Filter
دوره های آموزشی
چین Liaoning Dalian نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مروری بر تمامی دوره های تحصیلی را آموزش عمومی 2019‏ سیدنی و چین

دانشگاه ها و کالج تنظیم شرایط پذیرش خود را برای دوره های آموزش عالی، به طوری که آنها به طور گسترده متفاوت است. با توجه به این دوره، دانشجوی کارشناسی ارشد ممکن است قادر به آموزش عالی را دریافت کنید با طیف وسیعی از شرایط. اگر شما دوباره 'استفاده برای انجام یک دوره مقدماتی درجه، شما ممکن است دریابید که تجربه کار در نظر کنار هر شرایط شما گرفته شده است. برخی از مؤسسات آموزش عالی و کالج ارائه سال بنیاد به عنوان آماده سازی برای یک رشته خاص. آنها معمولا دان 'نتیجه T در معیارهای جداگانه به عنوان آنها به سادگی شما واجد شرایط برای ورود به رشته خود را. سال بنیاد آرن 'تی در دسترس برای همه رشته، با این حال.

دانش آموزان در آموزش عمومی می توانند مهارت های زندگی پایه را بیاموزند و ابزاری برای ورود به نیروی کار یا ادامه تحصیل خود به دست آورند. این برنامه ممکن است یک مدرک کارشناسی را برای دانش آموزانی که در حال تحصیل آن هستند به اتمام برساند.

آموزش و پرورش چین بالاتر برای چند سال به عنوان یکی از بهترین در میان کشورهای آسیایی رای دادند. این کشور دارای بیش از 150 توزیع هر دو دانشگاه دولتی و خصوصی متعلق به در تمام استان از چین است. آموزش عالی پژوهش بر اساس است.

‏ با مدارس عالی تماس بگیرید و دوره های تحصیلی را آموزش عمومی سیدنی و چین 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درآموزش عمومی, Dalian

درجه های تحصیلی
محل
چین
Liaoning
Dalian
نوع تحصیل
سرعت
Dalian Maritime University

مقدماتی کالج برنامه (CPP) یک برنامه مطالعه یک ساله طراحی شده برای آماده انتخاب دبیرستان فارغ التحصیلان برای ورود به یک برنامه کارشناسی در است Dalian Maritime University ( ... [+]

مقدمه کلی

مقدماتی کالج برنامه (CPP) یک برنامه مطالعه یک ساله طراحی شده برای آماده انتخاب دبیرستان فارغ التحصیلان برای ورود به یک برنامه کارشناسی در است Dalian Maritime University ( DMU ).

CPP دانشجویان بین المللی فرصتی برای یادگیری زبان چینی، فرهنگ چینی، ریاضیات و زبان انگلیسی را به صورت سیستماتیک ارائه می دهد. پیوستن به این برنامه، شما فرصتی برای مشارکت در شیوه های مختلف زبان و فعالیت های اجتماعی خواهید داشت. از طریق یک یادگیری سالانه، شما قادر خواهید بود مهارت اساسی زبان چینی و دانش فرهنگی را با درجه خاصی از توانایی ارتباطات کلامی چینی و صلاحیت های ارتباطی بین فرهنگی تسلط یابید. در نتیجه، شما اساسا توانایی های مورد نیاز برای پیگیری دوره های مدرک لیسانس در DMU .... [-]

چین Dalian
سپتامبر 2019
انگلیسی,چینی ها
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی