Filter
دوره های آموزشی
چین Liaoning Liaoning نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مقایسه کنید دوره های تحصیلی را آموزش عمومی 2019‏ سیدنی از چین

البته مطالعه از یک موضوع خاص در یک موضوع گسترده تر است و پایه و اساس یک مدرک است. البته نمونه شامل سخنرانی ها، ارزیابی و آموزش.

یک برنامه آموزشی عمومی می تواند نقطه پرش خوب برای تحصیلات کالج باشد. دانش آموزان می توانند دانش عمومی مبتنی بر ارزش و مبتنی بر زندگی را یاد بگیرند تا شهروندان آگاه و محترم در جوامع دموکراتیک شوند.

آموزش و پرورش چین بالاتر برای چند سال به عنوان یکی از بهترین در میان کشورهای آسیایی رای دادند. این کشور دارای بیش از 150 توزیع هر دو دانشگاه دولتی و خصوصی متعلق به در تمام استان از چین است. آموزش عالی پژوهش بر اساس است.

‏ با مدارس عالی تماس بگیرید - دوره های تحصیلی را آموزش عمومی سیدنی - چین 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درآموزش عمومی, Liaoning

Dalian Maritime University

مقدماتی کالج برنامه (CPP) یک برنامه مطالعه یک ساله طراحی شده برای آماده انتخاب دبیرستان فارغ التحصیلان برای ورود به یک برنامه کارشناسی در است Dalian Maritime University ( ... [+]

مقدمه کلی

مقدماتی کالج برنامه (CPP) یک برنامه مطالعه یک ساله طراحی شده برای آماده انتخاب دبیرستان فارغ التحصیلان برای ورود به یک برنامه کارشناسی در است Dalian Maritime University ( DMU ).

CPP دانشجویان بین المللی فرصتی برای یادگیری زبان چینی، فرهنگ چینی، ریاضیات و زبان انگلیسی را به صورت سیستماتیک ارائه می دهد. پیوستن به این برنامه، شما فرصتی برای مشارکت در شیوه های مختلف زبان و فعالیت های اجتماعی خواهید داشت. از طریق یک یادگیری سالانه، شما قادر خواهید بود مهارت اساسی زبان چینی و دانش فرهنگی را با درجه خاصی از توانایی ارتباطات کلامی چینی و صلاحیت های ارتباطی بین فرهنگی تسلط یابید. در نتیجه، شما اساسا توانایی های مورد نیاز برای پیگیری دوره های مدرک لیسانس در DMU .... [-]

چین Dalian
سپتامبر 2019
انگلیسی,چینی ها
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی