ACADEMICCOURSES

‏ ملاحظه کنید 4‏ دوره آموزشی را آموزش عمومی

یک دوره راهی برای دانش آموزان است تا زمینه های مختلف آموزشی را قبل از تعهد به یک برنامه طولانی تست کنند. یک دوره می تواند چند هفته یا چند ماه، بسته به مدرسه باشد.

یک دوره آموزشی عمومی چیست؟ یک دوره آموزش عمومی، مبانی زمینه های مختلفی را پوشش می دهد که شما را برای مطالعه بیشتر آماده می کند. شما ممکن است یک دوره آموزشی عمومی در زبان انگلیسی، ریاضیات، نوشتن یا علم داشته باشید. چنین کلاس هایی می تواند راه خوبی برای برداشتن بر عناصر بنیادی یک موضوع خاص باشد و به شما اجازه می دهد تا قبل از انتخاب یکی از آنها تمرکز کنید تا زمینه های مختلف مطالعه را امتحان کنید. این دوره ها همچنین می توانند آموزش عالی خود را به شما ارائه دهند.

در میان مزایای استفاده از دوره آموزش عمومی این واقعیت است که شما می توانید از آن برای درآمد بیشتری استفاده کنید یا زمینه را برای ادامه تحصیل فراهم کنید. شما می توانید مهارت های حل مسئله و تفکر انتقادی خود را در طول تحصیل به حداکثر برسانید. شما همچنین می توانید به طور مستقل و به عنوان بخشی از یک گروه از طریق دوره های کار خود آماده باشید.

عوامل متعددی وجود دارد که هزینه دوره ی آموزش عمومی را تعیین می کنند. جایی که شما تصمیم به تحصیل و همچنین مدت زمان برنامه و مواد مورد نیاز دارید، همه هزینه ها را تحت تاثیر قرار می دهند، و شما باید با مکاتب خصوصی برای هزینه های تحصیلی خاص تماس بگیرید.

دوره کارآموزی عمومی می تواند کارمند مطلوب تر در بسیاری از زمینه ها باشد. شما می توانید به عنوان دستیار دفتر در زمینه های مختلف کار کنید. نماینده خدمات مشتری نیز یک انتخاب حرفه ای حرفه ای است پس از اینکه دوره خود را تکمیل کردید. یکی دیگر از گزینه های حرفه ای است که استفاده از اعتبارات خود را به دست آورده به سمت یک مدرک، به شما گزینه های حرفه ای تر بعد از فارغ التحصیلی.

وقتی مدرسه انتخاب می شود، طیف وسیعی از گزینه های موجود وجود دارد. می توانید دوره های خود را در دانشگاه ها، کالج ها و حتی موسسات آنلاین بگیرید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

4نتایج درآموزش عمومی Filter

مربیان جامعه به عنوان دوره آموزش ماجراجویی

Humak University of Applied Sciences
دوره های آموزشی
07 ژانویه 2021
<
پاره وقت
<
5 ماهها
18 دسامبر 2020
انگلیسی
آنلاین

در طول این دوره ، دانش آموزان با ایده های اساسی ، مفاهیم ، چارچوب مرجع و اصول آموزش ماجراجویی آشنا می شوند. در آموزش ماجراجویی ، تمرکز بر روی روش ها و فرایندهای تجربی ، مبتنی ...

اطلاعات بیشتر

برنامه آمادگی کالج

Dalian Maritime University
دوره های آموزشی
<
تمام وقت
انگلیسی
چینی ها
پردیس دانشگاهی

مقدماتی کالج برنامه (CPP) یک برنامه مطالعه یک ساله طراحی شده برای آماده انتخاب دبیرستان فارغ التحصیلان برای ورود به یک برنامه کارشناسی در است Dalian Maritime University ( DMU ...

اطلاعات بیشتر

UG - بسته های راهنمای مفید آنلاین ما

The BCF Group Nottingham
دوره های آموزشی
انگلیسی
آنلاین

راهنماهای مفید ما شامل طیف گسترده ای از مهارت های نرم و توسعه شخصی کتاب های الکترونیک، بسته بندی شده پر از راهنمایی، مشاوره، تمرین و ابزار. ...

اطلاعات بیشتر

آموزش عمومی (GED) دوره

Canadian University of Bangladesh
دوره های آموزشی
<
تمام وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

دانشکده هنرهای لیبرال ارائه می دهد آموزش و پرورش عمومی (GED) دوره که بخش هایی از برنامه های مقطع کارشناسی اجرا شده توسط مدارس متفاوت است. عنوان دستورالعمل در هر کمیسیون کمک ها ...

اطلاعات بیشتر