناتینگهام برای افسانه رابین هود، دو سالن تئاتر بزرگ و بسیاری از موزه ها و گالری شناخته شده است. این هم خانه را به دو دانشگاه که بیش از 60 هزار دانشجو، 12 هزار نفر از آنها بین المللی است.

‏ با مدارس عالی تماس بگیرید از دوره های تحصیلی را آموزش عمومی سیدنی از بریتانیا 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درآموزش عمومی, Nottingham

The BCF Group Nottingham

راهنماهای مفید ما شامل طیف گسترده ای از مهارت های نرم و توسعه شخصی کتاب های الکترونیک، بسته بندی شده پر از راهنمایی، مشاوره، تمرین و ابزار. ... [+]

آموزش و توسعه کتاب الکترونیکی

راهنماهای مفید ما شامل طیف گسترده ای از مهارت های نرم و توسعه شخصی کتاب های الکترونیک، بسته بندی شده پر از راهنمایی، مشاوره، تمرین و ابزار.

آنها می توانند به صورت جداگانه دانلود شوند یا شما می توانید انتخاب کنید که کتابخانه خودتان را بسازید و این منابع را برای کل سازمانتان به صورت نامحدود دریافت کنید.

این که آیا شما مایل به ایجاد مهارت های جدید، پیدا کردن یک راه جدید برای یادگیری با سرعت خود و یا ارائه برخی از مواد یادگیری اضافی برای کارمندان خود، راهنماهای مفید نمی خواهد نا امید. بسیاری از مشتریان ما از راهنماهای مفید به عنوان یک منبع اضافی برای حمایت از هر گونه آموزش چهره به چهره استفاده می کنند و ارقام دانلود برای کمک به آنها در تجزیه و تحلیل نیازهای آموزشی آنها است.... [-]

بریتانیا Nottingham