$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ ملاحظه کنید ‏ دوره آموزشی را آموزش متوسطه

در دوره های آموزشی، آموزش تخصصی برای یک موضوع خاص است که اغلب پس از اتمام گواهینامه یا دیپلم می شود. زمان تکمیل بسته به برنامه و دانشجو متفاوت است. دوره ی آموزش متوسطه چیست؟ این دوره دانشجویان را برای کار با نوجوانان در مح… اطلاعات بیشتر

در دوره های آموزشی، آموزش تخصصی برای یک موضوع خاص است که اغلب پس از اتمام گواهینامه یا دیپلم می شود. زمان تکمیل بسته به برنامه و دانشجو متفاوت است.

دوره ی آموزش متوسطه چیست؟ این دوره دانشجویان را برای کار با نوجوانان در محیط آموزشی آماده می کند. دوره های آموزشی به آموزش و پرورش و ارائه آموزش های عملی و همچنین تکنیک های آموزشی جوانان. دانش آموزان ممکن است در دست داشتن تجربه شامل به عنوان بخشی از دوره کار خود را. محققان می توانند در صورت تمایل، مدارک اضافی برای گواهینامه های بیشتر در ریاضیات و انگلیسی را دریافت کنند. یا شرکت کنندگان دوره می توانند از شرایط موجود و کار حرفه ای خود برای انتقال به کلاس درس استفاده کنند. در حدود 30 هفته، این دوره می تواند تکمیل شود، اما بسیاری از آنها می توانند تا یک سال طول بکشد.

مدیریت زمان، رهبری و مهارت های سازمانی به خوبی خارج از محیط کلاس درس سازگار است. دانش آموزان می توانند از این توانایی ها در شغل فعلی یا آینده ای خود، و همچنین در جامعه و خانه استفاده کنند.

وضعیت، مدت زمان و وضعیت ثبت نام همه بر هزینه دوره تاثیر می گذارد. اکثر دوره ها وب سایت ها را برای پاسخگویی به سوالات مالی یا دسترسی افراد در دسترس فراهم می کنند.

کسانی که دوره ای را در دوره متوسطه کامل می کنند، در مدارس دبیرستان کار می کنند. گذر از این دوره دانش آموزان را قادر می سازد تا از دانش موجود خود برای تبدیل شدن به معلمان استفاده کنند. کسانی که از برنامه های صدور گواهینامه های دیگر فارغ التحصیل می شوند، باید قبل از شروع کار در کلاس درس، آزمایشات مورد نیاز کشور یا کشور را تکمیل کنند. مشاوران برای کمک به دانشجویان برای اهداف شغلی خود، انواع کمک های آموزنده و مشاوره را ارائه می دهند. محققان این گواهینامه ها را با تجربه دنیای واقعی خود به کار می برند تا دیدگاه های تازه ای را برای نوجوانان در کلاس درس بیاموزند. علاوه بر این، دانش آموزان می توانند با کسانی که به دنبال GED یا برنامه های سواد آموزی بزرگسالان یا انگلیسی به عنوان زبان دوم برای فارغ التحصیلان دوره دو زبانه هستند کار کنند.

در اکثر موسسات دوره های کامل و نیمه وقت برای مجوز ارائه می شوند. شروع کار خود را با جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم به دفتر پذیرش مدرسه انتخاب شما با پر کردن فرم سرب.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • توصیه‌شده آخرین سمت
  • توصیه‌شده
  • آخرین
  • سمت
L’Université Catholique Du Congo
کینشاسا, کنگو جمهوری دموکراتیک کنگو (زئیر)

دانش آموزانی که برنامه تربیت دبیرستان را در نظر می گیرند معمولا امتحانات را در پایان سال دوم مجوز برگزار می کنند. آنها به شدت توصیه می شود دوره های عمومی این برنامه را در اولی ... +

دانش آموزانی که برنامه تربیت دبیرستان را در نظر می گیرند معمولا امتحانات را در پایان سال دوم مجوز برگزار می کنند. آنها به شدت توصیه می شود دوره های عمومی این برنامه را در اولین سال مجوز بگذرانند. -
دوره های آموزشی
تمام وقت
فرانسوی
پردیس دانشگاهی