Filter
دوره های آموزشی
بنگلادش Dhaka نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ملاحظه کنید دوره های تحصیلی را آموزش عمومی 2019‏ سیدنی و بنگلادش

البته مطالعه از یک موضوع خاص در یک موضوع گسترده تر است و پایه و اساس یک مدرک است. البته نمونه شامل سخنرانی ها، ارزیابی و آموزش.

برنامه های آموزشی عمومی به طور کلی هدف از ارائه دانش آموزان به دانش پایه جامع در مهارت های زندگی و دانش جهانی است. دانش آموزانی که این برنامه را کامل می کنند اغلب به دنبال کار در سطح ابتدایی هستند یا تحصیلات خود را در یک موضوع خاص ادامه می دهند.

بنگلادش، رسما به مردم 'ثانیه جمهوری بنگلادش، یک کشور مستقل در جنوب آسیا است. با جمعیتی بیش از 150 میلیون نفر، آن هشتم پرجمعیت ترین کشور در جهان است.

داکا است نهادهای مختلف دولتی و خصوصی آموزش عالی، دانشگاه داکا پیشرو در خط مقدم.همچنین، دانشگاه های بین المللی که در آن دانش آموزان حتی می توانید دوره های آموزشی جهانی دسترسی وجود دارد

‏ با مدارس عالی تماس بگیرید و دوره های تحصیلی را آموزش عمومی سیدنی و بنگلادش 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درآموزش عمومی, Dhaka

درجه های تحصیلی
محل
بنگلادش
Dhaka
نوع تحصیل
سرعت
Canadian University of Bangladesh

دانشکده هنرهای لیبرال ارائه می دهد آموزش و پرورش عمومی (GED) دوره که بخش هایی از برنامه های مقطع کارشناسی اجرا شده توسط مدارس متفاوت است. عنوان دستورالعمل در هر کمیسیون ک ... [+]

دانشکده علوم انسانی ارائه می دهد آموزش و پرورش عمومی دوره (GED) که بخش هایی از برنامه های مقطع کارشناسی اجرا شده توسط مدارس متفاوت است. عنوان دستورالعمل در هر کمیسیون کمک های مالی دانشگاه، دوره های GED عناصر اساسی در ترویج دانش و زندگی بر اساس و مبتنی بر ارزش جامع در دانش آموزان شخص روبرو غلظت عمده به طور منظم خود هستند.

دوره های GED GED 101 درآمدی بر ادبیات بنگلادش GED 102 معرفی رایانه ها و ن... [-]
بنگلادش Dhaka
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی