Filter
دوره های آموزشی
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ملاحظه کنید 2‏ دوره آموزشی را آموزش متوسطه

در دوره های آموزشی، آموزش تخصصی برای یک موضوع خاص است که اغلب پس از اتمام گواهینامه یا دیپلم می شود. زمان تکمیل بسته به برنامه و دانشجو متفاوت است.

دوره ی آموزش متوسطه چیست؟ این دوره دانشجویان را برای کار با نوجوانان در محیط آموزشی آماده می کند. دوره های آموزشی به آموزش و پرورش و ارائه آموزش های عملی و همچنین تکنیک های آموزشی جوانان. دانش آموزان ممکن است در دست داشتن تجربه شامل به عنوان بخشی از دوره کار خود را. محققان می توانند در صورت تمایل، مدارک اضافی برای گواهینامه های بیشتر در ریاضیات و انگلیسی را دریافت کنند. یا شرکت کنندگان دوره می توانند از شرایط موجود و کار حرفه ای خود برای انتقال به کلاس درس استفاده کنند. در حدود 30 هفته، این دوره می تواند تکمیل شود، اما بسیاری از آنها می توانند تا یک سال طول بکشد.

مدیریت زمان، رهبری و مهارت های سازمانی به خوبی خارج از محیط کلاس درس سازگار است. دانش آموزان می توانند از این توانایی ها در شغل فعلی یا آینده ای خود، و همچنین در جامعه و خانه استفاده کنند.

وضعیت، مدت زمان و وضعیت ثبت نام همه بر هزینه دوره تاثیر می گذارد. اکثر دوره ها وب سایت ها را برای پاسخگویی به سوالات مالی یا دسترسی افراد در دسترس فراهم می کنند.

کسانی که دوره ای را در دوره متوسطه کامل می کنند، در مدارس دبیرستان کار می کنند. گذر از این دوره دانش آموزان را قادر می سازد تا از دانش موجود خود برای تبدیل شدن به معلمان استفاده کنند. کسانی که از برنامه های صدور گواهینامه های دیگر فارغ التحصیل می شوند، باید قبل از شروع کار در کلاس درس، آزمایشات مورد نیاز کشور یا کشور را تکمیل کنند. مشاوران برای کمک به دانشجویان برای اهداف شغلی خود، انواع کمک های آموزنده و مشاوره را ارائه می دهند. محققان این گواهینامه ها را با تجربه دنیای واقعی خود به کار می برند تا دیدگاه های تازه ای را برای نوجوانان در کلاس درس بیاموزند. علاوه بر این، دانش آموزان می توانند با کسانی که به دنبال GED یا برنامه های سواد آموزی بزرگسالان یا انگلیسی به عنوان زبان دوم برای فارغ التحصیلان دوره دو زبانه هستند کار کنند.

در اکثر موسسات دوره های کامل و نیمه وقت برای مجوز ارائه می شوند. شروع کار خود را با جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم به دفتر پذیرش مدرسه انتخاب شما با پر کردن فرم سرب.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

2نتایج درآموزش متوسطه

L’Université Catholique Du Congo

دانش آموزانی که برنامه تربیت دبیرستان را در نظر می گیرند معمولا امتحانات را در پایان سال دوم مجوز برگزار می کنند. آنها به شدت توصیه می شود دوره های عمومی این برنامه را در ... [+]

بخش همگانی دوره متوسطه تحصیلی بالاتر

وابسته به دانشکده فلسفه، گروه تقسیم آموزش عالی متوسطه است. این هدف در آموزش نظری و عملی معلمان مدارس متوسطه دارای مدرک تحصیلی از هر دانشکده موجود در UCC است.

این بخش بین رشته ای یکی از ابزارهای ممتاز برای آموزش موثر و انتقال آموزش جوانان با ارزش های اخلاقی و معنوی بر اساس دیدگاه مسیحی است.

این نیز در خدمت دانشکده های موجود است و در نظر دارد به فارغ التحصیلان که مایل به آموزش و پرورش انتقال لازم برای حرفه تربیت آینده خود را، با توجه به دیدگاه مسیحی یک آموزش جامع است.... [-]

کنگو جمهوری دموکراتیک کنگو (زئیر) Kinshasa
سپتامبر 2019
فرانسوی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Kensington and Chelsea College

این صلاحیت L2 برای اشتغال آینده و مطالعه بالاتر در هر موضوع ضروری است. با گزینه برای روز یا شب، در این دوره است برای زبان آموزان که ترجیح می دهند به مطالعه در یک محیط است ... [+]

اگر شما به مدرسه بدون مهارت، اعتماد به نفس و یا مدارک شما در حال حاضر نیاز دارید، یا می خواهید برای بهبود مهارت های خود را به سمت آینده ای در آموزش عالی و اشتغال سمت چپ - ما کلاس های که به شما کمک خواهد کرد. کنزینگتون و چلسی کالج ارائه می دهد انگلیسی و ریاضی مدارک است که به شما مهارت های شما برای کار، تحصیل و زندگی روزمره نیاز دارند.

پیشنهاد ما مدارک را با توجه به نیازهای فردی. دوره های را صبح مکان، بعد از ظهر و یا شب، در دو سایت، و در سطوح مختلف. برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام، شما نیاز به آمده به یکی از جلسات مشاوره و راهنمایی ما و کارکنان ما قرار خواهد داد که البته سطح مناسب برای شما.... [-]

بریتانیا London
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
30 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی